Smugglers Cove graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, piraci

Przemytniki internetowe recenzji automatów do automatów

Pragmatyczna gra ma nowe miejsce na piractwo, które nie przypomina jego poprzedniego inspirowanego piratem kodem gwiazdy tytułowej pod względem wypłat, o nazwie Smugglers Cove. Nowy gniazdo jest bardzo niestabilne i może zapewnić ogromną wypłatę 10 000 razy.

Jest to standardowe gniazdo 5x3 z 20 stałymi liniami wypłat, które są wyposażone w dzikie, rozproszenia i dwie funkcje bonusowe, które są pełne nagród pieniężnych i mnożników wygranych. Będziesz w dużej mierze zależeć od specjalnych symboli monety w jednej z bonusowych rund, a od rozpraszaczy w drugiej, więc zostań z nami, aby dowiedzieć się, co musisz zrobić, aby dostać się do tej dużej wypłaty w dowolnej z naszych najlepszych miejsc w automatach online.

Jak grać przemytników Cove Darmowe Gry Online

Jak wiecie, wszystkie pragmatyczne tytuły zabaw są dobre do odtwarzania w podróży, ponieważ wszystkie są tytułami HTML5, grywalne urządzenie, podobnie jak przemytnicy Cove. Niezależnie od tego, czy masz smartfon, tablet czy urządzenie komputerowe, możesz cieszyć się gniazdem, gdziekolwiek jesteś.

Gdy się załadujesz, zobaczysz rolki na środkowej prawej ekran. Pod kołowrotkami widać przyciski sterujące.

Przechodząc od prawej do lewej, najpierw zobaczysz duży przycisk Spin, przycisk Autospin pod nim oraz przyciski - i + po bokach. Naciskając te przyciski, możesz zwiększyć lub zmniejszyć zakład z 0.20 do 100 kredytów. Przechodząc dalej, w lewo, widzisz wyświetlacze wygranych, kredytowych i zakładów, a następnie przycisk "i", gdzie jest wypłata. Wewnątrz zobaczysz nisko płatne garnitury do gry, a następnie bardziej płatni niebieski, złoty, czerwony i zielony przemytnicy, dają ci do 100-krotnie pakietkę najlepszej kombinacji. Dziki jest tutaj, wśród wysokich opłat, ponieważ może dać ci taką samą wypłatę, jak najlepiej płatny symbol piracki. Będzie też rozproszenie czaszki, a specjalny symbol monety, wspomniany wcześniej, zostanie wyjaśniony poniżej.

Wreszcie, po lewej stronie, masz przycisk Ustawienia, w którym możesz dostosować dodatkowe ustawienia gry, oraz przycisk głośnika, w którym możesz włączyć lub wyłączyć dźwięki w grze.

Funkcje bonusowe i bezpłatne spiny przemytników

Pierwszą rzeczą, której uczysz się w tej recenzji Smugglers Cove, jest to, że Wild, poza pojawieniem się na wszystkich rolkach i daje jedną z najlepszych wypłat za kombinację 5-z wyglądów, jest również symbolem, który zastępuje regularne symbole w WYKONANIE tworzenie zwycięskich kombinacji. To jest symbol, który pomoże ci zbierać ładne wypłaty w grze podstawowej.

Pierwsza runda bonusowa, którą wyjaśnimy, jest bonus skarbów. Wyzwalasz go, gdy zbierasz 5 symboli monet w grze podstawowej. Im więcej z tych monet zbierasz, tym większa nagroda pieniężna wygrasz. Możesz więc dostać się w dowolnym miejscu od 1x do 1000 razy palika za zdobycie 5 do 15 monet.

Rundy wolnych obrotów jest wyzwalane, gdy lądujesz rozproszenie na środkowych rolkach, ponieważ tam się pojawia. Teraz obracasz koło piratów, aby sprawdzić liczbę bezpłatnych spinów, które uruchomiłeś i mnożnik wygranej, który będzie miał zastosowanie do rundy. Możesz dostać 8, 10, 12, 15 lub 20 darmowych spinów. Chodzi o to, że podczas rundy bonusowej można również uruchomić bonus skarbów. Nagrody pieniężne tutaj są jeszcze bardziej zwiększane, więc w przypadku 3 do 15 monet można uzyskać 1x do 10 000 razy nagrodę pieniężną! Ale jest więcej! Landing 3 kolejne rozprasza!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Przemytnicy Cove Max Win, RTP i zmienność

Smugglers Cove to zdecydowanie jedna z gier automatycznych, które musisz sprawdzić. Z wysoką zmiennością, RTP 96.50% i maksymalny potencjał wypłaty do 10 000 razy na stawce, jest to idealna gra do wypróbowania, jeśli szukam ogromnych wygranych.

W rzeczywistości, jeśli zagrasz to dla MAX Wartość 100 punktów, a dostaniesz się do 10 000 razy wypłata palika, możesz zostać milionerem w mgnieniu oka! Zgadza się, wypłata 1 000 000 punktów może być twoja!

Przemytnicy Cove Podsumowanie i podobne szczeliny

Jak wspomniano, Smugglers Cove nie przypomina średniej głosowej gwiazd. Oferuje jednak podobną wypłatę i ten sam temat, co Megaways Iron Dog Studio. Ale jeśli szukasz nowego miejsca do wypróbowania, taki, który z pewnością byłby ekscytujący do gry, upewnij się, że dołączysz do jednego z naszych najlepszych kasyn online i od razu od razu grać w nową grę, aby zacząć grać w tę nową grę! Jest to automat, który oferuje popularny motyw, ekscytującą rozgrywkę i ogromny potencjał wypłaty do 10 000 razy na stos. Ciesz się tym!

Jaki jest RTP w slocie Smugglers Cove?

Smugglers Cove to gniazdo, które oferuje mało przeciętne RTP 96.50%.

Jakie jest najlepsze kasyno online, aby dołączyć do gry przemytników online Cove?

Tutaj, znajdziesz mnóstwo pragmatycznych kasyn online, które już oferują przemytników Cove. Jednak który z tych kasyna byłby idealny dla ciebie, polegałby na twoich upodobaniach i preferencjach. Zbadaj kilka opcji, aby zdecydować o najlepszym kasynie dla Ciebie.

To przemytnicy zatoczni gniazdo jackpot?

Nie, nie bardzo. Przemytnicy Cove nie jest gniazdem jackpotu, ponieważ nie oferuje puli jackpot, którą możesz trafić. Oferuje jednak ogromną wypłatę do 1 miliona kredytów, więc możesz uznać to za miejsce z nagrodą podobną do jackpota.

Jakie symbole gniazda są w tytule przemytników?

Nisko płatne symbole w zatoczce przemytników gniazd. Jest też dziki i rozproszony i specjalny symbol monety.

Jakie funkcje oferują przemytnicy gniazda?

Smugglers Cove oferuje dzikie, rozproszenia, specjalny symbol monety, który wyzwala rundę bonusu skarbów, oraz rundę darmowych obrotów, która jest wyposażona w mnożniki wygranych.

Ile darmowych spinów możesz się odnieść podczas gry w rundę bonusową w przemytnikach Cove Darmowe Gry Online?

Jeśli uda ci się wylądować 3 nowe rozprasza.

Kiedy wydano przemytników Cove Cove Online?

Pragmatic Play uruchomił przemytników Cove Darmowe Gry Online 9 grudnia 2021.

Jest przemytnikami zatocznymi automatem Megaways?

Nie, nie bardzo. Smugglers Cove to regularny automat 5x3 oferujący 20 liniów wypłat, w przeciwieństwie do megaways, które oferują szereg sposobów wygrania i rozszerzonej siatki.

Powinienem zawsze umieścić zakład maksymalny podczas grania w przemytnikach slotów Cove?

Jeśli chcesz zostać milionerem, na pewno. Slot może dostarczyć nagrodę 1 miliona kredytów tylko wtedy, gdy zagrasz ją dla MAX TASTEM 100 CRECTIONS, ponieważ potencjał Max Win wynosi 10 000 razy udział.

Powiązani partnerzy kasyna

Thunderstruck II
RTP:
96.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cave King
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of the Gods - God of Storms
RTP:
96.14%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Druids' Dream
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
MexoMax
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Five Times Pay
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Serendipity
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Beast of Wealth
RTP:
94.17%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Wild Depths
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Bonanza
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jokerizer
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Riddle Reels - A Case of Riches
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni