Snakebite graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
600 000 $.00
Motyw:
Celebryty, sport

Recenzja automatu online Snakebite

Snakebite to markowy automat online oparty na legendarnym graczu Darts, Peter Wright. Symbole kart, trofea i mohicanowłosy Wright znajdują.

Uważaj na wygrane do 150 -krotnie swoje zakłady w grach podstawowych, a jest fantastyczna runda rentowności, w której można wygrać do 6000 razy. Specjalne symbole modyfikatora pojawiają się podczas gier bonusowych, a na końcu jest gwarantowana wygrana.

W tym szczelinie znajdziesz średni poziom zmienności z Play'n Go, dopasowany do średnich zwrotów 96.20%.

Jak grać w automatach węża

Fani Petera "Snakebite" Wright z pewnością z pewnością z przyjemnością zobaczą swojego bohatera w siatce 5x3. Pojawia się także w animowanej formie, aby świętować wielkie zwycięstwa i pogratulować, gdy uruchomisz główne funkcje.

Jasno oświetlona scena pojawia się zza kołowrotków, a pod grą można po prostu zobaczyć pobudliwy tłum. Niebieski i fioletowy schemat kolorów wyróżnia się na komputerach PC, Android, iOS i Windows Mobiles, a jest ożywiona ścieżka dźwiękowa wraz z komentatorem i towarzyszącymi okrzykom Happy Punters.

Możesz grać między 0.10 i 100.00 na każdym spinu, który jest hojnym spreadem, który będzie pasował do większości budżetów. Wybierz kołek z przewijania pod rolkami i możesz iść. Inne opcje sterowania obejmują tryb autoodplay, który uruchamiasz za pomocą przycisku pomarańczowego strzałek oraz funkcję szybkiej gry, którą uruchamiasz z dotknięciem śruby oświetlenia na dole gry.

Stuknij kartę "I", a przeniesiesz się do wypłaty, która zawiera dalsze szczegóły dotyczące różnych funkcji bonusowych, takich jak runda respins. Wymienia również, ile każdy symbol płaci, gdy 3, 4 lub 5 rodzajów krainy na linii płac, na podłączonych rolkach z lewej strony. Peter Wright pojawia się w kilku kolorowych symbolach, a one płacą do 24-krotnie twoje zakłady w najwyższych kasynach online.

Respins i inne funkcje gniazda węża

Złote trofeum "W" to dziki symbol, który nie tylko działa jak inne w razie potrzeby, ale także płaci 2x, 10x lub 200x, gdy widzi się odpowiednio w dowolnych 3, 4 lub 5 miejscach.

Dartboard na bębnach od 1 do 4, każda płacą nagrodę 10 -krotną całkowitą liczbę zakładów. Jeśli Dartboard ląduje w jednym 2 miejscach w tym samym czasie, gdy Peter "Snakebite" Wright pojawia się w złotej ramie, wpisujesz funkcję bonus. Czaszki rozszerzają się do 5 rzędów wysokich przez minimum 3 reguły, podczas których pojawiają się tylko specjalne symbole lub puste miejsca.

Symbole natychmiastowych nagród są tutaj, wraz z animowanym emblematem Snake Snap, który powiela wszystkie wartości nagrody w widoku. Symbol Peter Pays zwiększa wartość wszystkich symboli natychmiastowych nagród, a ty zbierasz złote rzutki, aby zwiększyć ogólny mnożnik do 10x. Wszelkie symbol Snake Snap, Instant Nagroda lub Peter Pays również ustawia licznik respiny do 3, a funkcja działa, aż żadne nowe symbole nie pojawią się w 3 kolejnych grach, albo wypełnisz całą sieć 5x5.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność slotu online Snakebite

Z wystarczającą liczbą symboli i mnożników w rundzie respins możesz wygrać do 6000 razy swój zakład lub 600 000.00 na najwyższym pakiecie. Jest to gra średniej zmienności, która gra wskaźnik nie jest 6 na 10 na własną skalę. Średni procent zwrotu 96.2% jest dość szanowane dla gry średniej wariancji i sprawia, że snakebite gniazda w Snakebite jest jednym z najlepszych gier automatycznych w cenie jakościowej.

Nasza ocena automatu Snakebite

Darts to ogromnie popularny sport, a Play'n Go strzelił zamach stanu w lądowaniu praw do gry tematycznej wokół jednej z największych gwiazd. Jeśli nie jesteś fanem gry, to mało prawdopodobne jest, aby sobebite.

Nie jest to jednak zła rzecz, ponieważ Play'n Go zapewnia miejsce z wypróbowanymi i przetestowanymi bonusami, takimi jak dzikie substancje i respins z symbolami mnożnikowymi. Gdy rozpocznie się główna runda bonusu, masz gwarancję, że coś wygrasz, nawet jeśli jest to po prostu nagrody pieniężne od symboli wyzwalających.

Doświadcz emocji związanych z rzutkami w zupełnie nowy sposób, gdy grasz w automat Snakebite w naszym wyborze najlepszych gier.

Inne gry Ge Go

Gdzie mogę grać w automatach węża?

Znajdziesz najlepsze kasyna online, które niosą gniazdo węża. Dołącz do jednej z naszych starannie wybranych witryn i koniecznie zebrać ich hojne oferty bonusowe, które pozwalają grać w wiele najlepszych gier za darmo.

Co robi dziki symbol gniazda węża?

Złote trofeum to specjalny dziki symbol, który może działać jak inni w celu ukończenia kombinacji lub poprawy wygranej. Niezwykle działa również jako symbol rozproszenia i płaci 2x, 10x lub 200 razy całkowity zakład, gdy zatrzymuje.

Czy maszyna do gniazda Snakebite ma bezpłatną funkcję spinów?

Chociaż w gnieździe Snakebite nie ma żadnych darmowych obrotów. Symbole specjalne pojawiają się z nagrodami pieniężnymi, mnożnikami lub innymi modyfikatorami i respins nie działają, aż żadne nowe symbole nie wylądują na 3 spiny lub wypełnisz rolki.

Ile mogę wygrać z slotu online Snakebite?

Zagraj w gniazdo Snakebite w maksymalnym zakładce i można wygrać 600 000.00 podczas rundy. To 6000 razy w całości, a nawet na najniższym stawce, nadal można zebrać hojną nagrodę w wysokości 600.00.

To gniazdo SnakeBite to gra o wysokiej zmienności?

Gniazdo węża ma średnią zmienność, więc w perspektywie długoterminowej wypłaca nagrody średniej wielkości ze średnią częstotliwością. Gry o wysokiej zmienności zwykle zwracają większe nagrody, ale rzadziej, a gniazda niskiej zmienności robią odwrotnie.

Jaki jest zakres zakładów gniazda węża?

Możesz obrócić rolki gniazda węża na od 0.10 i 100.00, który jest wystarczająco szerokim spreadem, aby pasować do większości bankrollów. Istnieje wiele opcji pomiędzy, a po prostu wybierzesz poziom zakładów ze paska przewijania na dole gry

Jakie symbole używa gniazda węża?

Gniazdo Snakebite jest tematyczne wokół słynnego gracza Darts, Peter "Snakebite" Wright. Pojawia się w 3 różnych symbolach, podczas gdy nagrody niższej wartości pochodzą z gotyckich emblematów kart do gry w style. Dziki symbol Trophy również występuje i rozgrywa się na tle turnieju Darts.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda Snakebite?

Rzutki mogą być popularnym sportem, ale gier oparty na nim są niewiele i daleko między. PDC World Darts Championship Mistrzostwa online z Blueprint Gaming to rzadki wyjątek i zawiera dodatki, takie jak bezpłatne spiny z losowymi wypłatami z różnych gwiazd.

, Który tworzy snakebite online?

Play GO są za maszyną do gniazda Snakebite. Ten popularny programista jest również odpowiedzialny za niezwykle udane gry, takie jak Book of Dead, Charlie Chance i The Curse of Cleopatra, Viking Runecraft i Riches of Robin.

Kiedy został wydany maszynę do gniazda węża?

Snakebite Maszyna uderzyła w Bullseye na komputerze stacjonarnym i mobilnym 21 października 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Crystal Classics
RTP:
95.69%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Bamboo
RTP:
96.13%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Dino Dollars
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Knight
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
White Orchid
RTP:
93.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Secret of Dead
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wolf Rising
RTP:
93.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Rainbow
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Fortune Dreams
RTP:
95.90%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Greedy Goblins
RTP:
97.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Book of Gold - Symbol Choice
RTP:
95.95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
California Gold
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni