Snow Leopard graj online za darmo

Oprogramowanie:
Barcrest
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, podróż

Recenzja Snow Leopard Slot

Snow Leopard Snow Snow Lopard, składając hołd fantastyczne bestie na Syberii, to kolejna epicka gra kasyna z Barcrest, która pęka z nagrodami. Dając ci 40 stałych linii wynagrodzeń za cenę 10, a także korzyść z dzikich bębn. Z 6 bębnami do dyspozycji i maksymalną nagrodą 250 000 kredytów, będziesz miał na ciebie wiele emocji, gdy grasz za prawdziwą gotówką, zwłaszcza jeśli korzystasz z wielkich gier BET i zwiększysz RTP do 97.75%.

Snow Leopard oferuje zakłady boczne o wysokiej zawartości i darmowe gry bonusowe, a także szansa na zapłacenie za wielkie gry zakładowe, abyś mógł cieszyć się znacznie wyższą wskaźnikiem zwrotu i jeszcze więcej dodatków, w tym niektórych atrakcyjnych dzikich mnożników. Przeczytaj naszą dogłębną recenzję, aby dowiedzieć się wszystkiego o opcjach zakładów w slotu internetowym Snow Leopard przez Barcrest.

Snow Leopard Darmowe Gry Online: Jak grać

Nie daj się zwieść rozszerzonego ekranu, ponieważ śnieg lampartowy jest dość prosty do zabawy prawdziwą gotówką. Możesz zacząć od użycia kontroli zakładu na ekranie, aby wybrać rozmiar całkowitego zakładu.

Jedną unikalną rzeczą w grze jest to, że oferuje różne nagrody w zależności od tego, czy grasz w wielkie gry BET, czy w grze podstawowej. Aby zobaczyć wszystkie dostępne nagrody, naciśnij "?"Przycisk, aby uzyskać dostęp do wypłat. W grze podstawowej otrzymujesz wypłaty od 0.10 do 0.40 -krotnie całkowity zakład na ikony karty. Symbole obrazu mogą zapłacić do 6 razy swój udział w sekwencji. Jednak gra Big Bet płaci tylko ustalone nagrody, które zaczynają się od 0.10 punktów na sekwencję i przejdź do 6 punktów za sześcioosobowy.

Ale dzięki specjalnym dzikim kołowrotkom i funkcjom multiplantów granie w te poboczne gry może być często jeszcze bardziej satysfakcjonujące niż gra podstawowa.

Możesz zagrać w gniazdo lampartu śnieżnego na urządzeniu mobilnym z systemem Android lub iPada i iPhone'a. Aby ustawić zakład podczas korzystania z telefonu lub uzyskaj dostęp do wypłaty, po prostu pociągnij menu z prawej strony. Po zakończeniu naciśnij dużą kontrolę spinu i możesz natychmiast zacząć zdobywać nagrody.

Bezpłatne obroty i funkcje na slot lamparta online

Nie różni się od innych automatów w najlepszych kasynach online, Snow Leopard autorstwa Barcrest płaci pieniądze tylko wtedy,. Jednak ten gniazdo daje całą kołowrotek wypełnioną dzikimi symbolami podczas każdego obrotu. Te bonusowe ikony mogą zastąpić wszystkie regularne symbole z wypłaty, pomagając tworzyć bardziej dopasowane sekwencje i uzyskać lepsze nagrody za spin.

Symbol rozproszenia PAW może być również satysfakcjonującym bonusem dla najlepszych miejsc do gier online gracze. Zdobądź trzy pięć z tych symboli w jednej rundzie, a automat zabierze Cię prosto do głównej gry bonusowej, gdzie będziesz mógł zagrać od 8 do 50 darmowych spin.

Przed rozpoczęciem bezpłatnych spin. Możesz także uzyskać dodatkowe dzikie bębny podczas bonus. Dodając kolejny poziom podniecenia, automat daje również szansę wygrania do 50 dodatkowych obrotów po uruchomieniu funkcji.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Mnożnik dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalna wygrana, RTP i wariancja Lampart Snow

Minimalny zakład to 0.10 punktów i za tę cenę będziesz mógł zagrać z 40 liniami wypłat i RTP 94%. Z drugiej strony zakłady od 2 do 500 punktów na spin zwiększaj RTP do 96%. I wreszcie istnieją duże gry, które można kupić za 20-50 kredytów, naciskając przycisk BB. Każda z tych gier pozwala grać w 5 spinach z podwójnymi rolkami, 97.75% RTP i ulepszone funkcje bonusowe.

Aby uzyskać więcej bonusów, możesz użyć dużych gier BET, które można kupić za 20-50 punktów za funkcję. Każda gra pozwala grać w 5 obrotach z maksymalnym RTP i dodatkowymi dodatkami. Pierwsza i najtańsza gra w tym średniej części automatu online pozwala grać z synchronizowaniem lub niezależnymi podwójnymi rolkami. Droższe gry dodają ułożone dzikie mnożniki i specjalną wypłatę, która jest wolna od najniższych płatnych symboli. Najwyższe rolki mogą mieć możliwość wygrania do 250 000 kredytów.

Czy Lopard Snow jest dobrym miejscem online do gry?

W skrócie, Snow Leopard autorstwa Barcrest to gra, która może przyciągnąć dowolny typ gracza, dzięki jego prostemu projektowi i różnorodnym zestawowi dodatków do prawdziwych entuzjastów automatów pieniężnych. Gracze o niskiej zawartości limitu mogą cieszyć się zrównoważoną rozgrywką średniej wariancji, solidnym wskaźnikiem trafień i 40 linii płac za cenę 10, a także dodatkowo wspomagane przez dodanie gwarantowanej dzikiej rolki.

W przypadku graczy poszukujących gier o wysokiej wariancji, które obiecują lepsze powrót, sugerujemy sprawdzenie naszego katalogu automatów, w których można znaleźć niektóre z bardziej niestabilnych automatów do automatów w studio. Wypróbuj Zeus III z siostrzanego studia Barcrest WMS, jeśli szukasz kolejnych liniów płac (do 192) i Big Free Spins Bonuses. Lub sprawdź wyjątkowy Hercules High amp; Mighty Slot, kolejna gra z dużymi betami i więcej możliwości wypłaty.

Rook's Revenge
RTP:
94.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Vault
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Booming Seven Deluxe
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Empty the Bank
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mystic Hive
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Curse of the Werewolf Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Party
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Divine Fortune
RTP:
95.59%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Jimi Hendrix
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Beef Lightning
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Hamster
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Balloonies
RTP:
92.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni