Solar Wild graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Sci-Fi, przestrzeń

Solar Wilds Recenzja automatu online

Udaj się na międzygalaktyczną przygodę, gdy grasz w gniazdo Solar Wilds z Microgaming i All41 Studios. Pięć kołowrotków i 3 rzędy kolorowych planet, księżyców i innych ciał niebieskich pojawia się na pozycjach sześciokątnych, a także cennym dzikim symbolem, który jest kluczem do głównych cech.

Wilds wypełniają bębny, podczas gdy reszta symboli odbiega do 3 razy. Zdobądź idealną kombinację symboli, a wygrasz 1000x swój zakład lub do 100 000.00. Solar Wilds to gra o średniej zmienności ze średnim zwrotem do procentowego procentowego 96.27%. Możesz zbadać głębokość miejsca na komputerach PC, iOS, Android i Windows Mobiles w miejscach napędzanych mikrogamingiem.

Jak grać w grę Solar Wilds Slots

Chmury pyłu międzygwiezdnego i klastrów gwiazd są widoczne za przezroczyste szpule. Symbole składają się z bogatego kosmosu obcych światów, niektórych z kryształów, inne z pierścieniami wokół nich. Jest to odpowiednio poza tym światowym widokiem i spodoba się każdemu, kto lubi gry o tematyce kosmicznej.

Wygląda dobrze i brzmi również całkiem dobrze. Oczywiście ścieżka dźwiękowa pasuje do wizualizacji, z odpowiednią melodią w stylu kosmicznym, gdy rolek się kręci.

Solar Wilds Slot ma doskonałą gamę opcji zakładów. To 10-liniowa gra, w której wygrywasz z sekwencji dopasowanych symboli, zaczynając od lewej lub prawej strony. Obróć rolki za zaledwie 0.10 lub podnieś swoje stawki do maksymalnie 100.00 w naszych zalecanych kasynach online, z wszystkimi opcjami ujawnionymi kliknięciem małego stosu monet na elementach sterujących.

Istnieje opcja automatycznego obracania rolki poprzez stukanie okrągłymi strzałkami, a siatka 9 małych kropek zabiera cię do wypłaty gniazda słonecznego. Ma to dalsze szczegóły dotyczące bonusów, a także informacje o tym, ile wygrasz z każdego symbolu.

Respins i inne funkcje gry Solar Wild Slots

Świeciowe słońce to specjalny dziki symbol, który może oświetlić dowolną ze środkowych 3 rolki. Może działać jak każde inne kombinacje, ale także wyzwala funkcję premiową. Po otrzymaniu zapłaty za każdą wygraną, Wilds rozszerzają się, aby wypełnić wszystkie 3 rzędy dowolnego kołowrotka, na których ląduje, a następnie zamknąć, gdy inne rolki ponownie odpowiadają.

Jeśli w respin pojawia się inny dziki, to również się rozszerza, blokuje się na miejscu, a pozostałe bole znowu obracają się. Może się to zdarzyć przez trzeci i ostatni czas, ale dziczy mogą pojawić się tylko na średnich 3 rolkach, więc nie są już możliwe. Rozszerzone dzikie symbole znacznie ułatwiają zdobycie nagród, a ponieważ jest to gra wygrana w obie strony, jeśli wszystkie 3 środkowe rolki wypełnią symbol Słońca, tworzysz 10 kombinacji w każdym kierunku.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność gniazda dzikich słonecznych

Jeśli najcenniejszy symbol wyląduje, sam w sobie lub w połączeniu z dziką, wygrywasz 1000 razy swój całkowity zakład. Zagraj w automatach Solar Wilds z 100.00 na spin wyzwalający, co stanowi przyzwoity 100 000.Nagroda 00.

Ta gra ma średnią zmienność, która zapewnia szczęśliwą równowagę między średnimi wartościami nagród a ogólną częstotliwością wygranych spinów. Powrót do procentowego procentowy 96.27% jest doskonałe w przypadku gry średniej wariancji.

Solar Wilds - nasz werdykt

To atrakcyjna gra, w której na rolkach pojawiają się tylko księżyce, planety i gwiazdy. Mechanizm wygranej w obie strony ułatwia złapanie niektórych nagród, a dziki symbol jest dużą pomocą. To świetna gra dla niedoświadczonych graczy, ponieważ funkcja pojedynczego bonusu jest łatwa do zrozumienia, ale jest wystarczająco dużo, aby wszyscy zabawili się.

Maksymalna wygrana na 1000 razy modernizator jest nieco niski, ale nic złego, a stosunkowo wysokie średnie zwroty sprawiają, że jest to gra, w którą można grać dłużej z mniejszym ryzykiem. Pamiętaj, aby odkryć na zewnętrzne zasoby przestrzeni, gdy grasz w gniazdo online Solar Wilds w naszych zalecanych miejscach na szczeliny mikrogamji.

Gdzie mogę zagrać w szczelinę Solar Wilds dla prawdziwych pieniędzy?

Postępuj zgodnie z naszym szczegółowym przewodnikiem po najlepszych kasynach online, które zawierają zakres mikrogamingu. Na tych miejscach znajdziesz gniazdo słoneczne dziczy, a także setki innych z tego i innych programistów. Nasze zalecane kasyno witają również największe i najlepsze oferty bonusowe.

Jak wygrać podczas gry w slot Solar Wilds?

Gra Solar Wilds Game ma 10 linii wypłat i system wygranych w obie strony. Wygrywasz, dopasowując co najmniej 3 przykłady tego samego symbolu na sąsiednich bębnach po linii, a sekwencja może zacząć od obu stron. Cenny dziki symbol pomaga, działając jako inne w razie potrzeby.

Jaka jest rozszerzająca się funkcja dzikiego symbolu w grze Solar Wilds Slots?

Oprócz zastąpienia innych symboli, dzikie słońce rozszerza się, aby wypełnić wszystkie 3 rzędy każdego kołowrotka, na którym ląduje. Oznacza to, że obejmuje wszystkie 10 linii płacowych i znacznie bardziej prawdopodobne, że zakończy zwycięstwo. Po rozszerzeniu ten symbol gniazda słonecznych blokuje się, gdy inne rolki odpowiadają za darmo.

Jaka jest zmienność slotu słonecznego?

Solar Wilds Darmowe Gry Online ma średnią zmienność. W porównaniu z innymi gier. To popularna kombinacja, która może nadal prowadzić do stosunkowo dużych wypłat, ale nie będziesz musiał zbyt długo czekać między zwycięstwami.

Czy Solar Wilds Online ma dobry powrót do odsetka graczy?

Ta gra ma doskonały powrót do procentu graczy. W perspektywie długoterminowej maszyna do gniazda słonecznych odchyla się od 96.27% stawek jako nagrody pieniężne. To lepsze niż wiele automatów o średniej zmienności i oznacza, że twoje pieniądze idą dalej, gdy grasz w tę grę.

Czy muszę grać na automatach solarnych w maksymalnych stawkach?

Maksymalny możliwy zakład wynosi 100.00 na spin. Ważne jest, aby grać tylko dla zabawy i nigdy z pieniędzmi, na które nie możesz stać do stracenia, więc jeśli twój bankroll jest wystarczająco duży, możesz grać na maksymalnych stawkach, ale na pewno nie musisz tego zrobić.

, Który deweloper stoi za grą Solar Wilds Slots?

Solar Wilds Darmowe Gry Online pochodzi z Microgaming i All41 Studios. Ta współpraca zapewnia, że obaj programiści wprowadzają dodatkowe gry do kasyn online, więc gracze mają większy wybór.

Czy są jakieś gry podobne do slotu słonecznego?

Solar Wilds Slot jest dość podobny do słynnej gry Starburst od Netent. Ma zamieszkany motyw kosmiczny i dzikie symbole, gdy inne rolki odpowiadają za darmo. The Crystal Sun Slot od Play’n Go to kolejna gra, w której rozszerzające się dzikie symbole wywołują rent.

Czy mogę odtwarzać gniazdo słoneczne dziki na smartfonie napędzanym systemem Windows?

Gniazdo słoneczne Wilds jest kompatybilne z smartfonami i tabletami z systemem operacyjnym systemu Windows. Działa również na iPhone'ach, iPadach i urządzeniach z Androidem. Wersja mobilna ma wszystkie te same funkcje, co gra na komputery stacjonarne, więc cokolwiek grasz.

Kiedy został uruchomiony gniazdo online Solar Wilds?

Solar Wilds Slot został wydany 17 marca 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Imperial Opera
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Riddle Reels - A Case of Riches
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Yum Yum Powerways
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cats of the Caribbean
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky Riches Hyperspins
RTP:
97.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sticky Bandits 3 Most Wanted
RTP:
95.82%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Starlight Princess
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Arcane Gems
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Raging Storms
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jammin’ Jars 2
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gems Bonanza
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Border
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki