Soldier of Rome graj online za darmo

Oprogramowanie:
Barcrest
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, akcja/przygoda, starożytny Rzym

Soldier of Rome Darmowe Gry Online Recenzja

Dołącz do chwalebnych legionów rzymskich w automatach Rzymu Barcresta, w którym tylko Bravest mogą odblokować skarby do 250 000 punktów za zakład. Wyposażony w unikalne potężne bębny, które obejmują ponad 10 rzędów symboli i 50 linii wypłat, które można zapłacić do podwójnej do 100. Dając wysokie limity bukmacherskie, specjalne zakłady boczne i zmienny RTP, który można zwiększyć do 97.82%, żołnierz Rzymu automatów może niewątpliwie być ekscytującą grą do gry w prawdziwą gotówkę.

Nawet podczas gry podstawowej Soldier of Rome daje dzikie stosy, które mogą mieć 10 rzędów wysokich, darmowe gier bonusowych i cechy symboli synchronizacji. Duże gry BET oferują jeszcze więcej dodatków, które możesz zapłacić, aby odblokować.

Jak grać w żołnierz Rzymu

Wygląda bardzo złożony, ale żołnierz Rzymu jest naprawdę łatwy do zabawy z prawdziwymi pieniędzmi. Na ekranie znajduje się tylko jedna kontrola BET i określa rozmiar całkowitego udziału. Zakłady zaczynają się o 0.10 punktów i oni wzrosną do 500 punktów na rundę (10 za linię płac) za grę podstawową.

Podobnie jak inne duże miejsca na BET z Barcrest, Soldier of Rome ma niezwykłą wypłatę, która oferuje różne nagrody w zależności od gry, w którą grasz. Każda prawdziwa nagroda pieniężna jest wyświetlana w kredytach i można ją zobaczyć za każdym razem, gdy zmieniasz zakład, naciskając "?" przycisk. W przypadku gry podstawowej automat oferuje wypłaty 5-50 razy zakład payline za najniższe rangą symbole, ale także wyższe nagrody do 250-krotności zakładu linii. Jednak w wielkiej grze BET nagrody są ustalone i wahają się między 0.20 i 10 punktów na sekwencję.

Soldier of Rzym jest dostępny dla graczy mobilnych, którzy mogą cieszyć się miejscem na prawie każdym modelu iOS lub Android. Aby zagrać w grę w telefonie, po prostu obróć urządzenie do trybu portretowego i skorzystaj z kontroli BET, aby dostosować udział, zanim zaczniesz się spinować.

Funkcje żołnierza Rzymu i darmowe spiny

Kiedy zaczniesz swoją podróż z armią rzymską, zaczekasz głównie, aż trzy lub więcej pasujących symboli pojawią się kolejno na linii płac, od lewej do prawej, na wypłaty. Aby pomóc Ci zebrać więcej zwycięstw, gra oferuje również trzy dzikie symbole, z których jednym jest 3x1, który reprezentuje rzymski legionista. Jeśli ten symbol pojawia się w pełnym widoku na potężne rolki (ostatnie cztery rolki), może rozszerzyć się, aby wypełnić całą kołowrotek Wilds.

Inne bonusowe funkcje, które pomogą Ci zebrać więcej, gdy grasz za prawdziwe pieniądze, to BYST MIEDNIOWYCH I DARMOWE. Funkcja wybuchu pieniędzy jest aktywowana, gdy cztery pasujące symbole tworzą blok 2x2 na pierwszych dwóch rolkach i klonuje te same symbole na innych rolkach, aby pomóc Ci uruchomić wiele wypłat. Z drugiej strony gra wolna od spinsów można aktywować tylko poprzez zbieranie trzech lub więcej symboli rozproszenia lub zbierając niektóre dzikie logo, które mogą zastąpić wszystkie ikony, w tym rozproszenia. Możesz wygrać od 15 do 25 darmowych spinów na spust, które są rozgrywane z tymi samymi funkcjami bonusowymi, które otrzymujesz podczas gry podstawowej.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ułożone symbole
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Solider of Rome Maksymum Win, RTP i wariancja

Jeśli postawisz mniej niż 2 kredyty, szczelina obniża RTP do 93.78%. Wyższe zakłady dają szybkość zwrotu 96%. High-rollerzy mają również opcję zagrania w wielkie gry BET, naciskając przycisk BB, z których wszystkie dają 97.82% RTP i dodatkowe bonusy za cenę 20-50 punktów za grę.

Jeśli chcesz jeszcze więcej bonusów, możesz również zapłacić 20, 30 lub 50 punktów za granie w 5 spinach w dużych grach BET. Każda z trzech gier pozwala grać z 97.82% RTP i ustalone nagrody, ale także różne funkcje bonusowe. Pierwsza gra pozwala łatwiej aktywować dzikie rolki, podczas gdy ostatnia funkcja zapewnia, że plus 100 liniów wypłat i specjalna wypłata z najniższymi usuniętymi symbolami. Wyższe zakłady dają również szansę na maksymalną wygraną w rzeczywistości w wysokości 250 000 kredytów.

Soldier of Rzym werdykt i podobne automaty online

Soldier of Rome to oszałamiająca maszyna do gniazda i zdecydowanie może być zabawna dla fanów najlepszych serwisów internetowych. Ale z dużą zmiennością, niższy stosunek trafienia i niski RTP 93.78% przy minimalnym zakładach, to miejsce jest nieodpowiednie dla początkujących. Jeśli jednak jesteś bardziej doświadczony i masz więcej do wydania, grając za prawdziwą gotówką, Soldier of Rome z pewnością da ci możliwość wygrania dużych.

W przypadku graczy szukających mniej ryzykownych automatów można zbadać dowolne z naszych wysokich kasynach Barcrest w jednej z zalecanych stron kasyn online, aby znaleźć niektóre z miejsc w średnim poziomie studia. W kolejnej bardzo zabawnej grze z dużymi zakładami, darmowymi spinami i dzikimi kołowrotkami, możesz wypróbować Monopoly Big Event Slot. Rainbow Riches Drops of Gold to kolejny doskonały wybór - ma nie tylko duże gry zakładowe, ale także bardzo obfitą tęczową funkcję, która wciąż upuszczała dzikie i rozproszenia na ekranie.

Sprawdź kody bonusowe Dream Vegas i zagraj setki najlepszych automatów i zdobądź ponad 35 postępowców.

4 Secret Pyramids
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Balloonies
RTP:
92.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Ra Magic
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cupid's Arrow
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
She's a Rich Girl
RTP:
94.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arabian Spins
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond King Gold
RTP:
96.44%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Batman and the Batgirl Bonanza
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Snake Arena
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Shining Hot
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Greedy Goblins
RTP:
97.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Jewel in the Crown
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni