Space Miners graj online za darmo

Oprogramowanie:
Other Game
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Kosmici, przestrzeń, kreskówki

Recenzja automatów do automatów online

Zagraj w automatach Miners Space z Relaks Gaming, a możesz odblokować do 1 000 000 sposobów na wygraną na 6 rolkach. To gra w stylu kreskówek, w którą można grać na komputerach i telefonie komórkowym, a także kolorowe kosmitów wyzwalają każdą wygraną. Rozszerzanie dzikich symboli pomaga w ukończeniu dodatkowych kombinacji, a specjalne modyfikatory jeszcze bardziej otworzą siatkę symboliczną.

Wywołaj bezpłatną funkcję spinów i łatwiej jest maksymalnie wygrać, co doprowadziło do wygrania tego świata 50 000 razy. Ze średnim zwrotem 96.47%i dużą zmienność, możesz być pewien ekscytującej rozgrywki z automatu do automatów Space Miners.

Jak grać w grę w automatach kosmicznych

Kwadratowy niebieski, pomarańczowy, zielony i czerwony kosmitów uśmiech, szyder. Te urocze stworzenia pojawiają się wraz z kolorowymi kryształami na tle asteroidy unoszącej się w głębi przestrzeni. Istnieje kilka fajnych animacji, gdy cudzoziemcy mrugają, rozglądają się i patrzą, jak latające spodki zapylają się w kołowrotki.

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz, jest to, że aktywne symbole wypełniają tylko 3 wiersze, a bloki efektu kamiennego wypełniają kolejne 4 wiersze powyżej i 3 poniżej. Nie martw się, jak przy odrobinie szczęścia, kosmici i kryształy wkrótce spakują siatkę.

Możesz odtwarzać automat do gniazda kosmicznego na iOS, Android lub Windows Mobiles, a także na komputerach PC, między 0.10 i 20.00 na najwyższych miejscach online. Po prostu dotknij symbolu monet na elementach sterujących i użyj zakładek plus lub minus, aby wybrać poziom w sekundach.

Inne przyciski sterujące obejmują pojedynczą strzałkę, która uruchamia funkcję autoodplay, oraz podwójne strzałki, które turbo ładują rozgrywkę. Trzy małe linie na elementach sterujących zabierają cię do wypłaty górników Space Miners. Ma to wszystkie szczegóły na temat działania systemu rozszerzającego się kołowrotków i tego, jak bardzo wygrywasz z różnych symboli, gdy dopasujesz je w dowolnym rzędzie, na sąsiednich bębnach z lewej strony.

Czerwony kosmita z zębami, jest najcenniejszy ze wszystkich i zwraca 5x twój zakład, gdy wyląduje na wszystkich rolkach.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów do gniazda kosmicznego

Pudełko kryształów to dziki symbol, który może wkroczyć dla innych, jeśli może zakończyć kombinację lub rozszerzyć wygraną na więcej rolki dla wyższej nagrody. Gra w grze Miners Central to rozszerzający się mechanizm rolki.

Działa w ten sposób - za każdym razem, gdy otrzymujesz zwycięską kombinację, wszelkie pozycje "blokera" podłączone do zwycięskiego symbolu wybuchną. Wszystkie symbole znikają, a nowe opadają, aby wypełnić nowo rozszerzone rolki. Daje to więcej sposobów na wygranie i ułatwia dalsze rozszerzenie aktywnej części gry z większą liczbą odpowiedzi.

Niektóre blokery mają specjalne funkcje zasilania. Krzyż niszczy blokery w liniach poziomych i pionowych, podczas gdy zasilanie poziome i pionowe wysadzają blokery w jednym kierunku. Funkcja zasilania 3x3 usuwa 3 podłączone rzędy blokerów na 3 sąsiednich rolkach.

Wyczyść całą sieć, a masz 10 rzędów symboli, na 1 000 000 sposobów wygrania. Gdy pojawi się nie zwycięska kombinacja symboli, kończą się respins, a rolki powracają do 3 aktywnych wierszy.

Jeśli w dowolnym momencie pojawia się symbol bonusowy UFO, leci w miernik kolekcji. W sumie 3 UFO nagrodzi 6 darmowych spin. Dostajesz 1 obroty za każdym razem, gdy latający spodek ląduje w rundzie, a po zniszczeniu symbolu blokatora pozycja pozostaje aktywna dla wszelkich pozostałych darmowych gier.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane górniki, średnie zwroty i zmienność

Przy do 1 000 000 zwycięskich sposobów, być może nie zdziwisz się, że automat do górników kosmicznych może zapłacić ogromne nagrody. Możesz osiągnąć rozległy 50 000 razy w całkowitym stawce w dowolnym momencie, czyli 1 000 000.00 na maksymalnym stawce 20.00.

Jest to gra o wysokiej zmienności, która w długim okresie spłaca się z dużą szybkością 96.47%.

Nasza przestrzeń Miners Slot Werdykt

Z uroczymi kosmitami, mnóstwem zabawy, animacji z kreskówek i szansą na uderzenie dużych zwycięstw, automatem Miners jest grą dla każdego, kto lubi styl science fiction. Obserwowanie, jak rolki rozszerzają się po serii bezpłatnych respinów, jest zawsze ekscytującym wydarzeniem, zwłaszcza gdy łatwiej jest kontynuować sekwencję, odblokowując coraz więcej sposobów wygrania.

Oczywiście w rundzie darmowych obrotów masz najlepszą szansę na osiągnięcie maksymalnej liczby zwycięskich sposobów i zdobyć największe nagrody. Sprawdź, czy możesz wyodrębnić najlepsze nagrody z gniazda Miner Space w najlepszych kasynach online.

Ile mogę wygrać z automatu do automatu Miners Space Miners?

Zagraj w gniazdo górników kosmicznych na maksymalnym stawce 20.00 i można wygrać nagrodę w wysokości 1 000 000.00. To 50 000 razy zakłada, a nawet co najmniej 0.10 na spin, nadal możesz wygrać 5000.00.

Czy gniazdo górników spalu ma bezpłatną funkcję spinów?

Wszelkie dodatkowe symbole w kolekcji dodają 2 dodatkowe obroty do rundy, a każde lądowanie UFO podczas bezpłatnych gier dodaje 1 dalszy spin. Rolenia nadal rozwijają się w całej tej ekscytującej funkcji.

Jaka jest funkcja rozszerzających się rolki w grze gni?

Gniazdo górników przestrzeni zaczyna się od 3 aktywnych wierszy symboli i blokerów powyżej i poniżej. Wygrane niszczą sąsiednie blokery dla wolnych respinów, a jeśli prowadzi to do kolejnej wygranej, rolki nadal się rozszerzają, do maksymalnie 10 wierszy.

Czy mogę zagrać w gniazda górników spacji na telefonie komórkowym?

Górne gniazda kosmiczne online wykorzystuje technologię HTML5, aby była kompatybilna z iPhone'ami, iPadami, Androidem i Windows Mobiles, a także komputerami komputerowymi i laptopami.

Czy muszę pobrać automat do gniazda kosmicznego?

Nie musisz pobierać gniazda górników spacji na telefon lub komputer, aby. Niektóre kasyna oferują oprogramowanie do pobrania, ale możesz również dotrzeć do ich gier za pośrednictwem przeglądarki.

To space moiners, co jest dobrą grą?

Space Miners Slot jest doskonałą grą dla każdego, kto lubi styl science fiction i chce szybkiej rozgrywki. Jest pełen ekscytujących funkcji i potencjał ogromnych nagród, które spodoba się prawie każdemu.

Jak zmienna jest gra w gnicie Miners Space Miners?

To jest gra o wysokiej zmienności, więc możesz spodziewać się, że gniazdo górników Space zapłacą stosunkowo wysokie nagrody, ale rzadziej niż gry niższej wariancji. To ekscytujący format, który woli wielu graczy.

Jakie gry są podobne do gniazda górników kosmicznych?

Gry z podobnym projektem i motywem do automatu Miners Space to Reactoonz 2 z Play’n Go, Alien Robots, autor: Netent i Robo Jack przez mikrogaming. Zagraj w te i więcej w naszych zalecanych stronach.

, Kto tworzy automat do gniazda kosmicznego?

Space Miners to praca w grach relaksowych i dołącza do innych hitów tego studia, takich jak Temple Tumble, Money Train 2 i Hazakura w tej popularnej ofercie.

Kiedy wydano miejsce w Internecie Miners Space Miners?

Gniazdo górników kosmicznych wypuszczone 8 lutego 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Top Trumps World Football Stars 2014
RTP:
95.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jaguar SuperWays
RTP:
94.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Twin Spin
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cashino
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasure Mine Power Reels
RTP:
95.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Golden Sands
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pirate Pays Megaways
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A Night Out
RTP:
97.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Captain Venture
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Zodiac
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bamboo
RTP:
96.13%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
At The Movies
RTP:
94.75%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni