Spanish Eyes graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Podróż, Meksyk, muzyka

Hiszpańskie oczy online Recenzja automatu

Kultura hiszpańska bardzo się przyczyniła na całym świecie, szczególnie jeśli chodzi o muzykę i taniec. Flamenco jest najbardziej hiszpańskim ze wszystkich, zainspirował wiele dzieł sztuki. Wynika to głównie z najpiękniejszych i atrakcyjnych hiszpańskich kobiet, które tańczą, wirując wokół najdokładniejszych macho. Hiszpańskie oczy NextGen to automat oparty dokładnie na kobietach, które tańczą flamenco, i nie może być ładniejszy. Na kołowrotkach znajdziesz Maracas, gitarę akustyczną, wentylator dłoni, kwiaty i tancerz z jej hipnotyzującymi zielonymi oczami. Gotowy do dołączenia do Fiesta?

Jak grać hiszpańskie oczy online

W czasach, gdy hazard mobilny rośnie, szczeliny byłyby bezużyteczne, gdyby nie były kompatybilne z urządzeniami mobilnymi. Ale wcale nie powinieneś się martwić, ponieważ hiszpańskie oczy online są doskonale zoptymalizowane do gry mobilnej. Jest dostępny w systemach operacyjnych Android i iOS, więc każde urządzenie, które masz wokół ciebie.

Jednak zanim zaczniesz grać, musisz dostosować ustawienia w grze zgodnie z Twoimi preferencjami. Gdy ładujesz grę, zobaczysz kolorowe rolki, a po prawej stronie ekranu zobaczysz przycisk odtwarzania i ustawienia. Kiedy dotkniesz lub klikniesz przycisk Ustawienia, pierwszą rzeczą, która się pojawi, jest okno konfiguracji BET. Zobaczysz dwa turkusowe suwaki. Pierwszy dotyczy linii płac, więc zobaczysz, że możesz grać na od 1 do 25 linii płacowych, ponieważ nie są one ustalone. Drugi dotyczy wartości monety, a będziesz grał z 1 monetą na spin. Wartość monety wynosi od 0.01 do 5 kredytów. To sprawia, że minimalny zakład 0.01 i maksymalnie 125 punktów.

Obok okna konfiguracji BET, klikając lub stukając"i" przycisk, wypłata otworzy się wraz z dodatkowymi informacjami gry. Zobaczysz hiszpańską dziewczynę, która będzie dzika w gnieździe i najlepiej płatnym symbolem. Da ci 10 000 monet dla najlepszej kombinacji. Rozproszony kwiat da ci 100 razy pak. Wentylator dłoni da ci 1250 monet na kombinację 5-z kind, gitarę i monety Maracas 500. Hiszpańska karta gra Royals od A do 9 będzie Twoim najniższym płatnym symbolami. AS i KS dadzą ci 150 monet, QS i JS 125 oraz monety 10s i 9s 100 dla kombinacji 5-z.

I wreszcie, musisz dostosować dźwięki gry i zdecydować, czy chcesz poruszać autopsynki. Możesz wyłączyć lub włączyć dźwięki, klikając przycisk głośnik"i" przycisk w ustawieniach.

Hiszpańskie cechy i darmowe spiny

Kiedy dzika hiszpańska dziewczyna tworzy zwycięską kombinację, zobaczysz, jak wykonuje taniec flamenco dzięki najbardziej niesamowitym animacjom NextGen. Dziki ma zdolność wymiany dla wszystkich symboli w tworzeniu zwycięskich kombinacji, ale nie rozproszonego kwiatu.

Z drugiej strony rozproszony kwiat pomoże ci uruchomić gry bonusowe. Będziesz musiał wylądować 3 lub więcej rozproszeń, aby uruchomić grę i pobrać 12 darmowych spinów. Podczas bezpłatnych spinów, wierzcie lub nie, wszystkie wygrane, które tworzysz! Co więcej, możesz odzyskać darmowe spiny i cieszyć się więcej bonusowymi obrotami i wygrywającymi z dodanym do nich mnożnikiem 3x.

A potem jest funkcja Pick and Win, którą można wywołać podczas gry podstawowej i darmowych gier bonusowych. Ilekroć dzika hiszpańska dziewczyna ląduje w dowolnym miejscu na pierwszej i ostatniej kołowrotku jednocześnie, uruchamiasz tę funkcję. To wtedy będziesz musiał wybrać jeden z dwóch symboli wyzwalających i sprawdzić, czy wygrałeś opcję Pick Again, czy nagrodę 100 -krotną. I chociaż możesz uruchomić tę funkcję podczas bezpłatnych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Hiszpańskie oczy Maksymalne wygrane, RTP i zmienność

Ale hiszpańskie oczy mają o wiele więcej do zaoferowania niż tylko interesujący motyw. Jego 95.12% RTP, jego średnia zmienność i dość prosta rozgrywka mogą doprowadzić Cię do najbardziej niesamowitych wypłat. Mnożniki, dziki i rozprasza utrzymają pełne rąk i utrzymają zaangażowanie przez dłuższy czas, dopóki nie dotrzesz do maksymalnej wypłaty oferowanej w automatach. Biorąc pod uwagę, że jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami, możesz grać w gniazdo hiszpańskich.

Werdykt hiszpańskich oczu i podobne automaty online

Nagroda 100x The Stake, którą możesz wygrać, grając w hiszpańskie oczy online podczas funkcji Pick and Win, a trzykrotne nagrody podczas bezpłatnych spin. W przypadku zakładu Maxa oznacza to, że możesz wygrać do 12 500 punktów za te pierwsze i do 150 000 punktów za drugie. Zwycięska kombinacja z Wilds podczas bezpłatnych spin.

Jeśli chcesz znaleźć miejsce, które jest jeszcze bardziej satysfakcjonujące niż gniazdo oczu hiszpańs. Jest to automat, który może zapewnić 250 000 punktów, dzięki specjalnej funkcji stosów marszowych, która może dostarczyć do 2500 -krotności wypłaty udziałów.

Ale jeśli to ci nie wystarczy, jest to miejsce, które może dostarczyć 3000 -krotnie stawka dla jednej zwycięskiej kombinacji. Jeśli grasz w slot Shangri La, będziesz mógł wygrać 600 000 punktów za zwycięską kombinację z rozproszonymi! To coś więcej niż niesamowita wypłata, aby uzyskać jedną kombinację, a biorąc pod uwagę, że automat oferuje specjalną funkcję, która dodaje więcej rozproszeń na rolkach, może to być twoje więcej niż raz! Możesz zostać milionerem, jeśli masz szczęście, że wylądujesz przynajmniej dwa razy w całym czasie grania.

Sprawdź dowolne z tych popularnych automatów w jednym z naszych najlepszych kasyn online, w których hojny bonus powitania pomoże Ci zacząć.

Powiązani partnerzy kasyna

Hyper Burst
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bison Battle
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ingots of Cai Shen
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gator Gold Deluxe Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Faerie Spells
RTP:
96.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
African Legends
RTP:
94.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Party Time
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Atlantis The Forgotten Kingdom
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Timelines
RTP:
96.17%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
The Mummy Win Hunters Epicways
RTP:
95.82%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bonus Bunnies
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Deadly 5
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni