Spartan King graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
149 600 $.00
Motyw:
Akcja/przygoda, starożytna Grecja

Recenzja automatów online Spartan King

Pragmatyczna gra oddała sprawiedliwość legendarnej opowieści o Leonidasie i 300 Spartanach, którzy powstrzymali potężne armie Persji w 480 rpne, dopóki nie wszyscy umarli w bitwie.

Kolumny w stylu greckim opracowują 5 rolki i 3 rzędy symboli, a w wersji komputerowej zobaczysz widok na skaliste brzegi Thermopylae, w których odbyła się bitwa. Jeśli grasz w grę Spartan King Online Game na iOS, Androida lub Windows Mobile, symbole wypełniają ekran, aby wyczyścić je.

Symbole te obejmują emblematy kart o niższej wartości, miecze, wazony, statki i spartańczycy walczące. Zobaczysz także zwykłe i gigantyczne dzikie symbole, a także symbol rozproszenia czerwonej flagi, który prowadzi do bezpłatnej rundy gier. Właśnie tam Wilds mogą rozmnażać się do 25x.

Ścieżka dźwiękowa do gry Spartan King Slots jest odpowiednio epicka i nie wydawałaby się nie na miejscu w filmie takim jak "300". Zwiększa dramat i emocje związane z graniem w tę imponującą grę na najlepszych miejscach online.

Jak zagrać w grę Spartan King Slots

Bez względu na poziom doświadczenia, nie będziesz mieć żadnych problemów, które zaczniesz tutaj. Obniżka internetowa Spartan King korzysta ze standardowych pragmatycznych elementów sterujących gniazd.

Zakres BET trwa od 0.20 do 100 punktów na spin. Kliknij przycisk "I" dla wypłaty, który wymienia, ile opłaca każdy symbol, gdy dopasujesz co najmniej 3 rodzajem na linii od lewej. Pobina ma również dalsze szczegóły ekscytujących funkcji bonusowych.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gry Spartan King Slots

Dwa dzikie symbole są kluczem do zdobycia dodatkowych rzeczywistych automatów, wygrywa. Dziki działają jako standardowe symbole, jeśli znajdują się we właściwych miejscach do wypełnienia kombinacji. Tarcza to gigantyczna dzika, wypełniając blok 2x2 symboli, aby było jeszcze łatwiejsze do zobaczenia jako część wygranej.

Każde trzy, cztery lub pięć symboli rozproszenia flagi pojawiające się w jednym spinu zapłacą 1x, 5x i 20x twój udział, a następnie uruchomić 8, 10 lub 12 darmowych obrotów szpilków króla Spartan. Dziki symbol tarczy pojawia się częściej w tej rundzie i jest wyposażony w losowy mnożnik 2x, 3x, 5x, 10x lub 25x.

Za każdym razem, gdy zakończy zwycięstwo w funkcji darmowych gier, wypłata jest mnożona przez odpowiednią kwotę. Jeśli zobaczysz więcej niż jeden 2x2 dzikie, ich mnożniki łączą się, więc tam masz najlepszą szansę na zebranie maksymalnej nagrody.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Kolosalne symbole
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność automatu Spartan King

Największą nagrodą 7480x Twój zakład jest przyzwoitym mnożnikiem, co stanowi smaczne 748 000 punktów, jeśli grasz 100 na spinu wyzwalającym spin. Znajdziesz średnie zwroty 96.6% w tej grze, która jest nieco lepsza niż wiele innych, a maszyna do gniazda Spartan King ma dużą zmienność, która może prowadzić do luk między zwycięskimi obrotami. To jest kompensowane hojnymi nagrodami w najlepszych witrynach kasyn online.

Nasza grę na slocie Spartan Kings

Jeśli lubisz historyczne eposy i filmy, takie jak "300", gra zna umiejęta w grę Spartan King Slots, wnosi legendarną historię do kasyn online i mobilnych. Dramatyczne obrazy idealnie pasują do ekscytującej rozgrywki o wysokiej zmienności i ekscytujących funkcjach, takich jak 2x2 Wilds i darmowe gry z dodatkowymi dzikimi symbolami w grze.

Maksymalna wygrana 7480x Twój zakład jest całkiem przyzwoity na dowolnym poziomie i powinien spodobać.

Pomóż królowi Spartanowi w jego poszukiwaniu chwały, gdy grasz w to popularne miejsce w najlepszych pragmatycznych miejscach zabaw. Wybraliśmy te z najlepszymi dostępnymi premiami do kasyna online.

Powiązani partnerzy kasyna

Divine Diamonds
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Blitz Slot Review
RTP:
95.96%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Munchers
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Eye of Cleopatra
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Osiris
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cats of the Caribbean
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Road Rage
RTP:
96.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Hall of Gods
RTP:
95.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Extra Juicy Megaways
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gates of Troy
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
777 Mega Deluxe
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gorilla Go Wild
RTP:
92.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni