Spectra graj online za darmo

Oprogramowanie:
Thunderkick
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
240 000 $.00
Motyw:
Science fiction, siódowce, bary i dzwonki

Spectra Darmowe Gry Online Recenzja

Przejdź się przez najlepsze neon-oświetlone doświadczenie wizualne z gniazdem Spectra Thunderkicka i dowiedz się, dlaczego ta gra w kasynie o wysokiej wiarygodności zdobywa graczy, odkąd został wydany.

Podobnie jak klasyczny automat, widma nie jest przeciążone funkcjami, ale to nie znaczy, że gra nie może być satysfakcjonująca w najlepszych kasynach online. Dzięki swoim dzikim stosom symboli, automatycznym szturchnięciom i respinom, ten szczelinę może szybko przejść od nisko wygrywającego spinu do nagrody, która wypełni twoją bankroll na górę.

Jak zagrać w gniazdo Spectra Thunderkick Online

Jedną z rzeczy, które gracze uwielbiają w grach Thunderkicka, jest to, że zawierają tylko podstawowe elementy sterowania ekranem. Spectra nie jest wyjątkiem i oferuje tylko trzy intuicyjne elementy sterujące, które sprawiają, że gra jest naprawdę łatwa. Aby wybrać zakład, po prostu naciśnij przycisk układu, a gniazdo da ci 14 rozmiarów zakładów do wyboru, od 0.10 do 100 punktów na rundę. Wybierz dowolną z opcji, a następnie użyj automatycznego odtwarzania lub ręcznego spinu, aby rozpocząć.

Gdy zaczniesz grać na prawdziwe pieniądze na stronach internetowych, gniazdo da ci 30 stałych linii płacowych do zbierania nagród, które można zobaczyć, uzyskując dostęp do wypłaty za pomocą przycisku menu w dolnym rogu. Paytable pokaże również każdy symbol, nagrodę i funkcję bonusową oferowaną przez grę. W sumie jest dziesięć symboli, które mogą płacić pieniądze, a wszystkie ich nagrody są pokazane w kredytach. Dolne pięć symboli to wszystkie kształty geometryczne i płacą między 0.10 i 2.20x Twój udział na sekwencję, podczas gdy najwyższymi symbolami są klasyczne ikony maszyny owocowej i dzikie i mogą zapłacić do 20x Twoim zakład. A dzięki specjalnym dzikim funkcjom automatu, otrzymasz wyjątkową okazję, aby ustalić więcej niż jedną z tych zwycięstw podczas każdej rundy, w której grasz.

Dla graczy mobilnych Thunderkick oferuje zoptymalizowaną wersję gniazda Spectra, którą można płynnie cieszyć na każdym urządzeniu mobilnym iPhone, iPad i Android. Po przejściu na odtwarzanie telefonu otrzymasz te same elementy sterowania i narzędzia na ekranie, tylko przyciski zostaną umieszczone w różnych obszarach na ekranie, aby uzyskać łatwiejszy i szybszy dostęp.

Bonusy automatów Spectra, darmowe spiny i funkcje

Po osiągnięciu kontroli spinu i tych błyszczących ikon zaczną spadać na ekranie, musisz poczekać, aż trzy, cztery lub pięć tych samych symboli wylądują na linii płac. Aby móc wyzwolić nagrodę, twoje dopasowane sekwencje będą musiały zacząć od zwężu w lewo i kontynuować prawą stronę ekranu. Z podstawowych symboli, najcenniejsze ikony, które możesz zebrać, to dzwonki, 7s i słupki, które mogą zapłacić odpowiednio do 4x, 7x i 10x.

Mimo to jedynym symbolem, który poczujesz się najbardziej podekscytowany, gdy grasz przez prawdziwe kasyno pieniężne, jest dziki symbol. Podobnie jak wszystkie dzikie, ta ikona może stać za każdy płatny symbol, aby pomóc Ci ukończyć jedną lub więcej zwycięskich sekwencji na rundę. Ale różni się w tej konkretnej ikonie, że zawsze pojawia się w stosach czterech i że może również płacić nagrody pieniężne, gdy nie zastępuje. Zbierz pięć Wilds na linii płac, a otrzymasz dodatkową nagrodę w wysokości 20x swój udział.

Aby pomóc Ci zebrać więcej, gniazdo ma również funkcję automatycznej nudności, która dotyczy tylko dzikich stosów. Ilekroć na ekranie pojawia się przynajmniej jeden dziki, szczelin. A kiedy skończy się szturchnięcie, dostaniesz również bezpłatny respond, a Wilds pozostanie na ich miejscu. Każdy późniejszy dziki stos zebrany podczas respondów zostanie również szturodzony i da ci jeszcze jeden bonusowy spin. W ten sposób możesz rozpocząć łańcuch respins, który może wypełnić wielką część ekranu dzikim.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ułożone dziczy
  • Zmieniające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja szturchania
  • Funkcja hazardu

Zmienność widm, maksymalna wygrana i RTP

Ten automat oferuje szybką rozgrywkę, która zdecydowanie może być satysfakcjonująca, udzielając nagród do 240 000 punktów (2400-krotności zakładu) na rundę, ale jest to również ryzykowna gra z niższym wskaźnikiem trafień 21.9%. Jeśli jesteś fanem niestabilnych automatów i tradycyjnych maszyn owocowych w stylu Vegas, Spectra będzie kolejnym krokiem, jeśli chcesz coś, co oferuje więcej rozrywki i więcej funkcji bonusowych, a 96.4% RTP jest wyższe niż znajdziesz w wielu miejscach lądowych.

Podsumowanie widm i inne szczeliny

Jako szczeliny o wysokiej wariancji o szerokich limitach zakładów, Spectra nie jest tak naprawdę grą dla niedoświadczonych graczy. Jeśli tak naprawdę nie lubisz automatów o wysokiej wariancji, możesz sprawdzić niektóre inne opcje na rynku.

Jeśli interesuje Cię gry o niskiej zmienności, które płacą mniej, ale częściej, możesz wypróbować automat online StarBurst Netent. Ta popularna gra jest bardzo podobna do Spectra w sensie wizualnym i oferuje wypłaty w obie strony, mniej niestabilną rozgrywkę i nagrody do 50 000 monet na rundę. A w przypadku bardziej zrównoważonej maszyny możesz wypróbować ryśnie rakasty. Znajdziesz te i wiele więcej w naszych zalecanych miejscach online.

Powiązani partnerzy kasyna

Flame of Fortune
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fishin’ Reels
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wheel Of Wonders
RTP:
96.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
The Legend of Big Foot
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hotel Yeti Way
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Grand Galore
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
10,001 Nights
RTP:
TAk
Jackpots:
CA 82 776 USD.00
Zmienność:
Nie
Eastern Emeralds Megaways
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Thai Flower
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crystal Cavern Megaways
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rise of Giza PowerNudge
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Rift
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni