Spirit of Adventure graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
510 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, dżungla, akcja/przygoda

Spirit of Adventure Darmowe Gry Online Recenzja

The Spirit of Adventure Darmowe Gry Online zawiera odważnego lotnika, gdy podróżuje po świecie w poszukiwaniu cennych relikwii. To 5-linowa, 10-liniowa gra z Pragmatic Play and Reel Kingdom, którą można cieszyć na komputerach i telefonicznych.

Możesz wygrać do 5100 razy swój całkowity zakład z ekscytującej, wieloetapowej funkcji darmowych spin! Wędrujące dzikie symbole i dodatkowy szlak ze specjalnymi nagrodami i mnożnikami z reliktów należą do dodatków w tej rundzie. Bezpłatne gry działają, aż totem i dzikie krzyżowe ścieżki.

Znajdziesz wysoki poziom zmienności z automatu Ducha Przygody, dopasowany ze średnimi zwrotami 96.60%. Dołącz do przygody w najlepszych kasynach internetowych, takich jak te, które przedstawiono tutaj.

Jak grać w Spirit of Adventure Slot

Animowany lotnik uśmiecha się do ciebie zza rolki, a ta postać typu Amelia Earhart pojawia się w głównej grze podczas rundy bonusowej. Maski Tiki i jasnozielona żaba dzielą ustawienie dżungli, podczas gdy rzeczywiste symbole składają się z jasnych kolorowych kamieni, ikony karty w stylu Aztec i 4 relikty. Szukaj miecza, maski tiki, tarczy i złotego Graala dla największych nagród.

Zagraj w Pragmatyczne Play Spirit of Adventure Online na swoim komputerze, Androida, iOS lub Windows Mobile, a także możesz słuchać dźwięków dżungli, chociaż standardowe odgłosy mechaniczne zwykle zagłuszają ptaki.

Plus i minus zakładki po obu stronach przycisku spin odblokowuj elementy sterujące zakłady, wybierzesz liczbę monety na linię i wartości monety, aby wybrać poziom od 0.10 do 100.00 na spin lub 0.01 do 10.00 na każdej z 10 linii płacowych. Przycisk "I" na elementach sterujących przenosi cię do wypłaty, gdzie wyświetlana jest wartość każdego symbolu. Wygrywasz do 200 -krotnie swój zakład z najcenniejszego klejnotu, podczas gdy każda mieszanka symboli reliktów jest warta do 20x.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów do przygody

Niewiele się dzieje w grach podstawowych, a nawet dziki symbol pojawia się tylko w rundzie darmowych obrotów. Bonusowe gry zaczynają się, gdy wylądujesz 3, 4 lub 5 logo gier Symbole rozproszone jednocześnie. 8, 10 lub 12 darmowych obrotów odtwarzane odpowiednio, chociaż symbol wyspy na środkowej kołowrotku to kolejna droga do gier bonusowych, z nagrodzonymi 12 obrotami.

Graza na automatach ducha przygody wzrasta w tej rundzie o kilka stopni. Pojawia się teraz lotnik, a ona jest dzikim symbolem, który może działać jak inni, aby ukończyć zwycięstwa, losowo poruszając się wokół rolki od spin do spinu. Symbole reliktowe są teraz zgodne z wartościami gotówkowymi od 2x do 5000 razy palika, a Wild zbiera te wartości, gdy lotnik sąsiaduje z reliktem.

Zbierają one również metry powyżej rolki, a gdy masz wystarczającą ilość dowolnego typu reliktów, otrzymasz następujące aktualizacje -

Zbierz 4 miecze, a wszelkie dalsze miecze otrzymują 2x wzmocnienie mnożnika.

Zbierz 4 tarcze, a wszelkie dalsze osłony otrzymują 3x wzmocnienie mnożnika.

Zbierz 3 graale, a wszelkie dalsze Graale otrzymują 5 -x wzmocnienie mnożnika.

Zbierz 3 maski tiki i wszelkie dalsze maski Tiki otrzymują 10 -krotny wzmocnienie mnożnika.

Dostajesz również dodatkowe obroty, gdy miernik się wypełni, maksymalnie równy początkowo przyznanej liczbie. Ale to dalekie od końca tej fantastycznej funkcji, ponieważ kiedy zabraknie ci obrotu, pojawia się symbol totemu. To porusza się w trakcie dalszych wolnych spin.

Jeśli twoje całkowite wygrane z bezpłatnych gier jest mniej niż 2250x, możesz zebrać nagrodę lub wybrać nagrodę tajemniczą, która może być nieco mniej lub potencjalnie znacznie więcej.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Walking Wilds
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność Duch of Adventure

Wygrane są ograniczone do 5100 razy więcej, a jeśli dotrzesz do tego przed końcem bezpłatnych obrotów, funkcja kończy się automatycznie. Zagraj w maksymalnym zakładach 100.00 i możesz wygrać do 510 000.00 z Spirit of Adventure Slot Machine.

To gra o wysokiej zmienności z doskonałym średnim zwrotem 96.60%.

Nasz duch przygody werdykt

To jest gra o 2 połówki, z bardzo podstawową rozgrywką, a następnie wyjątkową funkcję bonusu darmowych spinów. O ile nie uruchomicie tej rundy, Spirit of Adventure jest dość nieoczekiwany, chociaż na dowolnym etapie wygląda dobrze.

Po rozpoczęciu bonusowych gier, trzymaj się ekscytującej jazdy jako roaming Wilds, cenne relikwie i potencjał wielu dodatkowych gier na końcu. 2250x gwarantowana wygrana jest znacznie powyżej tego, co oferują inne gry, choć w konsekwencji może utrudnić wyzwolenie bezpłatnych spinów.

Dołącz do Aviatora w najlepszych pragmatycznych kasynach zabaw tutaj i poszukaj tych cennych symboli bonusowych z najlepszych kasyn online.

Jak wygrać z Spirit of Adventure Slot?

The Spirit of Adventure Slot to gra z 10 liniami wypłaty biegnącymi przez 5 bębnów od lewej do prawej. W grach wygrywasz z 3, 4 lub 5 dopasowanymi symbolami lub dowolnymi reliktami, po linii, chociaż dziki symbol i reliktowe funkcje zbierają funkcję podczas bezpłatnych spinów.

Jest duchem automatu przygody to dobra gra?

Ogólnie rzecz biorąc, uważamy, że Spirit of Adventure Slot jest doskonałą grą, ale to zależy od wybitnej funkcji BEZPŁATNYCH. Gry podstawowe są bardzo proste i tylko w darmowych spinach, które otrzymujesz dzikie, kolekcje symboli, aktualizacji i nie tylko.

Jaka jest funkcja kolekcji relikwii Spirit of Adventure Darmowe Gry Online?

Podczas rundy wolnych obrotów pojawia się dziki symbol lotnika. Zbiera wartości pieniężne z dowolnych sąsiednich symboli reliktów, które mogą ulepszyć mnożniki, gdy zebrała wystarczająco dużo.

Czy mogę zagrać w Spirit of Adventure Slot na telefonie komórkowym?

Możesz cieszyć się grą na grę przygodową na telefonie z Androidem lub komputerem tabletu, urządzenia z systemem Windows, iPhone'a lub iPada. Wersja mobilna ma tę samą ekscytującą rozgrywkę i uroczy styl, co gra komputerowa.

Jaki jest minimalny zakład na slocie przygody?

Możesz grać w automatach ducha przygody przez zaledwie 0.10 na spin lub podnieś etapy do obfitego maksimum 100.00. To sprawia, że jest to gra odpowiednia dla zdecydowanej większości budżetów.

To duch przygody w grze o wysokiej zmienności?

Tak to jest. Wysoka zmienność ducha przygody oznacza, że można było zobaczyć stosunkowo długie serie utraty spinów, ale dość wysokie wartości nagrody. Długoterminowy procent zwrotu 96.60% to doskonały stosunek jakości do ceny.

Jaki jest najlepszy duch przygody na automatach?

Śledź pełny przewodnik po aplikacjach kasyn online na tej stronie. Poszukaj witryn z Spirit of Adventure Slot w ich zakresie, a następnie możesz skontaktować się z nimi za pomocą ikony na ekranie mobilnym.

To duch przygody podobny do innych gier?

Gry o podobnym stylu do ducha przygody to Pacific Gold z Elk Studios, Bombs od Habanero i Pacific Attack autorstwa Netent.

, Który sprawia, że duch przygody online?

Ducha przygody pochodzi z pragmatycznej gry i reel królestwa, tych samych studiów za hitami, takimi jak bajeczne rock vegas, węże i drabiny megadice i wielkie megawawy basowe Bonanza.,

Kiedy został uruchomiony Spirit of Adventure Slot?

Pragmatic Play and Reel Kingdom wydało Spirit of Adventure Slot 25 kwietnia 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Cosa Nostra
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Olympus Thunder
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spectra
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jurassic Park - Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Slots Angels
RTP:
96.89%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Monopoly Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Gold - Symbol Choice
RTP:
95.95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bigger Bass Bonanza
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Warrior Graveyard
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
9 Masks of Fire
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Raptor DoubleMax
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Invisible Man
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni