Spirit of the Beast graj online za darmo

Oprogramowanie:
Other Game
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
800 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, dziki zachód, historia

Spirit of the Beast Darmowe Gry Online Recenzja

Przywołaj orły, wilki i dzikie konie, gdy grasz w ducha bestii z relaksu. Ta pięciorapkowa, 15-liniowa gra zawiera piękne obrazy północnoamerykańskiej dzikiej przyrody i emblematów indiańskich. Funkcje obejmują dzikie symbole totemu i darmowe spiny, w których można budować mnożniki do 10 000 razy swoje zakłady.

Możesz zagrać w automat do gniazda bestii na komputerach PC, iOS, Android lub Windows Mobiles. Ta gra o dużej zmienności ma doskonały powrót do procentowego procentowego graczy 96.52%.

Jak grać w ducha bestii

Tepey siedzą przy brzegu rzeki na tle lasów i gór za siecią symboli 5x3. Ta spokojna scena uzupełnia uspokajającą ścieżkę dźwiękową rur i odgłosów zwierząt, które zabierze Cię w wirtualną podróż do dziczy Ameryki Północnej.

Szczegółowe symbole zwierząt obejmują również niedźwiedzie i żubra, podczas gdy ikony karty gry płacą mniejsze nagrody, a totem Złotego Orła jest dzikim symbolem, który w razie potrzeby działa jak inne.

Niezależnie od tego, czy grasz w automat do gniewu Ducha Bestii na komputerze lub telefonie komórkowym, podobnie jak wszystkie najlepsze gry na automatach, elementy sterujące są ładne i łatwe w użyciu. Kliknij przycisk stosu monet, aby wybrać zakład z zakresu 0.10 do 80.00 na spin. Podwójne strzałki przyspieszają rozgrywkę, a okrągła strzałka rozpoczyna funkcję automatycznej spinów.

Trzy małe linie na panelu zabierają cię do wypłaty, a to pokazuje, ile wygrasz z każdego symbolu w wybranym zakładach. Trzy, cztery lub pięć przykładów tego samego symbolu na linii od lewej strony są wystarczające do wygranej, a najwyższej jakości niedźwiedź i totem płacą 2x, 4x, jak i 20x Twój całkowity udział. Istnieją również dalsze szczegóły dotyczące bonusów, takie jak kolekcja multiplora podczas rundy darmowych gier.

Bezpłatne obroty i inny duch bestii

W losowo nagradzanej funkcji przywoławcy Spirit wybierany jest wysoko płacący symbol zwierząt, który jest układany na dowolnej kołowrotku, na której można zobaczyć. Wszystkie pozostałe symbole o wysokiej wartości są usuwane i możesz wypełnić całą siatkę wybranym symbolem w ten sposób. Z drugiej strony widać tylko kołowrotek lub dwóch wypełnionych rozszerzonym symbolem i nic nie wygrał z tej funkcji.

Najważniejszym wydarzeniem ducha bestii jest potężny mnożnik wolnych obrotów. Zaczynają się, gdy zobaczysz 3 symbole bonusowych łapaczy snów na środkowych rolkach i otrzymujesz 12 darmowych spinów z 1 dodatkiem za każdym razem, gdy pojawia się łapacz snów.

Zwierzęta i dziki symbol pojawiają się w 6 metrach kolekcji powyżej gry i za każdym razem, gdy wylądujesz na stosie dowolnego wysoko płaconego symbolu, dodaje odpowiedniego miernika. Miernik wypełnia się, jeśli przed końcem darmowych gier pojawia się 5 stosów tego samego symbolu, a ty zbierasz następujące mnożniki zakładu na wszelkich darmowych wygranych spin.

Wolf - 20x

Koń - 50x

Orzeł - 100x

Niedźwiedź - 300x

Bison - 1000x

Dziki totem - 10 000x

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Ułożone dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Kup bonus
Spirit of the Beast Darmowe Gry Online Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Mnożnik 10 000x jest największą pojedynczą nagrodą, a przy maksymalnym zakładach 80.00 W spinu, który wyzwala bezpłatne gry, możesz wygrać 800 000.00. Spirit of the Beast to gniazdo o wysokiej zmienności, które może odtwarzać stosunkowo hojne nagrody, ale rzadziej niż gry niższej wariancji.

Długoterminowy procent zwrotu 96.45% jest dobre i pomoże ci grać dłużej, z mniejszym ryzykiem dla twojego bankrolla.

Nasz duch slotu bestii

To atrakcyjna gra z ładnie szczegółowymi symbolami zwierząt i nawiedzającą ścieżką dźwiękową. Popularny temat spodoba się ogromnej liczbie graczy, a imponująca runda darmowych gier wystarczy, aby przyciągnąć prawie każdego.

Odkryliśmy, że funkcja Spirit Summoner nie zawsze wystarczyła, aby przywołać dodatkowe nagrody, a większość akcji ma miejsce w funkcji bezpłatnych spinów. Po uruchomieniu powinieneś zobaczyć mnóstwo ustawionych symboli, a podczas wypełniania miernika nie jest pewnością, potencjał dużych mnożników na końcu sprawia, że jest to ekscytująca runda.

Uwolnij ducha bestii na najlepszych miejscach online, gdzie czekają hojne oferty bonusowe powitalne na kolekcję.

Gdzie powinienem grać w ducha bestii?

Znaleźliśmy najlepsze kasyna online, więc nie musisz podejmować ryzyka przy wyborze witryny. Śledź nasz przewodnik po tych, którzy niosą Spirit of the Beast Machine, a możesz cieszyć się ogromną kolekcją najwyższej jakości gier w bezpiecznym środowisku.

Jaka jest maksymalna wygrana od ducha bestii online?

Możliwe jest wygranie ogromnego jackpota o wartości 10 000 razy w całkowitym założeniu z gry Spirit of the Beast Slots. Możesz wygrać to pod koniec rundy darmowych obrotów i jest na szczycie wszelkich wygranych z tej ekscytującej bonusowej funkcji.

Jak działa funkcja mnożnika ducha maszyny do gniazda bestii?

Osa. Jeśli wylądujesz 5 stosów tego samego symbolu przed końcem gier bonusowych, wygrasz odpowiedni mnożnik, z totemem wartym 10 000x.

Ile linii płacowych ma duch bestii?

Gra Spirit of the Beast Slots ma 15 linii wypłat. Oznacza to 15 ustalonych ścieżek na 5 rolkach, a ty wygrywasz, gdy 3, 4 lub 5 przykładów tych samych symboli zatrzymuje się na linii, na podłączonych rolkach z lewej. Dziki symbol pomaga, działając jako inne, kiedy tylko to możliwe.

Czy duch bestii ma dobry powrót do procentowego?

Jest długoterminowy, średni procent zwrotu 96.45% z ducha slotu bestii. To dość hojne, ale ponieważ jest to bardzo niestabilna gra, jest mało prawdopodobne.

Czy mogę zagrać w grę Spirit of the Beast Slots na telefonie komórkowym?

Tak, możesz. Podobnie jak wszystkie szczeliny tego programisty, Spirit of the Beast Machine działa na komputerach PC, Android, iOS i Windows Smartfony i tablety. Nie ma utraty stylu, funkcji ani nagród, co czyni go popularnym wyborem dla graczy, którzy lubią gry kasynowe na telefonach komórkowych.

Jakie symbole są używane w duchu slotu bestii?

To jest gra tematyczna wokół dzikiej przyrody Ameryki Północnej i zawiera łyse orły, wilki, niedźwiedzie i żubra na rolkach. Duch Bestii ma również pewne wpływy rdzennych Amerykanów, takie jak dzikie totemowe słupy i snu łapacze bonusowe.

Czy są jakieś gry podobne do Spirt of the Beast Machine?

Jeśli podoba Ci się ten styl, nie przegap podobnych gier, takich jak Thunder Screeh, z Play’n Go lub Wolf Legend Megaways autorstwa Blueprint Gaming. Możesz zagrać w je na najlepszych kasynach online, a także wiele innych automatów o tematyce dzikiej przyrody.

Który deweloper stworzył Spirit of the Beast Darmowe Gry Online?

Spirit of the Beast Maszyna pochodzi z gier relaksowych i jest częścią zasięgu, który obejmuje hity, takie jak Wild Chapo, Money Train 2 i Top Dawgs. Przeczytaj wszystko o nich.

Kiedy został wydany duch bestii?

Relaking Gaming uruchomił Spirit of the Beast Slot 22 czerwca 2021.
Dazzling Diamonds
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
In Bloom
RTP:
94.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Hunter
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sevens High Ultra
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mystic Hive
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Charlie Chance in Hell to Pay
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dead Riders Trail
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Shimmering Woods
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Vault of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Parthenon - Quest for Immortality
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Incan Adventure
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Action Bank
RTP:
95.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni