Stacked graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
300 000 $.00
Motyw:
Magia, akcja/przygoda

Ułożona recenzja automatów online

Ułoczone miejsce online z Betsoft zajmuje centralne miejsce w niektórych z najlepszych kasyn stacjonarnych i mobilnych. Tematyczne wokół magika, odtwarza ponad 4 rolki i 4 rzędy symboli, przekroczone 20 liniami wypłat. Kreskówkowy magik i jego asystent gołębicy wykonują magiczne sztuczki, takie jak transformacje symboli, gwarantowane zwycięstwa z mnożnikami i darmowe spiny z dodatkowymi nagrodami.

Możesz zagrać w ułożone gniazdo na komputerze, Androidzie, iOS lub Windows Mobile, wygrywając maksymalnie 2000 razy. Jest to gra o niskiej i średnich zmienności i ma doskonały powrót do procentowego procentowego graczy 96.39%.

Jak grać w stosie na automatach

Siatka symboli 4x4 składa się z kart do gry, ozdobioną symbolami takimi jak katastrofa, królik i czapka magików. Gry GRUNKI KOSZYKI Makują kombinacje o niższej wartości, a wszystko odbywa się na scenie. Kreskówkowy magik wygląda na bardzo zadowoloną z pomocy, chociaż gołębica po drugiej stronie kołowrotków nie wygląda bardzo szczęśliwa, że się zaangażuje. Dodaje wiele humoru do tej zabawnej gry, a grafika jest zwykłej wysokiej jakości znalezionej w zakresie Betsoft.

Grasz z 20 monetami i wybierasz zakład, używając prostych przycisków strzałek, aby przesuwać pasek przewijania. Opcje wahają się od 0.20 do 150.00 na spin w naszych najwyższych kasynach online, co jest obfitym zasięgiem i równa się 0.01 do 7.50 na każdej z 20 linii.

Musisz dopasować symbole w linii, aby wygrać, a przycisk "ja" zabiera cię do wypłaty, gdzie możesz zobaczyć, ile jest wart każdego. Symbole karty gry płacą do 1 -krotnie twoje zakłady, z kapeluszem i tajemniczym pudełkiem o wartości do 25x. Inne przyciski sterujące przyspieszają rolki i istnieje przydatna opcja automatycznego, wywołana kliknięciem na kartę okrągłych strzałek.

Darmowe obroty i inne funkcje gniazda w stos

Ta gra ma kilka bonusowych sztuczek, które schowały się w wirtualnym rękawie. Funkcja Random Secret Trick widzi szereg kart twarzy umieszczonych na rolkach. Te przewracają, aby ujawnić ten sam symbol, który pomaga ukończyć wygrane.

Kolejnym losowym wydarzeniem jest Fix the Trick, w której mag wybiera do 8 losowych symboli i zamienia je w zwycięski stos warty 3x ich wartości podstawowej. Rolenia szturchaj w górę lub w dół do potencjalnie kompletnych kombinacji bonusu ręcznego, podczas gdy tajemnicze pudełko jest dzikim symbolem, który może działać jak inni, aby tworzyć zwycięstwa w dowolnym momencie.

Pudełko wprowadza również bezpłatną funkcję gier, gdy wyląduje w 3 lub więcej miejscach jednocześnie. Dostajesz 5 darmowych spinów, ale przed tymi rozpoczęcie wybierasz z tej samej liczby kart, co liczba symboli pudełkowych, które wywołały rundę. Te pozycje wykonują magiczne sztuczki podczas bezpłatnych gier. Funkcje obejmują mnożniki do 4x, maksymalnie 5 dodatkowych spinów, natychmiastowe wygrane, które mogą osiągnąć 20 -krotnie twój zakład lub układane dzikie rolki.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone dziczy
 • Losowe dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja szturchania
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty

Jeśli wylądujesz na kapelusz lub symbole pudełka tuż we wszystkich miejscach, z najwyższym mnożnikiem podczas bezpłatnych gier, wygrywasz 2000 razy swój zakład. To 300 000.00 na najwyższych stawkach. Gra w stosie w stos ma niską lub średnią zmienność, więc może się dość często wypłacać, a średni procent zwrotu 96.39% to doskonały stosunek jakości do pieniędzy.

Nasza ułożona ocena automatów

Gra w stosie w stos jest pełna funkcji bonusowych, chociaż nie wszystkie z nich faktycznie gwarantują wygraną. Na przykład szturchające kołowrotki są funkcją hitów i miss. Ale z pewnością jest wypełniony dodatkowymi sztuczkami, a niska do średniej wariancji oznacza, że nie musisz znosić wielu przegranych spin.

Wesoły magik, jego pierzasty asystent i kilka symboli o tematyce magicznej łączą. Jeśli podoba Ci się ten motyw, to jest świetny wybór i możesz wyciągnąć wielkie zwycięstwa. Pamiętaj, aby zagrać w naszych najlepszych kasynach online, gdzie jest duża oferta bonusowa, czeka na kolekcję.

Czy mogę zagrać w ułożone gniazdo w bezpiecznych kasynach online?

Absolutnie! Zalecamy jedynie bezpieczne, bezpieczne i niezawodne kasyna online, w których Twoje dane osobowe i finansowe są w pełni chronione przez cały czas. Możesz zagrać w ułożone miejsce w naszych ulubionych stronach bez konieczności martwienia się o bezpieczeństwo.

Jakie symbole są używane w ułożonym gnieździe?

Ułoczone miejsce jest tematyczne wokół magii, a kilka symboli jest powiązanych z tematem. Zobaczysz kreskówkowy królik, magiczną różdżkę, kapelusz, czerwoną różę i magiczne pudełko na kołowrotkach. Symbole o niższej wartości obejmują 4 garnitury kart do gry, a wszystkie pojawiają się na scenie, wraz z magikiem i gołębią.

Czy mogę ufać ułożonemu automatowi online, aby grać na uczciwe?

Tak, możesz. Podobnie jak wszystkie gry Betsoft, ułożone miejsce jest certyfikowane jako sprawiedliwe przez niezależne laboratoria testowe. Jest również w pełni licencjonowany, aby zagwarantować uczciwość i pochodzi od jednego z największych, najbardziej szanowanych programistów w branży gier online.

Jakie funkcje bonusowe ma w sobie grę na automatach?

Ułożony automat ma wiele dodatkowych funkcji. Możesz cieszyć się transformacją tajemniczych symboli, szturchając bębny, gwarantowane zwycięskie stosy i mnożniki w grach podstawowych. Wywołaj bezpłatne obroty, aby aktywować ułożone dzikie symbole, dalsze mnożniki lub dodatkowe gry bonusowe.

Czy ułożony gniazdo ma przyzwoity powrót do procentu graczy?

Jest doskonały powrót do procentu graczy z ułożonego automatu online. Traktowane jako liczba długoterminowa, na każde 100.00 umieszczone w zakładach, ułożony gniazdo zwraca się 96.39 w nagrodach pieniężnych. To wyższy odsetek niż wiele innych gier o niskiej lub średnich zmienności, takich jak ten.

Ile mogę postawić na każdym obrotu kołowrotków automatów do gniazda?

Możesz umieścić zakłady tak niskie jak 0.20 na każdym obrotu układu gniazda ułożonego lub nawet 150.00. Istnieje wiele opcji pomiędzy nimi i jest to szeroki rozkład, który powinien pasować do budżetów niemal każdego.

Jaka jest najwyższa możliwa wygrana z ułożonego miejsca online?

Możesz wygrać do 2000 razy swój zakład grający w grę w wysokości automatów lub 300 000.00 w gotówce, jeśli grasz maksymalną stawką. Aby to wygrać, będziesz potrzebować idealnej kombinacji symboli bezpośrednio we wszystkich liniach wynagrodzeń, w tym samym czasie, co maksymalny mnożnik.

To ułożone miejsce kompatybilne z telefonami komórkowymi?

Tak to jest. Możesz odtwarzać gniazdo na iOS, Android i Windows Mobiles, a także na komputerach stacjonarnych. Jednak zdecydujesz się uzyskać dostęp do gry, wszystkie funkcje, styl i nagrody są dokładnie takie same. Jedyną różnicą jest to, że przyciski sterowania są przenoszone, aby ułatwić je kciuki na telefony telefoniczne.

Jakie gry są podobne do ułożonego automatu?

Każdy, kto lubi ten motyw, będzie cieszył się gierami takimi jak dr. Fortuno i dzikie emporium Balthazara. Te automaty zawierają magików, mikstury, magiczne pudełka i wszelkiego rodzaju dziwne postacie na ich rolkach. Podobnie jak ułożone miejsce, mają też mnóstwo dodatkowych funkcji.

Kiedy wydano ułożone miejsce online?

Betsoft uruchomił ułożony automat online 18 marca 2021. Dołącza do innych tytułów Betsoft, takich jak Back to Venus, Weekend w Vegas i Stampede w naszych zalecanych miejscach.

Powiązani partnerzy kasyna

Night Trax
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Saxon
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragon Spark
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Olympus Thunder
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
2 Gods - Zeus vs Thor
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Doctor Love on Vacation
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Monkey Prince
RTP:
96.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Himalayas Roof of the World
RTP:
97.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arabian Spins
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Heart of Rio
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
300 Shields Mighty Ways
RTP:
95.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Hunter Slot Review
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki