Stallion Strike graj online za darmo

Oprogramowanie:
Playtech
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
269 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, science fiction, przestrzeń

Stallion Strike Darmowe Gry Online Review

Nie zajmie zbyt wielu przypuszczeń, aby ustalić główny motyw Stallion Strik. Ale nie kończy się tam z stworzeniami nieba, w tym sów i orłów, również docierając do ekranu w wiodących miejscach na automatach.

Ta 6-kołowe automaty do automatów 5-rzędowych oferuje zdrowe 15 625 sposobów na stworzenie zwycięskiej kombinacji. Zwycięzcy powstają przez lądowanie co najmniej dwóch dopasowanych symboli, zaczynając od najmłodszych lat.

Stallion Strike, który jest oszałamiającym tłem z różowym i pomarańczowym grzmotem, towarzyszącym dwoma szlachetnymi rumakami. Poczekaj na rundę bonusową.

Jak grać w automatach Stallion Strike

Stallion Strike to dość uproszczona gra i zdecydowanie zaspokaja zarówno nowych graczy, jak i doświadczonych rolek. Playtech zoptymalizował również swój nowy tytuł na wielu platformach, co oznacza, że możesz cieszyć się Stallion Strike na swoim pulpicie, tablecie lub telefonie komórkowym (iOS i Android).

Po załadowaniu strajku ogiera zostaniesz zaprezentowany z ekranem głównym, na którym staje się całkowicie jasne, jaki jest główny motyw. Wybór udziału jest prostym zadaniem, z maksymalnym zakładem 100 i minimalnym zakładem 0.10 Catering dla wszystkich rozmiarów bankroll. Po wybraniu udziału jesteś gotowy do wirowania, z trybem turbo dostępnym dla tych, którzy lubią grać z prędkością.

Gracze powinni zwrócić uwagę na diamentowy symbol, który działa jak dziki strajk ogieru. Wild pojawia się na Reelach 2-6 w głównej grze i podczas bezpłatnych grach i zastąpi wszystkich symboli bonus. Mówiąc o symbolu bonusowym, który jest w kształcie podkowy i pojawia się na wszystkich rolkach. Trzy lub więcej symboli bonusowych wywoła bezpłatne gry i mega spin.

Symbole o niższych płacach mają postać tradycyjnej pokerowej talii, przy czym 9 jest najniższym i najwyższym. Następnie w kolejce pojawiają się latające stworzenia, z dwoma różnymi zestawami sów i orłów oświetlonych różnymi kolorami sygnalizującymi wyższą wypłatę dla graczy. Lukratywny ogier jest tym, co naprawdę chcesz znaleźć na rolkach, a sześć płaci do 200 -krotnej wartości monety. Naciskając symbol "I" w lewym dolnym rogu ekranu, możesz uzyskać dostęp do informacji o pełnej wypłaty dla każdego symbolu.

Jednym z najbardziej unikalnych punktów sprzedaży jest funkcja stref zasilania, w której każdy symbol zostaje naładowany okrutnym przypływem elektrycznym. Naładowane symbole tworzą wspomniane strefy zasilania, które łączą się ze sobą i rozszerzają. Jeśli naładowany symbol wyląduje w strefie mocy, wszystkie symbole w tej strefie łączą się w tę samą.

Stallion Strike Free Spin, funkcje i informacje o bonusie

Istnieją bonusy i darmowe obroty w strajku ogiera, a premia pod skórka dała graczom szansę na wygranie aż do 50 darmowych obrotów! Ilość darmowych spinów, które możesz wygrać według symbolu bonusowego, jest następująca:

 • 3 rozproszenia bonusowe = 12 darmowych spin
 • 4 rozproszenia bonusowe = 18 darmowych spin
 • 5 rozproszeń bonusowych = 25 darmowych spin
 • 6 rozproszeń bonusowych = 50 darmowych spin

Bonus rozprasza tworzą strefę energii, w której lądują, a z kolei można wywołać więcej wolnych spins. Tutaj mega spin również wchodzi w grę, gdy kończą się twoje darmowe obroty. Wszystkie symbole w strefach mocy zmienią się tak, jakby przez magię w losowy symbol i mam nadzieję, że mogłyby przekształcić się w zwycięską kombinację.

Jednak Playtech dał graczom możliwość pominięcia z wyprzedzeniem i spróbowania szczęścia za pomocą funkcji kupna. Jest to opcjonalny sposób na wprowadzenie bezpłatnych gier i mega spin poprzez rozstanie się z niektórymi bankomatami. Oto twoje opcje, jeśli chodzi o funkcję kupna.

 • 12 darmowych obrotów + mega spin = 52.5 x zakład
 • 18 darmowych spinów + mega spin = 107.5 x zakład
 • 25 darmowych spinów + mega spin = 180 x zakład
 • 50 darmowych obrotów + mega spin = 500 x zakład
 • Lub możesz grać na losową liczbę spinów z mega spinem dla 210 x zakład

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Sticky Wilds
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Stallion Strike Maksimum Win i RTP

RTP w Stallion Strike wynosi 96.34%, co jest całkiem przyzwoite, ale ostatecznie nie ma o czym pisać. Może to jednak zwiększyć do 96.75% podczas korzystania z funkcji Kup, co jest bardziej poważną liczbą.

Ten automat odtwarza się na wysokiej zmienności, co oznacza, że zwycięstwa są rzadsze, ale potencjalne wypłaty są znacznie wyższe, jak podkreślają ich niesamowite 26 900 razy. Mniejsze zwycięstwa są bardziej powszechne, ale ogromna suma może być tuż za rogiem, jeśli gwiazdy się wyrównają.

Podsumowanie strajku ogierowego i podobne szczeliny

Ogólnie rzecz biorąc, Stallion Strike to radosne miejsce online, którego oczekujemy od Playtech. Funkcja stref energetycznych jest w dużej mierze za to podziękować, a możliwość wygrania 26 900x z pewnością utrzyma cię na palcach. Wszyscy miłośnicy zwierząt zdecydowanie muszą sprawdzić uderzenie ogiera. W szczególności entuzjaści koni będą szczególnie pod wrażeniem, a także powinni udać się do ducha Bronco z pragmatycznej gry, która jest kolejnym imponującym miejscem oferującym ten temat.

James Cook, producent gier w Ash - Playtech Studio miał to do powiedzenia na temat nowego wydania: "Stallion Strike ™ to pierwsza gra w zupełnie nowym, innowacyjnym apartamencie Power Zones ™. Chcieliśmy wprowadzić do branży naprawdę wyjątkową i angażującą funkcję z wyraźnie widocznym potencjałem wygranej i intuicyjnym projektem. Funkcja Power Zones ™ zapewnia graczom ogromne wygrane do ścigania w tej bardzo niestabilnej grze, która widziała fantastyczne występy, gdy był wyłączny z Paddy Power i Betfair. Ash koncentruje się na modelach innowacji, zaangażowaniu gracza i solidnych matematykach, a my pozytywnie jest to kolejny silny dodatek do naszej kolekcji."

Powiązani partnerzy kasyna

Gold Vein
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cat Wilde and the Lost Chapter
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Ra Deluxe
RTP:
95.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond King Jackpots
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Plagues of Egypt
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Fruit Xtreme
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pinocchio
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Game Of Thrones
RTP:
94.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A Night of Mystery
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
ZZ Top – Roadside Riches
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Forgotten Island Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki