Stampede graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
769 500 $.00
Motyw:
Zwierzęta, safari

Recenzja automatów internetowych Stampede

Zainspirowany dziką afrykańską Savannah, Stampede to 5-relowe miejsce z 4 rzędami symboli pełnych dzikich zwierząt i więcej niż wystarczająco dużo możliwości zarabiania pieniędzy. Z 1024 sposobami wygrania wypłaty i niektórymi opłacalnymi bonusami, ten automat może zapłacić do 769 500 monet podczas gry za prawdziwe pieniądze i zrobić to na dowolnym urządzeniu, które chcesz zagrać, bez względu na to, czy jest to telefon komórkowy, czy komputer stacjonarny.

Oprócz oferowania wielu sposobów, w jakie możesz wywołać nagrody, ten gniazdo ma również kilka dodatkowych funkcji, których możesz użyć, aby zbierać więcej bez płacenia. Z bonusem do 20 darmowych spinów i mnożników wypłat, które same się mnożą, będziesz mieć do dyspozycji więcej niż wystarczającą liczbę funkcji, aby osiągnąć zyski podczas gry.

Jak grać w slot internetowy Stampede

Nie musisz być doświadczonym graczem, aby cieszyć się tym automatem online, ponieważ Stampede jest dość prosty do gry. Dzięki sterowaniu na ekranie po lewej stronie możesz skonfigurować wartość monety i mnożnik poziomu BET, podczas gdy wszystkie elementy sterujące spinem można znaleźć po prawej stronie. Z minimalnym rozmiarem monet 0.01 kredytów, możesz grać w minimalnym stawce 0.40 punktów na spin. Ale jeśli chcesz postawić więcej, masz również wiele innych zakładów do wyboru, do maksymalnego zakładu w wysokości 200 punktów na rundę.

Jedną niezwykłą rzeczą w tej grze jest to, że nie ma linii wypłat, ale daje ci do 1024 sposobów na uruchomienie nagrody, po prostu ustawiając dopasowane symbole. Kiedy grasz prawdziwą gotówką przy użyciu pierwszego poziomu BET, nagrody zaczynają się od 2 monet i podążają do 800 monet na kombinację. Wybór maksymalnego poziomu BET wynoszący pięć, zwiększy jednak nagrody do minimum 10 monet i maksymalnej wygranej 5000 monet na kombinację. Dzięki zintegrowanej grze podwójnej uporządkowanej będziesz miał okazję zarobić nawet więcej niż tylko te nagrody.

Jeśli chcesz grać na smartfonie lub tablecie, Betsoft ma również zoptymalizowaną mobilną grę na gniazdo Stampede, którą możesz cieszyć na praktycznie wszystkich urządzeniach na iOS lub Android. Możesz grać w ruchu w dowolnej orientacji ekranu (tryb krajobrazu i portretu), aby bezbłędnie dopasować ekran urządzenia. Auto Play Controls są również podawane podczas gry na telefon.

Funkcje Stampede i darmowe spiny

Podobnie jak inne automaty do automatów z 1024 sposobami wygrania, Stampede płaci, gdy tworzysz kombinacje dwóch lub więcej ciągłych symboli na dwóch lub więcej rolkach, bez względu na ich pozycję. Jedynym wyjątkiem jest symbol rozproszenia, który może zapłacić, nawet jeśli nie jest przylegający do pasujących symboli. Najlepsze wypłaty są podawane przez symbole słonia, geparda i orła, które mogą zapłacić do 1500 monet za kombinację podczas gry przez prawdziwe kasyno pieniężne, podczas gdy symbole kart dają najmniejsze wypłaty w grze.

Aby zarobić więcej, będziesz musiał zebrać trzy lub więcej symboli rozproszenia na ekranie. Zebranie trzech, czterech lub pięciu z tych symboli otrzyma nagrody 400, 2000 i 4000 monet, ale także premię odpowiednio 8, 12 lub 20 darmowych spinów. Tylko podczas wolnych obrotów dzikie symbole automatu będą również działać jako mnożniki wypłat, zwiększając nagrody, które wyzwalają losowo o 2x lub 3x. A najlepsze jest to, że mnożniki symbolu również się mnożą, dając szansę zdobycia mnożnika wypłaty do 27x, jeśli uruchomisz zwycięstwo z trzema dzikimi symbolami, każdy z mnożnikiem 3x (3 x 3 x 3 = 27x).

Za każdą wygraną nagrodę automat pozwoli ci również podwoić go kilka razy dzięki specjalnej grze 50/50, o której można uzyskać dostęp za pośrednictwem"Podwójnić się" przycisk, który pojawia się po każdej wygranej. Ta gra pozwala postawić wszystkie swoje wygrane lub połowę ich w grze z monety, w którą możesz grać przez nieograniczoną liczbę razy. Jednak jedyny raz, kiedy nie możesz w to zagrać, to gra Free Spins.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Werdykt Stampede i podobne automaty online

Stampede to kolejny świetny produkt z warsztatów Betsoft, ale nie jest to automat, który spodoba się każdemu graczowi. Ze względu na swoją średnią wariancję, to miejsce jest bardziej odpowiednie dla graczy, którzy nie mają nic przeciwko ryzykującym budżetem na wyższe wypłaty. Dzięki 1024 wierszom wygranym, mnożącym mnożnikom mnożącym i wysoko płatnym symbole, Stampede mogą zapłacić gigantyczne nagrody do 769 500 monet podczas gry za prawdziwe pieniądze. Niższy wskaźnik trafień z pewnością sugeruje, że takie zwycięstwa są możliwe, jeśli możesz utrzymać cierpliwość.

Jeśli jednak jesteś graczem, który lubi zachować bezpieczeństwo, sugerujemy wypróbowanie niektórych mniej niestabilnych automatów Betsoft. Slot Ogre Empire to świetna gra w średnim poziomie z dwoma trybami gry, mnożnikami dzikich wygranych i mnóstwem mniejszych wypłat. Jeszcze bardziej zróżnicowaną grą jest gniazdo Sugar Pop 2: podwójne zanurzenie, w którym znajduje się ekran 7x7, progresywne bonusy i kaskadowe bębny, które zapewniają, że często otrzymujesz wypłaty podczas gry podczas gry. Wypróbuj dowolny z tych automatów w jednym z naszych najlepszych kasyna online i zdobądź szansę złapania lukratywnych bonusów powitalnych po zarejestrowaniu się.

Powiązani partnerzy kasyna

Wild Dragon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mysterious Egypt
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Power of Thor Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Champion Raceway
RTP:
96.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Renegades
RTP:
96.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Noah's Ark
RTP:
94.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sushi Bar
RTP:
97.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Love Joker
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Shake It
RTP:
94.69%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
13
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Juicy Fruits
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Alice Cooper - Tome of Madness
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki