Starlight Princess graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Azjatyckie, programy telewizyjne/seria

Starlight Princess Darmowe Gry Online Recenzja

Azjatyckie automaty o tematyce anime są dość popularne w ostatnich latach, a Pragmatic Play zaprojektowała własny automat z tym tematem, zatytułowany Starlight Princess. Jest to automat, który wygląda podobnie do Play'n Go's Moon Princess, chociaż oferuje zupełnie różne rzeczy.

Jest to 6-relowe gniazdo z 5 rzędami oferującymi mechanikę wygranych w drodze, umożliwiając tworzenie kombinacji w dowolnym kierunku. Jeśli chodzi o funkcje, pojawią się upadki, mnożniki, a także rozproszenia, które mogą zapewnić dostęp do rundy bonusowej darmowej spinów. Nie będzie żadnych dziczy, co jest zaskakujące, ale dzięki mechanikom nie poczujesz ich nieobecności. Gotowy, aby dowiedzieć się więcej o szczelinie? Zostań z nami!

Jak grać w grę Starlight Princess

Aby prawidłowo rozpocząć naszą recenzję Starlight Princess, musimy najpierw wspomnieć, że gniazdo można odtwarzać na wszystkich urządzeniach, idealnie nadaje się do gry w podróży, na każdym urządzeniu mobilnym, które możesz mieć. Jeśli chodzi o konfigurację, jak tylko go załadujesz, zobaczysz, że został zaprojektowany w rozpoznawalnym pragmatycznym stylu gry.

Czaszki znajdują się na środku ekranu, a po ich prawej stronie zobaczysz księżniczkę anime. Po lewej stronie zobaczysz opcję Bet Bet, która zwiększa regularny zakład o 25% i podwaja szanse wygrania rundy bonusowej w najlepszych kasynach online.

Pod kołowrotkami zobaczysz przycisk Three-Bar, w którym są zasady gry, oraz przycisk głośnika, w którym można dostosować dźwięki gry. Przycisk "I" jest następny, gdzie znajdziesz wypłatę. W wypłatach zobaczysz klejnoty o niskiej płatności w pięciu różnych kształtach i kolorach. Następnie zobaczysz serca, księżyce, słońce i gwiazdy, które mogą dostarczyć wypłaty do 50 -krotności udziału. Sama księżniczka anime jest rozproszeniem, co również daje wygraną w 100 -krotnym stawce dla najlepszej kombinacji.

Następnie zobaczysz wyświetlacze kredytowe, zakład i wygrane, a następnie przycisk dużego spinu, z - i + po bokach, gdzie możesz zwiększyć lub zmniejszyć zakład, w dowolnym miejscu od 0.20 do 100 punktów, bez aktywności Bet Bet. Poniżej przycisku odtwarzania znajdziesz przycisk Autooduplay.

Funkcje bonusowe Starlight Princess i darmowe spiny

Biorąc pod uwagę, że nie ma dzikich do przedstawienia, zacznijmy od funkcji Tumble. Każda zwycięska kombinacja, którą wykonasz. Nie ma ograniczeń co do liczby kolejnych upadków, które możesz wyzwolić, więc będą one trwać tak długo, jak robisz zwycięskie kombinacje.

Zobaczysz symbole serca pojawiające się ze skrzydłami na rolkach. Będą to twoje symbole mnożnika, które mogą pojawić się losowo podczas każdego upadku. Kiedy wylądujesz, zobaczysz, że przybywa z wartością mnożnika od 2x do 500x losowo! Wszystkie wartości symboli mnożnika są dodawane na końcu upadku i zastosowane do całkowitej wygranej!

Wywołujesz 15 darmowych spin. Podczas tej bonusowej rundy Starlight Princess wyświetlacz mnożnikowy pojawia się po lewej stronie kołowrotków. Każdy symbol mnożnika, który wylądujesz na rolkach podczas wolnych obrotów, jest dodawany do całkowitej wyświetlanej na wyświetlaczu mnożnika. Ilekroć wylądujesz na nowym mnożniku i osiągniesz zwycięski obrót, łączna wartość mnożnika jest również dodawana, aby pomnożyć wygraną. Co więcej, wolne spiny można się cofnąć!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Zmienność Starlight Princess, RTP i Max Win

Starlight Princess, jak można by założyć, że jest bardzo niestabilnym szczeliną. W rzeczywistości Pragmatic Play uznała ją za wyjątkowo bardzo niestabilną, 5 out 5. Oferowany przez niego RTP jest średnią 96.50%.

Jeśli chodzi o wypłaty, powinieneś oczekiwać, że wygrasz do 5000 razy udział. Oznacza to, że jeśli zagrasz go dla MAX TASTER na 100 punktów, możesz wygrać do 500 000 kredytów!

Starlight Princess Podsumowanie i podobne automaty

Na początku wspomnieliśmy, że księżniczka Starlight przypomina ci Play'n Go's Moon Princess, ale jeśli szukam podobnych automatów do gry, księżniczka Koi, Luna Fortuna Red Tiger, a nawet własna gra samurajska, byłaby świetnymi opcjami. Warunki motywu. Ale jeśli chodzi o rozgrywkę i wypłaty, nie ma powodu, dla którego powinieneś szukać innej gry do gry. Starlight Princess to wysoce niestabilne miejsce, które przybywa z wielkim potencjałem wypłaty do 5000 razy na stos. Jego rozgrywka jest naprawdę wciągająca, a mechanicy wygranej z z pewnością sprawia, że wszystko jest bardziej interesujące. Dlatego upewnij się, że przynajmniej dasz mu szansę na jedną z naszych zalecanych stron kasyn online.

Sloty tematyczne programu telewizyjnego

, Który utworzył autostrady Starlight Princess?

Starlight Princess to gniazdo utworzone przez pragmatyczną zabawę.

Jakie symbole są obecne na rolkach księżniczki Starlight?

Klejnoty w pięciu różnych kształtach i kolorach, sercach, księżycach, słońca i gwiazdach, a także rozproszonej księżniczkach anime i symbolu mnożnika serca są wszystkie symbole, które zobaczysz na rolkach księżniczki Starlight Princess.

Jaki jest maksymalny potencjał wypłaty w automatach internetowych Starlight Princess?

Max wygrana, którą możesz osiągnąć w grze Starlight Princess to 5000 razy udział. Jeśli zagrasz go w przypadku max 100 punktów, oznacza to, że automat może dostarczyć do 500 000 kredytów.

Jak mogę odzyskać rundę bonusową w gnieździe księżniczki Starlight?

Jeśli podczas rundy bonusowej uda ci się wylądować 3 lub więcej rozproszeń, otrzymasz 5 dodatkowych darmowych spinów. Dlatego, aby znieść wolne obroty, nie potrzebujesz czterech lub więcej rozproszeń, ale 3 byłoby wystarczające.

Jakie funkcje gniazda są obecne w gniewu Starlight Princess?

Oprócz bezpłatnych obrotów, które można się zapalić, skorzystacie z upadków, losowych mnożników podczas gry podstawowej i mnożników podczas rundy bonusowej wolnych spin.

, Kiedy wydano gniazdo księżniczki Starlight?

Data premiery Starlight Princess to 23 września 2021.

Czy mogę grać w Starlight Princess na moim urządzeniu mobilnym?

Jasne, czemu nie? Jest to gniazdo kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami komputerowymi i mobilnymi, a ze względu na jego format HTML5 można go odtwarzać na wszystkich smartfonach i tabletach, niezależnie od tego, czy działają na systemie operacyjnym na iOS, czy Android, bez żadnych pobierania.

To Starlight Princess to wysoce lotny automat?

Tak, rzeczywiście tak jest. Deweloper uznał go za niezwykle niestabilne gniazdo, 5 na 5 w skali zmienności.

Czy są w tej chwili jakieś kody promocyjne, aby grać w Starlight Princess?

Bądź na bieżąco i czytaj nasze najnowsze wiadomości tutaj, ponieważ gdy tylko niektóre kody promocyjne dla księżniczki Starlight Starligh.

Powiązani partnerzy kasyna

Golden Odyssey
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Artemis vs Medusa
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fat Santa
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rook's Revenge
RTP:
94.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Monopoly Big Event
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Scarab
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
WildPops
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Santa’s Stack
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gorilla Kingdom
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Steel
RTP:
95.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Olympus Thunder
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dungeons and Diamonds
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki