Starz Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, science fiction, przestrzeń

STAR MEGAWAYS Darmowe Gry Online Review

Pragmatyczna gra dobrze wykorzystuje oprogramowanie Megaways z wielkich gier z tym nowym wydaniem automatów, które koncentruje się na planach, gorących dzikich i szlachetnych z innej galaktyki, aby zapewnić szansę dużych zwycięstw za pośrednictwem możliwych 117 649 wypłat i potencjalnym doniczce na nagrodę 10 000 razy Twój udział i z maksymalnym zakładem CAD 100, co to dużo gotówki.

Jest prosty do opanowania, jest wyposażony w lekko trekky dźwiękowy, a porównania do Starburst są niedaleko od znaku. To drugi dźgnięcie w megaways od Pragmatic i chociaż nie ma kaskadowych wygranych ani komplikujących funkcji, chodzi o lądowanie lepkich dziczy, które rozszerzają się i domagają się bezpłatnych obrotów w rundach bonusowych, aby zapłacić. To bardzo niestabilna gra, która jest zręczna, ponieważ przychodzą pod względem gry.

Jak grać w automatach internetowych Starz Megaways

STAR MEGAWAYS nie wymaga dużo wyjaśniania, nawet jeśli jesteś stosunkowo nowy w automatach na najlepszych kasynach online. Z 6 rolkami, różnymi wielkościami symboli, minimalna wartość spinu 0.20 i najważniejsza nagroda w wysokości 10 000 razy na stawce Nie ma ogromnej liczby bonusowych rund ani szalonych funkcji, aby nauczyć się iść.

Możesz ustawić swój pakiet za pomocą + lub - w opcjach zakładu, miej zakłady na równowadze i zobaczyć wyświetlane wygrane, gdy dotarły na dole panelu gry, niezależnie od tego, czy jesteś na urządzeniach mobilnych, tablet. Bezproblemowo gra na wszystkich urządzeniach, niezależnie od tego, czy jesteś platformami Android, czy iOS i w ruchu.

Funkcja autoodplay jest łatwa do angażowania, wybierając mnożnik BET między 1 a 10, wartość monety od 0.01 do 0.50 określi całkowity zakład na spin i odejść. Niektóre dodatkowe narzędzia mogą pomóc zbyt dostępowi z paska menu Hamburgera to opcja szybkiego obrócenia, zapisania żywotności baterii przy mniejszej grafice, włączaniu lub wyłączaniu muzyki i dźwięku FX i pozbądź się ekranu Quick Explainter Intro. Wszystko bardzo przydatne.

Warto zauważyć, że wszystkie dzikie rozszerzają się, trzymają się i rozszerzają podczas bezpłatnych spin!

Funkcje automatów i darmowych spins

Aby wejść do głównej funkcji gry w megaways Starz, musisz wylądować trzy lub więcej symboli bonusowych, które są w formie czerwonych gorących słońc, które wyglądają pozytywnie gotowi do wybuchu. Gdy to zrobisz.

3 bonusowe słońce i otrzymasz 6 darmowych spinów

4 bonusowe słońce i otrzymasz 8 darmowych spinów

5 bonusowych słońca i otrzymasz 10 darmowych spinów

6 bonusowych słońca i otrzymasz 15 darmowych spinów

Podczas wolnych obrotów rozszerzające się dzikie przyklejone i pozostają na czas wolnych obrotów, zwiększając twoje szanse na wygraną. Nie ma sposobu na przedłużenie lub ponowne uruchomienie wolnych obrotów poza przydzieloną kwotę, więc po ich obróce.

Istnieje oczywiście kilka innych sposobów wygrania, a wypłata i zasady gry można łatwo oglądać przed lub podczas gry za pomocą przycisku I w menu.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Megaways
  • Sticky Wilds
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Maksymalna wygrana, RTP i zmienność STAR

Starz Megaways to bardzo niestabilna gra z Pragmatic Play , Prostota sprawia, że gra jest przyjemna i z RTP 96.48% i maksymalna wygrana w wysokości 10 000 razy na stawce z spinu 0.20 do CAD 100 spodoba się odtwarzaczowi wysokich gniazd, a biorąc pod uwagę motyw i podobieństwa do Starburst również do tych, którzy są entuzjastami zwykłych automatów.

STAR MEGAWAYS Darmowe Gry Online WERYDICT

Jest wiele do polubienia w Starz Megaways i można śmiało powiedzieć, że gracze Starburst znaleźli kolejny odpowiedni automat do gry, który jest prosty do nauczenia się i łatwy do kochania. Nie ma w ofercie największej doniczki, ponieważ niektóre inne megawysy tematyczne, ale prostota bonusowych rund i rozszerzające się Sticky Wilds zapewnia bardzo elegancką i strukturalną grę, którą gracze Slots również się rozgrzeją.

Powiązani partnerzy kasyna

Big Juan
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diablo Reels
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Danger High Voltage
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Deadmau5
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blue Dolphin
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sunny Fruits - Hold and Win
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Joe Exotic
RTP:
95.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gypsy Rose
RTP:
97.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Ultimate
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Heart of Rio
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arabian Nights
RTP:
96.25%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
A Night In Paris
RTP:
96.92%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni