Striking Hot 5 graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
Nie
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Owoce, siódowce, retro

Striking Hot 5 online recenzja automatów online

Maszyny owocowe pozostają popularne od czasu rozpoczęcia pierwszych miejsc w latach 90. XIX wieku. Uderzający automat online Hot 5 dowodzi, że w tym formacie wciąż pozostało mnóstwo życia. Jest to gra stacjonarna i mobilna ze studiów pragmatycznej gry i wykorzystuje klasyczne wiśnie, arbuzy i symbole winogron w siatce 5x3.

Możesz zagrać w tę grę o wysokiej zmienności z szeroką gamą stawek, aby wygrać do 5000 razy więcej niż w idealnej kombinacji symboli. Jest wyposażony w prostą rozgrywkę i funkcje, a także doskonały powrót do procentowego procentowego graczy 96.29%, aby zapewnić dobry stosunek jakości do ceny.

Niezależnie od tego, czy jesteś kompletnym nowicjuszem w świecie automatów online, czy doświadczonym hazardzistą szukającym relaksującej gry, uderzająca Hot 5 automat może być tym, czego szukasz.

Jak grać w uderzającego gorącego 5 miejsca

Audio-visuals będą znane większości gracz. Optymistyczna ścieżka dźwiękowa łączy się z dzwonkami i jinglesami, podczas gdy symbole zawierają klasyczne przedmioty, takie jak cytryny, pomarańcze, jabłka i wysoko płatne czerwone 7s. Standard grafiki jest typowy dla gry o tematyce owocowej, więc nie oczekuj tutaj żadnej zaawansowanej grafiki 3D.

Nie jest to jednak całkowicie standardowe, ponieważ zwycięskie symbole wybuchają w płomieniach, a czerwone zasłony za kołowrotkami delikatnie kołyszą się, aby dać nieco więcej ruchu na ekranie komputera, Androida, iOS lub urządzenia z systemem Windows.

Świetną cechą uderzającej Hot 5 automatów jest duża gama zakładów, która otwiera grę do każdego. Możesz postawić zaledwie 0.05 na każdym spinu lub podnieś stawki do maksymalnie 100.00, używając prostych zakładek plus lub minus na elementach sterujących do wyboru z wielu opcji.

To jest 5-liniowa gra, w której wygrywasz z dopasowanych symboli na linie wypłaty, zaczynając od lewej. Arbuz płacą 1x, 4x, 12x i 44x, gdy wylądują na 2, 3, 4 lub wszystkich 5 rolkach w linii płacowej. Na drugim końcu skali czerwone 7s są warte 20x, 160x i 1000x dla 3, 4 lub 5 na linii.

Niezwykle nie ma opcji automatycznych spinów ani fastplay, chociaż znajdziesz opcje ustawień, takie jak oszczędność baterii i muzyka otoczenia pod 3 małymi liniami na panelu.

Uderzające funkcje gorącego 5 miejsc

To jest gra na gołej kości, w której jedyna dodatkowa funkcja pochodzi z emblematu "$". To symbol rozproszenia, który płaci w dowolnym miejscu, nie tylko w dowolnej z 5 linii. Wygrasz 2x, 10x i 50x całkowitą liczbę stawek, gdy wyląduje on odpowiednio na dowolnej 3, 4 lub 5 pozycjach.

Nie ma dzikiego symbolu, darmowych spinów ani żadnych innych funkcji w uderzającym gnieździe 5.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Uderzające maksymalne wygrane gorące 5 gniazda, średnie zwroty i zmienność

Pragmatyczna gra w grę w automatach na 4.5/5 w skali zmienności. Wysoce niestabilne gry zwykle płacą rzadziej, ale w dowolnym momencie istnieje szansa na stosunkowo wysoką nagrodę. Pełny ekran Red 7s będzie wart 5000 razy na Twoim pakiecie, a jeśli zagrasz maksymalnie 100.00 na spinach wygrasz imponujące 500 000.Nagroda 00.

Teoretyczny powrót do procentu graczy to 96.29%, co jest szacunkowym poziomem i oznacza, że traktowane jako długoterminowe obliczenia, uderzająca gra Hot 5 powraca 96.29 w nagrodach pieniężnych za każde 100.00 umieszczone w zakładach.

Nasza uderzająca gorąca ocena automatów 5

Ten automat nie będzie pasował do wszystkich, ale jeśli lubisz prostą rozgrywkę, nie są bardziej proste niż to. To sprawia, że jest to idealny punkt wyjścia dla nowych graczy, którzy chcą zobaczyć, jak działają linie wypłat, względne wartości symboli i nagrody rozproszone oraz jak korzystać z elementów sterujących do ustawiania stawek.

Ale wielu doświadczonych graczy doceni również szeroki zakres zakładów i proste przyjemności wirujących bębn. Pamiętaj, aby zakładać na poziomie, który może wytrzymać kilka przegranych spinów, ponieważ jest to bardzo niestabilna gra. Powrót do odsetka graczy jest dobry i podobnie jak wszystkie pragmatyczne automaty do gry, na pewno grają sprawiedliwe przez cały czas.

Unpeel wartość symboli owoców, gdy grasz w uderzające gorące 5 szczeliny w naszych zatwierdzonych kasynach online. Na tej stronie pojawia się hojna bonus powitalny na najlepszych witrynach kasynowych online.

Ile linii wypłat ma uderzający automat Hot 5?

Nazwa uderzającego szczelin Hot 5 pochodzi z 5 linii płacowych, które przekraczają 5 rolki. Wygrasz nagrodę, gdy wystarczająca liczba dopasowanych symboli ląduje w nieprzerwanej sekwencji na linii płac, zaczynając od lewej kołowrotka.

Czy uderzający gniazdo Hot 5 ma bezpłatną funkcję spinów?

W uderzającym gnieździe Hot 5 nie ma żadnych bezpłatnych spinów. Częścią atrakcyjności tej gry jest prostota, więc nie znajdziesz substytucji dzikiego symbolu, respins, jackpotów ani innych funkcji. Sprawdź nasze inne recenzje, aby znaleźć gry wypełnione dodatkami.

Co robi symbol "$" w uderzającej grze Hot 5?

Jedynym symbolem, który działa w inny sposób, jest "$". To uderzający symbol rozproszenia Hot 5, więc nie musi być na linii płac, aby płacić nagrody. Dowolne 3, 4 lub 5 w widoku tego samego spinu są warte 2x, 10x lub 50x Twojego ogółem.

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze z uderzającego hot 5 automatów online?

Na pewno możesz! Zagraj w uderzającego miejsca Hot 5, a w dowolnym momencie możesz wygrać do 5000 razy. Zakres zakładów wynosi zaledwie 0.05 do 100.00 za spin, więc maksymalna wygrana może być warta od 250.00 do 500 000.00.

Jakie symbole znajdują się na rolkach uderzającego gorącego gniazda 5?

Uderzający gorący gniazdo to klasyczna maszyna owocowa. Symbole obejmują arbuzy, pomarańcze, wiśnie, jabłka i winogrona. Podobnie jak w przypadku wielu gier o tematyce owocowej, Red 7 jest najcenniejszym symbolem.

To uderzający gorący gniazdo 5 kompatybilny z telefonami komórkowymi?

Uderzające gniazdo Hot 5 działa na komputerach stacjonarnych i mobilnych. Możesz odtwarzać to na telefonach iPhone, iPad, Androida lub Windows People. Opcje grafiki, rozgrywki i sterowania są takie same na każdym urządzeniu.

Jaka jest najlepsza efektowna aplikacja Hot 5?

Przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych aplikacjach mobilnych kasyna tutaj pod adresem. Poszukaj witryny, która przenosi uderzającą maszynę do gniazda Hot 5, pobierz ich aplikację na telefon komórkowy, a możesz dotrzeć do kasyna za pomocą ikony na ekranie.

Gdzie powinienem zagrać w uderzającą grę Hot 5?

Możesz zagrać w uderzającego gorącego 5 gniazda w jednych z najlepszych kasyn. Przeglądamy i oceniamy najlepsze strony, w których możesz grać w szerokiej gamie gier.

, Który tworzy uderzającą gorącą maszynę do gniazda 5?

Uderzające gorące 5 gniazda pochodzi z pragmatycznej gry. Jest to część niezwykle popularnej zasięgu, która obejmuje między innymi hity takie jak Happy Hooves, Down the Rails, Wolf Gold i Chilli Heat.

Kiedy Pragmatic Play wypuściła uderzającego miejsca online Hot 5?

Dzień premiery dla uderzającego gorącego gniazda 5 to 12 września 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Wolf Rising
RTP:
93.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Excalibur's Choice
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dead or Alive
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Doubleplay Super Bet
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Anderthals
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Stallion Strike
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
VooDoo Magic
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Multifruit 81
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Magic Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Raging Storms
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bad Wolf Megaways
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sakura Dragon
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni