Stumpy McDoodles 2 graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
232 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, Irish Luck, bajka

Stumpy McDoodles 2 Recenzja automatu online

Irlandzki krasnoludzki wraca do kasyn komputerowych i mobilnych w automatach Stumpy McDoodles 2. Opracowany przez Microgaming i Foxium, jest to kontynuacja niezwykle udanej gry, a tym razem Stumpy przynosi potencjalne wygrane 11 600 razy na twoim pakiecie.

W tej 5-linowej, 40-liniowej grze zawiera tradycyjne symbole z Emerald Isle i możesz cieszyć się słynnym szczęściem Irlandczyków z dodatkowymi funkcjami, takimi jak dzikie substancje, rozprzestrzenianie dzikich i natychmiastowych wypłat za skrzynkę skrzyni. Zbierz garnki złota w metrze, aby zbudować do 25 darmowych spin.

Stumpy McDoodles 2 ma wysoką zmienność i średni zwroty 96.20%.

Jak zagrać w grę na automatach Stumpy McDoodles 2

Załaduj automat Stumpy McDoodles 2 na komputer PC, iOS, Android lub Windows Mobile, a znajdziesz się wśród toczących się zielonych pól Irlandii, gdzie celtycka melodia dodaje uroku. Symbole na siatce 5x5 obejmują kolorowe emblematyki o wysokiej karcie, Lucky Clover, harfa oraz Stumpy trzymający piwo oraz jego rudowłose żona, Penny.

Spójrz na bok rolki, a zobaczysz bezpłatny miernik spinów, który wypełnia się podczas zbierania garnków złota. Łatwe w użyciu elementy sterujące siedzą na drugiej stronie i możesz wybierać z zakresu zakładów 0.20 do 20.00 na każdym spinu za pomocą stukania w stosie monet na panelu w górnych miejscach bukmacherskich.

Kliknij przycisk podwójnych strzałek, aby aktywować tryb FastPlay, a okrągłe strzałki na elementach sterujących uruchamiają funkcję automatycznego.

3 małe linie na elementach sterujących otwierają Stumpy McDoodles 2 Paytable. Standardowy mechanizm wypłaty zawiera tutaj, z dowolnymi dopasowanymi symbolami 3, 4 lub 5 na linii od lewej strony, tworząc nagrodę. Stumpy płaci do 10 -krotnie twój zakład, a dziki symbol jest wart tego samego, ale także działa jak inni w razie potrzeby.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów McDoodles 2

Kalaldony złota mogą lądować w dowolnym bazie, a jeden przykład wywołuje kikutową, losową dziką funkcję, w której na czołówka. Mogą również pojawić się symbole klatki piersiowej Stumpy Treasure, a te płacą natychmiastowe nagrody pieniężne do 100 -krotnej części.

Jeśli pojawiają się 2 kotły złota, zgromadzą się w mierniku wolnym obrotów z boku kołowrotków. Zbierz 0, 1, 4, 8, 12 lub 16 rozpraszaczy, a jeśli bezpłatne gry uruchamiają odpowiednio 6, 8, 10, 12, 15 lub 25 obrotów.

Potrzebujesz 3 kotła na bębnach 2, 3 i 4, aby wprowadzić funkcję darmowych spinów. Dziki symbol jest na rolkach na początku darmowych gier i może poruszać. Super dzika funkcja aktywuje się, jeśli pojawi się dzika moneta. Dostajesz 2 dodatkowe spiny i dziki wzrost wielkości, aby wypełnić całą rolkę. Dalsze monety zwiększają wielkość dzikiego do maksymalnie 5x5, co gwarantuje, że każdy pozostały wolny spin jest zwycięzcą.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty Stumpy McDoodles 2

Potencjalna maksymalna wygrana na 11 600 razy Twój pakiet to duża poprawa w oryginalnej grze, chociaż najwyższy poziom zakładów 20.00 ogranicza rzeczywistą wartość do 232 000.00. Stumpy McDoodles 2 ma dużą zmienność, więc przygotuj się na stosunkowo rzadkie wygrane, zrównoważone przez wyższe niż zwykle nagrody. Średni powrót do graczy procentowych 96.20% to prawie w trakcie tego, czego oczekujemy od bardzo lotnych miejsc.

Nasz werdykt na gniazda Stumpy McDoodles 2

Śliczne postacie i klasyczne symbole o tematyce irlandzkiej nie są niczym szczególnie oryginalnym, ale z pewnością nie jest to złe dla fanów tego niezwykle popularnego tematu. Rozgrywka i dodatkowe funkcje są również bardzo atrakcyjne, z dodatkowymi dzikimi z jednego kalacznika, funkcją kolekcji, gdy pojawiają się 2 kalaczki, a ekscytujące darmowe obroty wywołane przez 3 garnki złotego uderzenia od razu.

Jeśli wystarczająca liczba dzikich monet uderzyła w darmowe gry, wiele zwycięstw z Super Wilds jest pewne, chociaż roaming Wilds może pomóc od samego początku. Dołącz do Stumpy i Penny, grając w tę wesołą grę na naszej zalecanej mikrogaming.

Czy mogę zagrać w automatach Stumpy McDoodles 2 za darmo?

Zależy to, gdzie mieszkasz. Nie możesz zagrać w automat Stumpy McDoodles 2 za darmo w Wielkiej Brytanii, ponieważ lokalna komisja hazardowa nie pozwala mieszkańcom wypróbować darmowe gry kasynowe. Niektóre inne jurysdykcje hazardowe pozwalają grać za darmo, więc sprawdź lokalne zasady.

Czy suptum McDoodles 2 ma dowolne funkcje bonusowe?

Tak! Zagraj w grę w automatach Stumpy McDoodles 2 w zatwierdzonym kasynie, a możesz cieszyć się dodatkowymi funkcjami, takimi jak Random Wilds w maksymalnie 12 miejscach, natychmiastowe nagrody ze skrzyń skarbowych i ekscytujące bezpłatne obroty.

Jaka jest super dzika funkcja gry w grę Stumpy McDoodles 2?

Monety mogą pojawić się podczas bezpłatnej funkcji gier Stumpy McDoodles 2. Każda moneta dodaje 2 dodatkowe obroty do ogółem i zwiększa rozmiar dzikiego symbolu. Może to zmienić się w super dzikie, które wypełnia całą siatkę symboliczną dla gwarantowanych wygranych na każdym pozostałym swobodnym obrotu.

Jak wygrać na automatach Stumpy McDoodles 2?

Gniazdo Stumpy McDoodles 2 ma 40 linii płacowych, aw meczach podstawowych wygrasz przez dopasowanie symboli na sąsiednich bębnach, po linii zaczynającej się od lewej. Wilds pomagają ukończyć kombinacje, działając jako inne, a skrzynie skarbów płacą w dowolnej miejscach.

Jakie symbole są używane w gnieździe Stumpy McDoodles 2?

Stumpy McDoodles 2 to klasyczna gra na gniazdo o tematyce irlandzkiej, z harfami, czterolistnymi konicjami i garnkami złota na kołowrotkach. Celtic Play Card Symbols pojawiają się również, podczas gdy Stumpy i Penny są postaciami krasnoludnymi, a w całym ciele jest przyjemny styl kreskówki.

Czy są jakieś kody promocyjne Stumpy McDoodles 2?

Kasyna online od czasu do czasu oferują kody promocyjne, a jeśli masz szczęście, możesz znaleźć taki, który obejmuje automat Stumpy McDoodles 2. Tutaj możesz znaleźć wszystkie najnowsze oferty.

Powinienem zagrać w gniazdo Stumpy McDoodles 2 z maksymalnym pakietem?

Maksymalny zakład na każdym spinu gniazda McDoodles 2 wynosi 20.00, który jest mniejszy niż znajdziesz w wielu innych grach i sprawia, że jest to odpowiednie dla graczy o niskim poziomie, a nie wysokie rolki. Ale nie musisz się tak bardzo postawić i możesz grać przez co najmniej 0.20.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda Stumpy McDoodles 2?

Gry o podobnym irlandzkim stylu do automatu Stumpy McDoodles 2 obejmują gniazdo Irish Pot Luck autorstwa Netent, Gaelic Gold z Nolimit City i Leprechauns Magic by Red Tiger Gaming, możesz również zagrać w oryginalny gniazdo Stumpy McDoodles za tym samym Deweloperzy jako ta kolejna gra.

Który deweloper tworzy automat online Stumpy McDoodles 2?

Gra automatów Stumpy McDoodles 2 pochodzi z mikrogamingu i ich partnera, Foxium. Możesz grać w to u boku innych w tym zakresie, takich jak 3 małe bogowie i Wielki Albini w najlepszych kasynach online.

Kiedy został wydany maszynę do gniazda Stumpy McDoodles 2?

Dzień premiery dla Stumpy McDoodles 2 był 23 czerwca 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Magic Money Maze
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sisters of Oz Jackpots
RTP:
95.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Free Reelin’ Joker
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Legend of the Ice Dragon
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Forge of Fortunes
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Frog Grog
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Day of Dead
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Party Time
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tiki Wonders
RTP:
93.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Mustang Gold
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Santa’s Wonderland
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Foxin' Wins A Very Foxin' Christmas
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni