Sugar Skulls graj online za darmo

Oprogramowanie:
Booming Games
RTP:
95.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
400 000 $.00
Motyw:
Fantasy, Meksyk

Sugar Skulls Darmowe Gry Online Recenzja

Sugar Skulls Slot oferuje piękny, kolorowy i kreatywny projekt motywu 3D. Ten przyciągający wzrok wyświetlacz ma mnóstwo kreatywnych elementów, takich jak świąteczne meksykańskie czaszki i świetliste kolory. Gra zapewnia prosty układ siatki 5x3, dzięki czemu wszystko, co musisz zrobić. Aby pomóc Ci wygrać prawdziwe pieniądze w najlepszych miejscach online, możesz również wybrać do 20 różnych linii wypłat. Aby utrzymać świąteczny duch, gra ma pewne dodatkowe funkcje, takie jak rozproszenia, dziczy i bezpłatne spiny. Jako bonus, twoje bezpłatne obroty będą zawierać tylko ułożone dzikie i główne symbole. Możesz spodziewać się kilku niespodzianek, takich jak losowe nagrody Fiesta. Ta zabawna i kolorowa gra zapewni Ci świąteczny duch.

Sugar Skulls Online Ustaw i zasady

Świąteczne meksykańskie symbole z krawędzią parową ozdobić 5 szpulę, 3 rzędową sieć. Możesz przejść do zakładki "I" w lewym dolnym rogu, aby wyświetlić wartości symboli w wypłaty. To nowoczesne gniazdo jest dostępne na wszystkich urządzeniach, w tym na komputery stacjonarne, tabletu i urządzenia mobilne. Wszystkie urządzenia mobilne mogą uruchamiać grę, takie jak urządzenia iOS i Android, ponieważ spodziewamy. Po prostu uruchom szczelinę Sugar Skulls i użyj elementów sterujących poniżej siatki do gry. Kontrola "linii" umożliwia dostosowanie zakładu, wybierając maksymalnie 20 różnych linii wygranych. Możesz umieścić zakład na każdej linii od 0.01 Monety do 20 monety maksymalnie. Przełącz kontrolę "Total Bet", aby wybrać minimalny zakład 0.20 monet, które mogą rozciągnąć się na solidne 400 monet na spin. Wyższe zakłady częściej uderzą w jackpot 20 000 monet. Centralne elementy sterujące obejmują opcję spinu i autospiny.

Bonusowe gry cukrowni i darmowe spiny

Przed rozpoczęciem bonusowej gry zabawa podstawowa ma kilka mniejszych nagród do zdobycia. Zbierz 3 lub więcej symboli gry o tematyce parowej, a możesz otrzymać mnożnik 8x. Aby zachować meksykański dzień martwego, tym wyższe opłacalne symbole obejmują różnorodne świąteczne czaszki. Wypłaty rozpoczynają się od 15 -krotnej stawki i mogą osiągnąć do 40x Twój udział w fioletowej czaszce. Do 100 -krotnie Twój udział jest do zdobycia dla linii 5 pasujących dzikich symboli. Purple Wild zastąpi inne symbole, z wyjątkiem rozproszenia, aby pomóc w zakończeniu zwycięskich kombinacji. Symbol rozproszenia wolnych spinów wywoła główną funkcję wolnych spin. Nie tylko otrzymasz premię za darmo spinów, ale wszystkie symbole o niskiej wartości zostaną usunięte podczas gry premiowej. Główne rundy wolnych obrotów będą składać się tylko z dzikich i symboli o wysokiej wartości, które mogą pojawić się jako Symbole ułożone. Podekscytuj się, jeśli zobaczysz kolorowy symbol gwiazdy Pinata, wskakuje na szpule. Star Pinata uruchamia funkcję Random Fiesta Awards. Możesz wygrać w dowolnym miejscu między mnożnikiem 10x a 100x.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Jackpot, wariancja i RTP cukru

Czaszki cukrowe przez boomowe gry działają na średnim poziomie wariancji i ma RTP 96.55%. Możesz zakładać się od 0.01 Monety na linię i jest w sumie 20 linii płacowych. Gra oferuje zdrowy maksymalny zakład 400 monet na spin. Jackpot stoi na 20 000 monet.

Wnioski czaszki cukru i inne automaty

Ten średniej zmienności gier jest bardzo zabawna, świąteczna, żywa, kreatywna i ekscytująca. Żywa grafika 3D ożywia grę w kolorowym i świątecznym duchu. Ma coś dla każdego, w tym maksymalny zakład 400 monet, z którym mogą się cieszyć wysokie wałki. Oferuje rozgrywkę o średnich wariancjach i prosty układ w połączeniu z wyborem ekscytujących funkcji bonusowych. Gra zawiera popularne funkcje, takie jak darmowe spiny i dzikie. Ma również unikalne dodatki, takie jak Funkcja Random Fiesta Awards.

Możesz poszerzyć swój wybór gier, jeśli odwiedzisz któryś z naszych wybranych kasyn prawdziwych pieniędzy. Po prostu odwiedź naszą listę, aby odkryć nasze strony z najlepszym wyborem bonusów powitalnych kasyna i automatów online. Dostępnych jest mnóstwo tytułów, w tym tytuły takie jak Danger Zone przez dynamiczne gry. Możesz wygrać kilka wybuchowych nagród na tym 25 szczelinie Payline. Lub idź łowić ryby w zacofanym automatu online i wygraj 15 darmowych spinów lub 500 000 monet. Sprawdź naszą listę kasyn, aby uzyskać więcej świetnych gier.

Sprawdź kody bonusowe Dream Vegas i zagraj setki najlepszych automatów i zdobądź ponad 35 postępowców.

Powiązani partnerzy kasyna

Jackpot Jester Wild Nudge
RTP:
95.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Siren Song
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
PiggyPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bushido Ways xNudge
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bomb Bonanza
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crazy Mix
RTP:
96.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Merlin’s Grimoire
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fluffy Favourites
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Theatre of Night
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Don Slottione
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Riches
RTP:
95.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Riches
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni