Super Safari graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, dżungla, safari

Super safari recenzja automatów online

Super Safari przez NextGen to zabawne miejsce. Zobaczysz, że deweloper wziął motyw zwierząt i przedstawił go z akcentem. Zobaczysz, że zwierzęta są personifikowane, jakby były ludźmi, z prawdziwymi problemami. Czaszki są przezroczyste, podzielone na zielone gałęzie, a w tle zobaczysz pustynię i dwie żyrafy, które jedzą trawę. Jednak na kołowrotkach zobaczysz wszelkiego rodzaju zwierzęta, wyglądające na ciebie dziwnie, zabawne lub poważne.

Jak grać super safari online

Jeśli chodzi o kompatybilność mobilną, jak wspomniano we wstępie, super safari online jest dostępne na urządzeniach mobilnych. Wszystko, czego potrzebujesz, to stabilne połączenie internetowe i przeglądarkę, a możesz załadować grę gdziekolwiek się udasz. Czy to na smartfonie, komputerze, tablecie czy laptopie, automat super safari będzie działał nienagannie na dowolnym urządzeniu, szczególnie w przypadku zalecanego kasyna online.

Zaraz po tym, jak dobrze się śmiejesz, patrząc na rolki i symbole, spójrz po prawej stronie kołowrotków, a zobaczysz ogromny przycisk Spin. Nad nim zobaczysz przycisk Ustawienia, który musisz nacisnąć, aby dostosować wartość monety i liczbę linii wypłat, z którymi chcesz się zagrać. Ich odpowiednie suwaki znajdują się w oknie konfiguracji BET. Zobaczysz pierwszy suwak, poinformując, że linie wynagrodzeń nie są ustalone i możesz aktywować od 1 do 25 linii. Będziesz grać z 1 monetą na linię. Wartość monety wynosi od 0.01 do 2.5 punktów, co oznacza, że całkowity zakład może wynosić od 0.01 do 62.50 punktów, w zależności od liczby aktywnych linii i wartości monety, którą wybierzesz dla 1 monety na linię.

Ponownie przejdź do ustawień, a zobaczysz"i" przycisk. Tutaj znajduje się wypłata. Otwórz go, a spotkasz Króla Lwa, Wild w automatach, który pojawia się tylko na środkowych szpach. Następnie zobaczysz otwarty pojazd safari, którym jest rozproszenie. Da ci to 250-krotną nagrodę za stawkę za kombinację 5-z. Wtedy zobaczysz hipopotamę z małą kaczką na głowie. To kolejny rozproszony symbol, który uruchamia później funkcję, a następnie lornetki, które wyzwalają inną. A potem widzisz najgłośniejsze zwierzę, słonia, które daje 5000 monet dla najlepszej kombinacji. Rhino jest następne, dając 2000, a następnie żyrafę i krokodyl z 500 monetami. Zebra i struś dają ci 200 monet, hiena i małp.

Ostatnie dwa przyciski, które zobaczysz w ustawieniach, to głośnik i autospina. Pierwszy pozwala włączyć lub wyłączyć dźwięki w grze, a drugi pozwala na rozegranie do 100 autospinów.

Super safari funkcje i darmowe spiny

Lion Wild, który pojawia się tylko na środkowych szpach, zastąpi inne symbole, gdy brakuje ci, aby utworzyć zwycięską kombinację. Nie zastąpi jednak rozproszonego samochodu, hipopotamu i lornetki. Kiedy jednak 3 dziczy pojawiają się jednocześnie, wygrasz 3 król dżungli respins. To wtedy środkowe kołowrotki przekształcą się w rozszerzony dziki, poprawiając twoje szanse na wygranie ogromnych wypłat.

Regularne rozproszenie, samochód, wyzwala funkcję Safari Off Road. Jest to w zasadzie funkcja darmowych spinów, w której otrzymujesz 10 bonusowych gier dla 3 lub więcej rozproszonych symboli samochodów, podczas których nagrody są podwojone! Podczas bonusu darmowych spinów rozproszone lornetki zaczynają pojawiać. Zbierasz te super spiny do gry po darmowych obrotach. Wszystkie nagrody, które wygrywasz podczas super spinów, są mnożone przez 5x! Możesz odnieść bezpłatne obroty, a jeśli to zrobisz, otrzymasz 10 dodatkowych darmowych spinów. Z drugiej strony, jeśli wniesiesz super spiny, liczba zebranych super spinów zostanie ponownie przyznana.

Ostatnim bonusem, o którym musisz wiedzieć. Wywołasz go, gdy wylądujesz 2 rozproszone symbole hipopotymu. Wtedy musisz wybrać hipopotam, aby zobaczyć, jaką nagrodę zostałaeś nagrodzona. Możesz otrzymać opcję Pick ponownie, wygrać całą opcję lub nagrodę do 150x w stosunku. Możesz uruchomić tę bonus podczas premii Off Road Safari, w której wszystkie nagrody są mnożone odpowiednio przez 2x lub 5x podczas super spinów lub wolnych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Super safari maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Ale Super Safari nie tylko oferuje zabawny, głupi motyw. To w rzeczywistości miejsce, które może dostarczyć poważne wypłaty. Oferuje 95.41% RTP i jest to średnia wariancja, więc może często przyznać nagrody. A ponieważ jest kompatybilny z urządzeniami mobilnymi, możesz zabrać go ze sobą, gdziekolwiek się wybierasz. Zaufaj nam, pokochasz trzy bonusowe funkcje, które pojawiają się w dziczy i rozpraszają podczas rozgrywki. Gotowy na przygodę Safari?

Nie trzeba dodawać, że dostaniesz mnóstwo niesamowitych nagród grających super safari. Podczas króla dżungli otrzymujesz 3x mnożnik i rozszerzony dziki. Podczas Safari Off Road otrzymasz 10 bezpłatnych spinów z mnożnikiem 2x i super spinami z mnożnikiem 5x za każdym razem, gdy lądujesz lornetki na trzeciej kołowrotku. Następnie masz premię typu hipopopopopasa z nagrodami do 150 -krotnej palika. Super safari internetowy jest średnim lotnym szczeliną, dlatego będzie tutaj deszcz nagród!

Super safari werdykt i podobne automaty online

Kolejnym świetnym miejscem, które może zapewnić ogromne wypłaty dzięki dużym mnożnikom, a ogromną liczbą darmowych spin. Jedna zwycięska kombinacja da 62 500 punktów, które mogą później otrzymać mnożnik 32x i dostarczyć ponad 2 miliony kredytów. Ponadto istnieje do 480 darmowych spin!

A jeśli jesteś zainteresowany automatami, które mogą zapewnić oszałamiające zwycięstwa dla małych zakładów, zawsze możesz grać w megaways Medusa. Maksymalny zakład tutaj to 25 punktów, a wypłaty mogą wzrosnąć do 1.25 milionów kredytów! Slot jest dość interesujący, ponieważ oferuje do 117 649 sposobów wygrania i pełnej akcji rozgrywki, więc nie będziesz żałować, że grasz!

Zagraj w dowolne z tych popularnych tytułów automatów w jednym z naszych najlepszych kasyn online.

Mega Moolah Lucky Bells
RTP:
92.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
El Paso Gunfight
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Striking Hot 5
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
9 Blazing Diamonds
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Knight
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Nitropolis 3
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cosmic Fruit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Steel
RTP:
95.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Force
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fortunium Gold Mega Moolah
RTP:
92.67%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Reef Raider
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jammin’ Jars 2
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki