Super Striker graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
978 000 $.00
Motyw:
Akcja/przygoda, sport

Super Striker Darmowe Gry Online Review

Netent są znane z tego, jak są biegłe w dostarczaniu prostych, ale niezwykle zabawnych gier automatycznych i znów trafił do sieci. Ta gra rozgrywa się pośród stadionu, na którym będziesz wśród żarliwych kibiców futbolu, patrząc na prostą rolkę 3 x 3, w której symbole są po prostu bramkami, butami i graczami.

Oprócz łączenia symboli użytkownicy mogą dodawać zakłady z funkcją poślizgu BET. Funkcja BET Slip prawie dodaje drugą grę do postępowania, a wielopoziomowe darmowe obroty, w których mnożniki nadal rosną, będą zainteresowani tą grą niosą.

Minimalny zakład, który możesz umieścić, to 0 £.10 Spin, z maksymalnie wynoszącym 75 £. Szczególnie szczęśliwy spin może prowadzić do wygranej w wysokości 5000 razy w Twoim pakiecie!

Jak grać super napastnik online

Super Striker Slot, podobnie jak wszystkie popularne gry netent, funkcje na komputerach stacjonarnych, urządzeniach mobilnych (w tym iOS i Android) i tabletach. Gra została zaprojektowana, aby wrażenia na urządzeniach mobilnych pasuje do komputerów stacjonarnych, co jest szczególnie przyjemne.

Pierwszym krokiem Super Striker Player będzie wybrać udziały do gry (0 £.10 - 75 £), a następnie zacznij strzelać do chwały! Typowa dla każdej gry na automatach, łączenie symboli to nazwa gry i po prostu zaczniesz wirować i mam nadzieję, że zdobywasz nagrody pieniężne.

Symbol, który chcesz zwrócić uwagę, jest wysoka wynagrodzenie Złoty gracz, Warto 100 -krotność twojego udziału i co najmniej 10 razy drugi najwyższy symbol na wypłaty. Średnie symbole obejmują standardowe buty, złote buty i celebrujący napastnik. Niski koniec stolika wypłat koncentruje się na strzelonych bramkach, jeden, dwa i trzy, które mogą łączyć się z wypłatą.

W menu głównym możesz zmienić ustawienia lub dodać dodatkowe zakłady za pomocą funkcji poślizgu BET. Auto spins są funkcją tej gry, jak można się spodziewać, a ponieważ ta gra jest o dużej zmienności, warto używać tej funkcji, ponieważ suche biegi mogą czasem wystąpić. Jeśli jednak korzystasz z poślizgu BET, upewnij się, że ustawienie funkcji autoodplay na dokładną ilość obrotów, na które obstawiasz.

RTP jest silny, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę, że wzrasta wraz z funkcją poślizgu BET, a 5 poziomów wolnych od spin.

Funkcje super napastnika i darmowe spiny

Chociaż nie ma progresywnego jackpota, co jest rozczarowujące, istnieją inne sposoby na zwiększenie wygranych. Rzeczywiście, jedną z głównych cech Super Striker jest funkcja poślizgu BET, a Netent wykorzystuje to bardzo dobrze.

Slip BET pozwala graczom dodać zakłady do tego, co może się zdarzyć z każdym spinem lub zestawem spin. Ta funkcja jest bardzo łatwa w użyciu. Po prostu wybierasz symbol, który masz ochotę się pojawić, a następnie decydujesz o liczbie spinów (10–100) i umieszczasz zakład. Obstawianie z najwyższym pakietem może faktycznie zwrócić aż 978 000 funtów!

Nie zapominaj również, że jeśli masz szczęście, że uruchomisz bonusową grę, poślizg zakładu jest po prostu zatrzymany, a później możesz wrócić do niej!

Mówiąc o grze bonusowej, jest to świetna funkcja Super Striker. Tutaj grasz na 5 poziomach, a mnożniki rosną przez cały czas, prowadząc do potencjalnie dużych wygranych! Aby dostać się do tego meczu, będziesz musiał połączyć trzy rozproszenia piłki nożnej, jedno złote rozproszenie lub dwa rozproszenia piłki nożnej.

W tej grze nie ma dzikiego symbolu, ale Super Striker ma dwa rozproszenia, które mogą prowadzić do bonusów. Jak wspomniano, lądowanie kombinacji rozproszeń piłkarskich doprowadzi cię do darmowych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Super napastnik maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Super Striker gra z dużą zmiennością, której nie można nie zauważyć w całej grze, ponieważ może istnieć biegi, w których nie wydaje się, aby nie trafić kombinacji. Jest to jednak zrównoważone przez solidny RTP 96.3% i skłonność do uderzenia w poważne gorące smugi w wolnych poziomach spinu.

Domyślna maksymalna wygrana to zdrowa 5000 razy w stosunku, a częstotliwość trafienia jest hojna.

Super Striker Werdict i podobne automaty online

Ten automat będzie pasował do wszystkich poziomów entuzjastów automatów, a ogólny Netent dostarczył naprawdę zabawną grę, która powinna być bardzo popularna. Grafika i rozgrywka retro przypomną graczom o vintage gier wideo, co jest szczególnie przyjemne.

RTP jest wzmocniony przez unikalną funkcję Slip BET, a całkowicie ekscytujące bezpłatne rundy spins prowadzą do gry, którą zdecydowanie warto sprawdzić. Sprawdź wszystkie nasze najlepsze gry na automatach z naszych zalecanych kasyn online już dziś!

Powiązani partnerzy kasyna

Energoonz
RTP:
96.73%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot to Burn
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Snakes Ladders Megadice
RTP:
96.68%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
7 Fortune Frenzy
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ultra Burn
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Forro
RTP:
96.83%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Medusa Hot 1
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Heroes
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Nitropolis 2
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Valhalla Saga - Thunder of Thor
RTP:
95.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dead Riders Trail
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Timelines
RTP:
96.17%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni