Sushi Yum Yum Extra Wasabi graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
93.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
75 000 $.00
Motyw:
Jedzenie, azjatycka podróż

Sushi yum yum extra wasabi online recenzja automatu

Choć może mieć najsilniejszy tytuł każdej gry, na którą się natknieliśmy, sushi yum yum. Ta 5-zwirowana gra pochodzi z IGT i ma wiele składników kreskówek na 720 różnych sposobach wygrania.

Sushi Yum Yum Extra Wasabi, na wypadek, gdybyś nie zgadł, jest tematyczna wokół kuchni japońskiej. Pikantna rozgrywka zawiera dziki symbol wasabi, rozproszenie płacze i bezpłatne obroty, w których możesz zacząć od 60 bonusowych gier i odzyskać ich maksymalnie 150 obrotów.

Wypłaty mogą osiągnąć 150 000.00 Kiedy grasz na maksymalnych stawkach, ale ten automat o wysokiej zmienności daje wiele szans na wylądowanie bardziej skromnych zwycięstw, szczególnie podczas bezpłatnych gier.

Wśród szerokiej gamy miejsc od IGT, sushi yum yum extra wasabi online jest jednym z najdziwniejszych, ale także najpopularniejszych. Temat lewego pola i szalony design przyciągnęły szeroką gamę fanów, pomagając faktowi, że jest szeroko dostępny do gry na komputerach stacjonarnych, iOS i Android.

Możesz posmakować sushi yum yum yum dodatkowe miejsce na wasabi z IGT w niektórych z naszych najlepszych kasyn online i mobilnych.

Sushi Yum Yum Extra Slot Wasabi Sterowanie i konfiguracja

Jeśli nigdy wcześniej nie grałeś w automatach lub nadal jesteś nowicjuszem w grach, nie odkładaj niezwykłego układu sushi yum yum. Czaszki są ułożone w diamentowym wzorze z symbolami w formacie 3-4-5-4-3.

Wygrywasz, lądując co najmniej 3 tego samego rodzaju symbolu od lewej do prawej na sąsiednich bębnach, co jest łatwe do zrozumienia, gdy wylądujesz kilka udanych kombinacji. Aby rozpocząć, po prostu wybierz poziom zakładu, który może być od zaledwie 0.50 na spin do maksymalnie 150.00.

Wygrana kwota zależy oczywiście, od tego, które symbole wylądowały na kołowrotkach i ile widziano. Ikony kart do gry srebrnej, zaprojektowane tak, aby wyglądały jak noże kuchenne, wypłacą mniejsze nagrody. Wygrywasz więcej, gdy różne kawałki surowych ryb, każde z uśmiechem na twarzach lub pojawiają się uśmiech na grzybach.

Górnym symbolem jest uśmiechnięty biały kot, machający wentylatorem papieru. Mamy nadzieję, że to nie szef kuchni, ale kimkolwiek jest ta postać, jest zaprojektowany z tym samym zabawą, kreskówkowym, co inne wysoko płatne symbole. Sprawdź pełne szczegóły tego, co każdy symbol płaci, otwierając płatnik za pomocą przycisku poniżej kołowrotków.

Sushi Yum Yum Extra Gloinka Wasabi działa na komputerach stacjonarnych i mobilnych, bez różnicy stylu, funkcji lub funkcjonalności. Nadal możesz wyzwolić do 150 darmowych gier, gdy grasz w grę na smartfonach i tabletach Apple lub Android. Najlepiej jest jednak grać w trybie krajobrazu, aby zapewnić najlepszy widok na te niezwykle ukształtowane rolki.

Sushi Yum Yum Extra Wasabi rozgrywka i dodatkowe funkcje

Blob wasabi działa jak dziki symbol, zastępując innych i wypełniając dla Ciebie dodatkowe wygrane. Po raz kolejny ten symbol ma na sobie buźkę twarz, dodając poczucie zabawy, która biegnie po całym sushi yum yum, dodatkowy automat wasabi. Pojawia się jednak tylko na środkowych trzech rolkach.

Ten symbol rozproszenia jest reprezentowany przez talerz sushi naczyń. Jest wart 2x, 10x, a nawet 50 razy całkowity udział w lądowaniu w dowolnych 3, 4 lub 5 miejscach. Chociaż zwykłe jest to, że symbole rozproszenia wywołują bonusowe pociski, w sushi yum yum extra wasabi, zadanie jest podejmowane przez specjalny symbol bonusowy.

Tradycyjny japoński obraz fali to bonusowa ikona, która rozpryskuje bezpłatne gry, gdy lądujesz na rolkach. Dostajesz 5 bezpłatnych obrotów za każdą zwycięską kombinację, która pojawia się w spinu wyzwalającym, a jeśli wszystkie miejsca na rolkach są wypełnione falą, rozpoczyna się maksymalnie 60 darmowych gier. Możesz ponownie zabrać te obroty w trakcie rundy, co prowadzi do potencjalnych 150 gier.

Bez względu na to, ile masz obrotów, istnieje większa szansa na zdobycie nagród w całej rundzie. To dzięki dodatkowym ułożonym dzikim symbolom na rolkach, które znacznie ułatwiają wypełnienie kombinacji. Runda bezpłatnych obrotów jest tutaj najważniejsza, podobnie jak w grach standardowych, wysoka zmienność oznacza, że możesz spędzić trochę czasu między zwycięstwami.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Sushi Yum Yum Extra Slot z IGT to zabawna gra w stylu kreskówek. Ma dziwny tytuł, a symbol wasabi wygląda jak kupa zielonego psa. Mówimy najwięcej, ponieważ wysoka zmienność może zniechęcić niektórych ludzi, ale z pewnością jest to nadrobienie w darmowych grach. Ogólnie rzecz biorąc, ma bardzo wysoki powrót do procentu graczy (RTP), który jest ustawiony średnio 96.56%.

Jeśli lubisz styl, ale chcesz zagrać w grę, w której zwycięskie spiny występują częściej, spróbuj tyle sushi, od mikrogamingu. Ta 5-linowa, 25-liniowa gra ma bardziej konwencjonalny układ i średnią zmienność. Jest wyposażony w bezpłatne gry, rozproszenie płacze i dzikie symbole, a także świetny projekt, który wypełnia rolki realistycznymi obrazami dań sushi.

Wsuń się w sushi yum yum extra wasabi w niektórych z naszych wysoko ocenianych miejsc na automatach online. Pierwszy kurs składa się z hojnych ofert bonusowych powitalnych, które możesz ubiegać się, gdy tylko otworzysz konto na tych stronach.

Nero's Fortune
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cleocatra
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Treasure Of Shaman
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Magic Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lava Gold
RTP:
95.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Gator Gold Deluxe Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Birds On A Wire
RTP:
97.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Joker
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fantastic Fireworks
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Atlantis Megaways
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Temple of Medusa
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Treasure Room
RTP:
94.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni