Syncronite graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 280 000 USD.00
Motyw:
Bary i dzwonki

Syncronit Darmowe Gry Online Review

Gra ma oszałamiającą atmosferę w stylu art deco, z różowym złotem przyciskami sterowania i stylową ramą otaczającą symbole. Wśród innych zdjęć zobaczysz pięknie szczegółowe układy, kostki i błyszczący diament, tworzenie gry syncronitów jest imponującym widokiem na komputerach stacjonarnych i telefonach komórkowych zasilanych przez systemy operacyjne Androida, iOS lub Windows w najwyżej ocenianym mobilnym kasyna.

Głowa Złotego Lwa, która zdarzyłaby każdy budynek Art Deco w każdym obrotu na 2 lub więcej powiązanych rolkach. Mogą one następnie ujawnić do 8 symboli na każdym z nich, a ten mechanizm symboli podziału daje o wiele więcej szans na wypełnienie kombinacji. Istnieje podstawowe 729 sposobów na dopasowanie symboli w 6 rolkach i 3 rzędach, ale splitz może wiele razy się zwielokrotniać.

Dzięki kolosalnym mnożnikowi 64 000 razy można zebrać ogromną nagrodę w wysokości 1 280 000.00 z gniazda syncronitów na maksymalnych stawkach.

Jak grać w grę Syncronit Slots

Możesz obrócić rolki, aby uzyskać minimalne stawki 0.10 i maksymalnie 20.00, co wydaje się niskie, ale pozwala na włączenie ogromnego mnożnika 64 000x. Zmieniasz stawki, klikając zakładki plus i minus na panelu wartości monety lub po prostu naciśnij przycisk MAX WASTER, aby zakładać 20.00 za największe możliwe nagrody.

Pods. Jest wyposażony w opcje automatycznej i szybkiego spinu, dzięki czemu możesz samodzielnie ustawić kołowrotki obracające.

Przycisk "+" otwiera wypłatę, która szczegółowo opisuje, jak działa system splitza i ile wygrasz z każdego symbolu na wybranym poziomie zakładu. Chipy pokerowe są najmniej cenne i spłacają maksymalnie 0.5x twój zakład, gdy wypełnią wszystkie 6 pozycji na linii, a diament płaci 10x.

Połączone szpilki i inne funkcje gniazda syncronitów

Co najmniej 2 sąsiadujące kołowrotki, a do wszystkich 6 rolek zsynchronizuje się na każdym obrotu, odsłaniając te same symbole. System splitza następnie dzieli 3 symbole na każdej kołowrotku na maksymalnie 8, co daje ogromne zwiększenie liczby zwycięskich sposobów. Jeśli wszystkie 6 bębni wypełniają się maksymalną liczbą symboli podziału, będziesz mieć 21 168 różnych sposobów wyrównania ich w celu uzyskania nagrody.

Pozostają one aktywne tylko dla jednego spinu, a na następnym zobaczysz inną kombinację połączonych bębnów i podzielonych symboli.

To bardzo niezwykła mieszanka funkcji, a w grze syncronitów nie ma dzikich symboli ani wolnych spinów. Ale połączone szpilki i systemy symboli podziału mogą łączyć się, aby w dowolnym momencie przynieść wielkie zwycięstwa.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ułożone symbole
  • Podzielone symbole/dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność gniazda syncronitów

Niewiele gier oferuje maksymalny mnożnik wygrany nawet 64 000 razy Twój zakład. Na najwyższych stawkach 20.00 na spin, sumuje się do 1 280 000.00. Średni powrót do odsetka graczy jest poważny, ale nie znakomity, 96%. Syncronit to gra o wysokiej zmienności, która wypłaca stosunkowo wysokie nagrody, ale rzadziej niż niższe szczeliny wariancji.

Nasz wyrok automatów do automatów syncronitowych

To fantastyczna gra z tradycyjnymi symbolami Bell, Cherry i Diamond, biorąc pod uwagę najnowocześniejszą metamorfozę. Wygląda równie imponująco na komputerach stacjonarnych i mobilnych, chociaż dziwna ścieżka dźwiękowa Disco-Jazz nie będzie w smaku wszystkich.

Wysoka zmienność oznacza, że musisz być przygotowany na potencjalnie znaczące luki między wygranymi spinami, więc upewnij się, że twoje stawki są ustawione na to, aby to pokryć.

Uwielbiamy system symboli splitza i był bardzo udany na innych gier Yggdrasil, takich jak Neon Rush SPLINZ. Nie zawsze dostaniesz maksymalną liczbę symboli na szpuli i dość często tylko 2 sąsiednie bębny będą pasować, ale te funkcje wystarczą, aby zamienić grę Syncronit Slots w ekscytujący tytuł.

Sprawdź to w najlepszych kasynach online, takich jak te przedstawione tutaj. Wybraliśmy witryny z największymi ofertami bonusowymi w kasynie.

Powiązani partnerzy kasyna

Three Star Fortune
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragon Kings
RTP:
95.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Atlantis Rising
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Clucks
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Boat Bonanza
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
9 Pots of Gold
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
True Illusions
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Ticket 2
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Golden Sands
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Samurai Split
RTP:
96.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Starburst XXXtreme
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tombstone R.I.P
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki