Taco Brothers Derailed graj online za darmo

Oprogramowanie:
ELK Studios
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Gliniarze i rabusie, Meksyk

Bracia Taco wykoleali recenzję automatu online

Wygraj do 10 000 razy swój udział w meksykańskich braciach o tematyce meksykański. Ta 6-zbiorowa gra ma 466 sposobów na wygraną i ma szczegółową grafikę w stylu kreskówek, aby wprowadzić tę przygodę na komputery PC.

Ma również kilka pikantnych dodatkowych funkcji, takich jak dzikie symbole, które przechodzą przez kołki podczas serii respins, zwiększając mnożniki wygrane po drodze. Runda bonusu napadu pociągu widzi wszystkich 3 braci Taco przechodzących przez wszystkie rolki, chociaż nikczemna postać może je uchwycić w dowolnym momencie. Runda bonusu darmowego obrotów zamienia złoczyńcę w dobrego faceta, a piękna Senorita może przeciągnąć spacerowy dziki z powrotem przez rolki, aby przedłużyć rundę.

Taco Brothers wykorzystywane to gra średnia i zmienna od Elk Studios ze średnimi zwrotami 95% w witrynach internetowych.

Jak grać w taco brotka wykolejenia slot

Załaduj wykolejeni maszynę do gniazda taco, a jest zabawna animowana sekwencja, która stanowi tło historii. Zły kapitan Diaz chce użyć nowej kolei, aby przenieść jego skradzione złoto, ale bracia, Pepe, Paso i Pico, są tutaj, aby uratować dzień.

Inne symbole obejmują czaszkę krów, gwizdek, lampy, otwarty sejf i dziki symbol "W", podczas gdy Captain Diaz i Senorita pojawiają się podczas dodatkowych funkcji. Grafika ma styl kreskówki, a ta meksykańska przygoda ma dużo humoru.

Wygląda i brzmi dobrze na komputerach. Android, iOS i Windows Mobile platformy w naszych zalecanych aplikacjach do zakładów. Łatwo jest skonfigurować, z kliknięciem stosu monet prowadzących do wielu opcji stakowania od 0.20 do 100.00 na każdym obrotu. Podobnie jak inne gry z Elk Studios, Taco Brothers wykolejenie gniazda ma opcje zakładów "X-Iter", które automatycznie podnoszą lub niższe stawki.

Stuknij 3 linie na elementach sterujących, a otworzysz wypłatę. Znajdziesz szczegółowe informacje na temat wielu funkcji bonusowych oraz listy tego, ile wygrasz, gdy dopasowujesz symbole na dowolny z 466 sposobów biegania od lewej. Najcenniejszy brat powraca wygrane 2x, 5x, 10x i 50x.

Darmowe obroty i inne bracia Taco wykoleili funkcje automatów

Każdy brat Taco może pojawić się jako standardowy symbol lub dziki symbol. Wild Brothers wyzwala respins i przesuwają 1 kołowrotek do lewej, aż do widoku. Wszelkie przykłady tego samego symbolu w spinach wyzwalających lub z respins również staną się chodzącymi dzikimi, a funkcja będzie trwała, dopóki wszyscy nie odejdą z rolki. Regularny Wild może mieć losowy mnożnik, aby uruchomić kolejną funkcję chodzącego dzikiego, a wszelkie inne dzikie na rolkach otrzymają ten sam mnożnik.

Trzy bonusowe symbole wywołują napad Taco Train, w którym bracia chodzą dziki z dołączonymi mnożnikami. Każdy mnożnik od brata na Reel 1 jest dodawany do wartości innych na temat innych. Kapitan Diaz może jednak zepsuć twoją zabawę, gdy uwięzi brata Taco i zamienia go w bezwartościowe blokery. Senorita ratuje ten dzień, gdy albo odblokowuje uwięzionego brata, albo wciąga go z powrotem do kołowrotka po prawej stronie, gdzie od nowa rozpoczynają podróż.

Jeśli pojawią się 4 bonusowe symbole, rozpoczyna. Walking Wild Taco Brothers zaczynają od kołowrotka prawej strony, a chodzenie dzikich symbole multiplora są jednocześnie aktywne, poruszają się jednocześnie, aż wyjdzie z widoku. Kapitan Diaz pomaga teraz, ponieważ jest dodatkowym dzikim i nie jest już w stanie uwięzić braci. Senorita jest nadal aktywna i wraca do braci Taco do Reel 6, aby przedłużyć respins.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Walking Wilds
 • Ułożone dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu
 • Praca
 • Kup bonus

Taco Brothers wykoleili maksymalne wygrane w automatach, średnie zwroty i zmienność

Możesz wygrać 1 000 000.00 TUTAJ lub 10 000 razy udział. Jest to gra średnia do wysokiej zmienności, z nieco niskim średnim zwrotem 95.00%.

Nasi bracia Taco wykoleili ocenę

Doskonała grafika i animacje Taco Brothers wykolejeniu automat. Walking Wilds, Respins, Mnoopliers i dodatkowe gry bonusowe z pewnością utrzymują to ekscytujące. Przy odrobinie szczęścia pojawiają się dodatkowe dziki, aby przedłużyć rundę, a Senorita przeciąga symbole z powrotem po rolkach, aby funkcje działały jeszcze dłużej.

Średni powrót do graczy procentowych wynoszący 95.00% to być może 0.5% mniej niż lubimy oglądać od średnich do wysokiej zmienności. Jeśli możesz z tym żyć, uważamy, że Taco Brothers wykorzystywał automat to jedna gra o tematyce meksykańskiej, która urozmaici Twój dzień w najlepszych kasynach internetowych i mobilnych kasynach online tutaj.

Jaka jest funkcja Walking Wilds w wykolejeniu automatów Taco Brothers?

Każdy brat Taco może pojawić się jako dziki symbol. Dziki przesuwa 1 kołowrotek po lewej stronie Brothers Taco wykolejeniu, gdy inne rolki odpowiadają, a funkcja biegnie, aż nie będą widoczne spacery.

Czy bracia Taco wykoleili się automat online, mają darmowe obroty?

The Taco Brothers wykolejenie gniazda ma 2 bonusowe rundy, w których ułożone dzikie poruszają się przez kołowrotki, gdy inni odpowiadają. Funkcja Taco Smash N ’Grab widzi wszystkich 3 braci Taco jako ułożonego dzikiego na prawej kołowrotku, który porusza.

Jak lotny jest wykolejenie bracia Taco?

Jest to gra średnia do wysokiej zmienności, co oznacza, że bracia Taco wykoleili gniazdo nieco rzadziej niż średnia, ale nagrody mogą być nieco wyższe. Jednak powrót do graczy procentowych 95% jest mniej niż idealny.

Jaki jest minimalny zakład w grze taco braci?

Najmniejsza ilość, którą możesz postawić na spinu braci taco wykorzystywanego gniazda, wynosi 0.20. Istnieje wiele opcji między tym a maksymalnie 100.00 do większości budżetów.

Czy mogę zagrać w taco brotka wykolejenia gniazda za darmo?

To zależy od tego, gdzie mieszkasz. Podczas gdy niektóre prowizje hazardowe zapobiegają bezpłatnym online gier kasynowych, możesz zagrać w taco brotka wykolejenia automatu i inne gry za darmo na innych terytoriach.

To taco brotka wykoleiła grę mobilną grę na automatach?

Gdzie powinienem grać w taco brotka wykoleiła się na automatach online?

Taco Brothers wykolejeniu automatów znajduje się w jednych z najlepszych kasyn online, takich jak te na tej stronie. Każda strona ma szeroki wybór gier, stolik i karcianych, wiele ofert bonusowych oraz gwarancję uczciwej gry i niezawodności.

To taco brotka wykoleiła część serii serii?

To jest kontynuacja oryginalnego automatu Taco Brothers, która ma te same postacie i podobny mechanizm chodzących dziczy. Jeśli czujesz się świąteczny, dlaczego nie wypróbować braci Taco Rating Christmas Slot Machine, która jest tą samą grą, ale z sezonowymi dekoracjami.

, Który sprawia, że bracia taco wykoleili grę w automatach?

The Taco Brothers wykoleili się gniazda pochodzi od szwedzkiego dewelopera, Elk Studios. Dołącza do innych, takich jak Pacific Gold, Nitropolis 3, Night Trax i Phoenix Cmentarz w ich obszernym zasięgu w naszych zatwierdzonych kasynach.

Kiedy został wydany wykolejący automat Taco Brothers?

Wykolezione gniazdo braci Taco zostało uruchomione w wersjach komputerowych i mobilnych w dniu 7 czerwca 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Gator Gold Deluxe Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Snakebite
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Double Dinosaur Deluxe
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cleocatra
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Illogicool
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Medusa - Fortune Glory
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Legacy of the Wild
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fat Banker
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jazz
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Hamster
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Drops
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dream Diver
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni