Take Olympus graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
93,120 USD.00
Motyw:
Fantazja, starożytna Grecja

Weź Olympus Darmowe Gry Online Review

Take Olympus to ekscytujące miejsce od Betsoft, które zabiera cię z powrotem do czasu potężnych greckich bogów. Jest zoptymalizowany pod kątem telefonów komórkowych iOS, Android i Windows w najlepszych kasynach mobilnych, a także na komputery i odtwarza ponad 5 kołowrotków z 4 rzędami symboli przekroczonych przez 50 liniów wypłat.

Grafika jest zgodna z zwykłym wysokim standardem znalezionym w zakresie Betsoft, a zobaczysz śruby błyskawicy, tarcz, trójzularne i inne narzędzia handlu używane przez starożytnych bogów. Sami bogowie pojawiają się również jako szczegółowe symbole, a wszystko jest osadzone w ogrodach wypełnionych świątynią Mount Olympus.

Inny Bóg organizuje każdą serię 10 spinów, a na końcu przywołujesz ich moce. Na przykład tarcza Apollosa zamienia się w wiele dziczy, a podczas rundy afrodyty zbierasz tajemnicze symbole. Zeus rządzi funkcją darmowych spinów, w której kontroluje wszystkie połączone moce.

Jak grać w grę slotów o Olympus

Możesz spotkać bogów przez 0.20 i 45.00 za spin na najwyższych miejscach online, wygrywając nagrodę, gdy dopasowane symbole lądują na co najmniej 3 sąsiadujących bębnach po lewej stronie. W gnieździe Take Olympus jest 50 linii wypłat, a niska zmienność sprawia, że łatwo jest stworzyć zwycięską kombinację.

Bardzo łatwo jest wybrać stawki ze paska przewijania pod kołowrotkami, a inne proste przyciski sterowania aktywują automatyczne obroty i funkcje szybkiej gry. Możesz ustawić głośność ożywionej ścieżki dźwiękowej z panelu i otworzyć płatnik za pomocą przycisku "I" po lewej stronie. Tabela zawiera listę wygrania z każdego symbolu, z 5 emblematami bogów płacących mniejsze kwoty, podczas gdy 5 bogów płaci najwięcej. Zeus jest na szczycie stołu.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda Olympus

Cykl mechanizmu Bogów widzi nowego Boga po boku kołowrotków po każdym dziesiątym obrotu. Pojawiają się losowo, ale zawsze zobaczysz inny po każdym cyklu, a w kolejności alfabetycznej bogowie uwolnią następujące moce -

Apollo i jego symbole łuku i strzały pozostawiają oznaczone pozycje. Pod koniec cyklu wszystkie przekształcają się w dzikie symbole, które mogą działać jak każdy inny, z wyjątkiem Zeusa, który jest już dziki.

Afrodyta i jej symbol liścia pozostawiają tajemnicze pozycje. Otwarte na końcu, aby odsłonić jeden rodzaj tajemniczego symbolu.

Hades i jego pies, Cerberus, zwiększają mnożnik zwycięstwa każdego wyglądu podczas cyklu. Jest to stosowane do każdej wygranej w końcowym obrotu.

Symbole Poseidon i Trident zwiększają licznik przez 10 obrotów. Na koniec otrzymujesz taką samą liczbę wolnych respinów, jak pokazano na ladzie.

Zeus jest najpotężniejszy ze wszystkich starożytnych greckich bogów. Jeśli wszyscy bogowie są na rolkach w tym samym czasie, co ułożony symbol Zeusa, uruchamia 10 wolnych spin. Dostajesz 5 dzikich od Apollo, 5 tajemniczych symboli z afrodyty, natychmiastowy mnożnik z Hadesa i losowa liczba respinów, gdy pojawia się Posejdon.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność gry Take Olympus Slots

Możesz wygrać do 2328 razy swój udział w tej grze, co stanowi 93 120.00 Jeśli masz maksymalny zakład na spin wyzwalający. To właściwie całkiem niezły mnożnik dla niskiej zmienności, takiego jak Olympus. Ogólny powrót do procentu graczy to rozsądny 95.49%.

Nasz werdykt na automat online Olympus

To kolejna wyjątkowa gra Betsoft, z niezwykle popularnym motywem i mnóstwem ekscytujących funkcji. Ostatni obrót w każdym cyklu nie gwarantuje wygranej, ale to też nie szkodzi twoim szansom. Wielkie zwycięstwa są najprawdopodobniej podczas funkcji wolnych spinów, ponieważ moce bogów mogą łączyć.

Dołącz do Zeusa i jego gangu, gdy grasz w grę slotów Take Olympus na najlepszych kasynach komputerowych i mobilnych. Hojne oferty bonusowe powitalne są gotowe do zbierania w naszych ulubionych kasynach online.

Powiązani partnerzy kasyna

Love Joker
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lightning Joker
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gong Xi Fa Cai
RTP:
96.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Hot Hot Chilli Pot
RTP:
92.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Wild Shark
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Hop Drop
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Captain Venture
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Luchador
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Legend of the Nile
RTP:
95.63%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Victoria Wild
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Santa’s Wonderland
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Captain Silver
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki