Take Santa's Shop graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
7 180 USD.00
Motyw:
Boże Narodzenie, komedia

Weź Santa's Shop Darmowe Gry Online Review

Śnieg spada na drzewa i zdobione warsztaty za kołowrotkami, a także melodia Christmassy, która dodaje sezonowej radości na komputerach stacjonarnych, Androida, iOS lub oknach w naszych zalecanych mobilnych kasynach. Ta zachwycająca scena opracowuje zestaw bębnów wypełniony. Śniegowy glob i koń na biegunach płacą najważniejsze nagrody, gdy przekraczają jedną z 75 linii płacowych i podobnie jak reszta gry, są bardzo szczegółowymi symbolami, z niewielkim efektem 3D.

Czerwone bombki na kołowrotkach i na bok są kluczem do eksplozji dzikich każdego dziesiątego obrotu, a liczba bomb wzrasta wraz z każdym wyglądem rabusia wakacyjnego. Ta twarda postać z kreskówek nosi kapelusz Świętego Mikołaja, a kolorowe światła są owinięte na szyi. Jeszcze więcej dzikich może pojawić się podczas bezpłatnej bonusowej rundy.

Jak grać w slocie Online Santa's Shop

Zakres zakładów 0.20 do 20.00 na spin sprawia, że gra jest bardziej dostosowana do graczy o niskiej i średnich stawkach. Istnieje również stosunkowo niski mnożnik maksymalnej wygranej 359x twój zakład, więc nie jest to gra, która sprawi, że ktoś będzie bogaty. Możesz jednak kupić drogę prosto do bezpłatnych gier za 27x, 50x lub 95x poziom zakładów, w zależności od liczby dodatkowych dzikich, które chcesz w grze w całym.

Łatwo jest skonfigurować i odtwarzać na najwyższych miejscach online, a ty wybierasz poziom zakładów za pomocą kliknięć na pasku przewijania pod kołowrotkami. Przycisk pokazujący strzałkę w okręgu aktywuje tryb autobla.

Aby zobaczyć, ile wygrasz z każdego symbolu, naciśnij kartę "I" po lewej stronie sterowania. To prowadzi do wypłaty, która wymienia wszystkie potencjalne zwycięstwa w obecnym zakładach. Symbole karty gry są warte do 0.3x stawka podczas wypełniania całej linii pay, a Śnieżna Globe płaci 3x stawka, gdy 5 ląduje na linii.

Bezpłatne obroty i inne funkcje sklepu Świętego Mikołaja

Czerwony bombka przy przycisku wirowania odlicza się od 10 do 0. Podczas odliczania wszelkie symbole rabusia wakacyjnego zamieniają się w identyczne bomby ozdobne i pozostają na miejscu, aż licznik się skończy. Potem wszystkie eksplodują, zamieniając się w dzikie symbole, które działają jak inne, i chociaż nagroda nie jest gwarantowana, zwykle wybierzesz miły prezent wygranych kombinacji z tej zabawnej funkcji.

Slenie Świętego Mikołaja to specjalny symbol bonusowy, który przyznaje 15 darmowych spins. Wszelkie ozdoby pozostają na miejscu, z 5, 7 lub 10 dodatkowymi dzikimi dodanymi do mieszanki. Te dziczy poruszają się po rolkach od swobodnego spinu do swobodnego spinu, pomagając ukończyć zwycięstwa.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Walking Wilds
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Weź maksymalne wygrane w sklepie Świętego Mikołaja, RTP i zmienność

Gra w sklepach ze sklepem Santa ma średnią zmienność i średni zwrot 96.08%. Najwyższy mnożnik wygranej to nieco rozczarowujący 359 -krotny twój całkowity zakład, a z maksymalnym stawem 20.00 na spin, co stanowi zaledwie 7180. To nie jest największy prezent od Świętego Mikołaja.

Nasz sklep internetowy Take Santa

Oprócz mnożnika niskiego zwycięstwa, sloty w sklepach Santa to zabawna gra z ekscytującymi funkcjami. Wygląda znakomicie, ze zwykłą najwyższej jakości grafiką, która sprawiła, że gry Betsoft są tak popularne.

Odliczanie od 10 do 0 jest z pewnością przyciągającą uwagę funkcją, szczególnie gdy coraz więcej wakacyjnych symboli rabusia przekształca się w czerwone bombki, czekając na wybuch w dziczy na końcu. Bezpłatne gry z roamingowymi Wilds powinny wystarczyć, aby zebrać kilka wypłat przed końcem.

Rozpakuj tę świąteczną ucztę w naszych zalecanych internetowych stronach kasynowych, takich jak te przedstawione tutaj na.

Powiązani partnerzy kasyna

Diablo Reels
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Boomanji
RTP:
97.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bomb Bonanza
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Scarab Kingdom
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dr. Jekyll Mr. Hyde
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Robbery
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Santa’s Stack
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Goals
RTP:
92.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Night Trax
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rabbit Hole Riches
RTP:
94.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Batman and Mr. Freeze Fortune
RTP:
96.04%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni