Temple of Medusa graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Starożytna Grecja, mity i legendy, mitologia grecka

Recenzja automatu online świątyni Medusa

Podejmij przerażającą grecką legendę, gdy grasz w świątynię Medusa Slot z Microgaming i All41 Studios. Jest to 5-linowa, 25-liniowa gra kompatybilna z komputerami i telefonami komórkowymi i wykorzystuje wysokiej jakości grafikę obserwowaną w większości zakresu tych programistów.

Rozszerzające się dziczy pomagają ukończyć kombinacje w grach podstawowych, a wybór czterech darmowych gier, z dzikimi rozłożonymi na szpule w różnych wzorach. Możesz wygrać 5000 razy swój zakład lub 200 000.00 na maksymalnym stawce z tej gry o dużej zmienności, a średni powrót do procentowego graczy 96.4%.

Jak grać w grę w świątyni Medusa

Animowane węże otacza kolumny greckie po obu stronach macierzy symboli 5x3. Symbole karty kamiennej dzielą rolki z skrzydlonymi butami, mieczem, hełmem i mitycznymi stworzeniami. Flying Pig, Chrysaor i Winged Horse, Pegasus, są przedstawione, a także samą Medusę. Ten potwór o zielonej twarzy, z wężem do włosów, jest dzikim symbolem i może działać jak inne w razie potrzeby. Ogólnie rzecz biorąc, jest to atrakcyjna gra, która wygląda równie jak w domu na komputerach PC, iOS, Android i Windows Mobiles we wszystkich najlepszych kasynach online.

Wyraźne kontrole świątyni Medusa Darmowe Gry Online sprawi, że będziesz uruchomić w kilka sekund. Wybierz poziom zakładów z zakresu 0.10 do 40.00, klikając mały stos monet, a następnie przewijając w dół, aby znaleźć poziom, który pasuje do Twojego budżetu.

Podwójne strzały powyżej wyzwalają tryb autoblacji, a siatka małych kropek otwierają wypłatę. Znajdziesz pełny rozkład tego, ile wart jest każdy symbol, gdy dopasujesz je przez dowolną z 25 linii z lewej kołowrotka. Medusa płaci najwięcej, o 2.5x, 10x i 25x, kiedy ląduje na linii 3, 4 lub 5.

Bezpłatne obroty i inna świątynia Medusa Bonusy

Jeśli Medusa wyląduje na jednym ze środkowych 3 kołowrotek, istnieje zabawna i satysfakcjonująca sekwencja, w której węże wyskakują z jej głowy i zarażają otaczające pozycje symboliczne. Zamieniają się w dalsze dziczy i pomagają ukończyć wygrane. Wilds mogą rozprzestrzeniać się poziomo, pionowo, po przekątnej lub na wszystkie sposoby, a nawet wypełniać wszystkie 3 środkowe rolki.

Każdy spin może być wart fortuny, a losowo przyznana nagroda tajemnicza wypłacona w dowolnym momencie. Może to wyrównać ogromny 5000 razy twój zakład, choć oczywiście zwykle będzie znacznie niższy.

Gra w świątyni automatów Medusa ma również bezpłatną funkcję spinów, która uruchamia się, gdy co najmniej 3 złote tarcze zatrzymują się na środkowych szpach. Masz wybór 4 darmowych rund gier, a dzikie symbole pojawiają się w każdym spinu -

- 15 wolnych obrotów, w których dzikie symbole rozprzestrzeniły się w 1 kierunku.

- 10 wolnych obrotów, w których dzikie rozprzestrzeniły się w 2 kierunkach.

- 5 wolnych obrotów, gdzie dzikie rozprzestrzeniły się we wszystkich kierunkach.

- Mystery Choice, z 5, 10 lub 15 darmowymi grami, w których dzikie rozprzestrzeniają się losowo.

Możesz odnieść bezpłatną rundę gier, a każda nowe gry rozgrywa się z tą samą kombinacją spin i dzikich funkcji, które wybrałeś w początkowych grach.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Losowe dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne wygrane w świątyni Medusa Maszyna, powrót do graczy i zmienność

Maksymalna możliwa wygrana ze świątyni slotu Medusa jest twoja. Ponieważ najwyższy możliwy zakład jest stosunkowo niski 40.00, jackpot wynosi 200 000.00. To jest dość małe w przypadku gry o dużej zmienności takiej jak ta. W dłuższej perspektywie wypłaca średnio 96.4% wszystkich zakładów w nagrodach pieniężnych.

Nasza świątynia Medusa Slots Rating

Pomijając niski maksymalny zakład, jest to zabawna gra, w której można wygrać wielką nagrodę za każdym spinem. Grecki motyw mitologii jest zawsze popularną atrakcją w grach w automatach i istnieje pewne przyzwoite animacje, które pomagają przywrócić te postacie na komputer lub telefon komórkowy.

Poziome dzikie rozprzestrzenianie się zawsze doprowadzą do zwycięskiej kombinacji, a po przekątnej lub pionowej dziki z pewnością sprawiają, że jest bardziej prawdopodobne, że zebrasz fajną nagrodę. Przygotuj się na Medusę w najwyższych kasynach mikrogamingu, gdy grasz dziś w grę świątyni Medusa Slots.

Gdzie mogę zagrać w świątynię automatu Medusa?

Podążaj za naszymi przewodami do najlepszych kasyn stacjonarnych i mobilnych, które przewożą zakres mikrogamji. Znajdziesz tutaj maszynę do gniazda Medusa wraz z resztą ogromnej kolekcji automatów, gier stołowych, kart i wielu innych.

Jakie symbole są używane w świątyni automatu Medusa?

Świątynia Medusa Slot opiera się na greckiej mitologii i zawiera kilka legend czasów. Pegasus, latający koń, Chrysaor, świnia i przerażająca Medusa, która mogła zamienić ludzi na kamień z wzrokiem, wszyscy pojawiają.

Czy świątynia automatu Medusa ma bezpłatną funkcję spinów?

Wszelkie 3 złote osłony uruchomi funkcję świątyni automatów Medusa darmowe gry. Możesz wybierać spośród 4 różnych opcji, z 5, 10 lub 15 darmowymi gierami, podczas których dzikie symbole rozprzestrzeniły. Jeśli nie możesz zdecydować, które gry wybrać, istnieje również opcja tajemnicza.

Ile mogę wygrać ze świątyni gry Medusa Slots?

Maksymalna wygrana w grze świątyni Medusa Slots to 5000x.00 na najwyższym pakiecie. To całkowicie losowa nagroda, którą można wygrać po każdym spinom w grach podstawowych, chociaż jest to maksimum, a mniejsze nagrody są bardziej prawdopodobne.

Czy są jakieś gry podobne do świątyni automatu Medusa?

Fani starożytnych greckich gier o tematyce powinni grać podobne tytuły, takie jak gniazdo Artemis vs Medusa autorstwa QuickSpin lub Age of the Gods: Medusa Monsters Darmowe Gry Online autorstwa Playtech. Te postacie są popularnym wyborem dla twórców gier i graczy.

Jakie są minimalne i maksymalne poziomy zakładu świątyni automatów Meduzy?

Najmniejszy możliwy zakład na każdym obrotu gier świątyni Medusa jest zaledwie 0.10. Możesz to podnieść dzięki wielu opcjom do maksymalnie 40.00, co jest nieco mniej niż chcemy widzieć, i może zniechęcić wyższe rolki.

Jaka jest cecha rozprzestrzeniania dziczy w grze świątyni automatów Medusa?

Medusa może lądować w dowolnym miejscu na średnich 3 rolkach w dowolnym momencie. Jest dzikim symbolem, który w razie potrzeby może wkroczyć dla innych, a także rozprzestrzeniający się dziki, który zaraża otaczające symbole. Wilds mogą rozszerzać się poziomo, pionowo, po przekątnej lub we wszystkich kierunkach jednocześnie.

Jak niestabilna jest świątynia automatu online?

Świątynia gniazda Medusa to gra o wysokiej zmienności, w której względna rzadkość zwycięskich spin. Maszyny gniazda niskiej zmienności mają tendencję do grania wielu mniejszych wygranych. Jeśli chcesz równowagi między tymi poziomami, poszukaj gry o średniej wariancji.

Które programiści tworzą grę świątyni Medusa Slots?

Gra świątyni automatów Medusa pochodzi od niezależnych studiów All41. Pracują we współpracy z ogromnym programistą mikrogamingu, aby wprowadzić szeroki wybór gier wysokiej jakości do naszych zalecanych stron kasynowych.

Kiedy wydano świątynię miejsca Medusa?

Microgaming i All41 Studios uruchomiły świątynię automatów Medusa w kasynach stacjonarnych i mobilnych 15 czerwca 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Fire Horse
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Space Battle
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Transformers - Battle for Cybertron
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
6 Tokens of Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Ticket 2
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
El Paso Gunfight
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Secret of Dead
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Krazy Klimber
RTP:
94.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rise of Giza PowerNudge
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Invisible Man
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Toro 7s
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Heroes
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni