Temple Tumble 2 Dream Drop graj online za darmo

Oprogramowanie:
Other Game
RTP:
94.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 004 500 USD.00
Motyw:
Akcja/przygoda, starożytny Egipt

Temple Tumble 2 Dream Drop Darmowe Gry Online Recenzja

Relaks Gaming Zwiększ jeden z ich największych hitów dzięki dodaniu progresywnej funkcji jackpota. Temple Tumble 2 Dream Drop to komputer stacjonarny i mobilny z motywem przygodowym i mnóstwem ekscytującej rozgrywki.

Dwóch odkrywców to dzikie symbole, które pomagają ukończyć zwycięskie linie innych w siatce 6x6, a kaskady mogą prowadzić do wielu zwycięstw w szeregu, nad rosnącą liczbą pozycji aktywnych symboli.

Jeśli cała siatka staje się aktywna, otrzymasz bezpłatne obroty, w których specjalne mnożniki, dodatkowe gry i transformacje symboli mogą pomóc w wygraniu do 10 000 razy w Twoim zakładach. Zbieraj największy możliwy progresywny jackpot w losowo wyzwalonej rundzie i możesz stać się 10 000 000.00 bogatsze w jednej chwili.

Maszyna gniazda marzeń Temple Tumble 2 ma wysoką zmienność i średni zwroty 94.8%. Pomóż odkrywcom w poszukiwaniu bogactw, gdy grasz w tę grę w najlepszych miejscach w automatach.

Jak zagrać w świątyni upadku 2

Świetne wprowadzające wideo pokazuje odkrywców z oryginalnej gry, ścigając się przez pustynię w jeepie do ich następnych przygód. Ta opcjonalna scena następnie zmienia się w głównej grze Relaks Gaming, w której widzisz matrycę 6x6 kolorowych symboli karty do gry na, czerwony, niebieski i zielony kamienie szlachetne, a także węża i demoniczna postać chroniąca starożytne bogactwa.

Odkrywcy również zawierają, ale zauważysz, że niektóre pozycje symboli są aktywne, a inne złożone z szarych blokerów. Zakładamy je trochę.

Możesz dołączyć do tej przygody na iOS, Android i Windows Mobiles, a także na platformach stacjonarnych, dla 0.20 i 100.00 na spin. Stuknij stos monet na elementach sterujących, aby odblokować wszystkie opcje stawu i jesteś gotowy.

Paytable pokazuje, ile wygrasz z dopasowanych symboli w dowolnym wierszu, z lewej kołowrotka. Najcenniejsze symbole są warte do 1x twojego zakładu, który jest niski w porównaniu z wieloma innymi gierami, ale możesz utworzyć kilka kombinacji jednocześnie i zarabiać za nimi wszystkie.

Bezpłatne obroty i inne świątynia Tumble 2 Dream Drop Slot Maszyna

Od 3 do 24 szarych pozycji symboli blokerów pojawiają się w każdym spinu. Wszystkie symbole w wygranej, a wszystkie sąsiednie blokery są usuwane z siatki, co pozostawia luki dla nowych symboli, w które można spadać. Daje to bardziej aktywne symbole, a te upadki powtarzają się tak długo, jak widzisz nowe zwycięskie kombinacje lub do momentu usunięcia wszystkich blokerów.

Dzięki pełnej siatce aktywnych symboli wyzwalają bezpłatną rundę bonusową spinsów, z początkiem 6 gier. Zanim zaczną się wybrać z tych 3 opcji -

Mnożniki i dodatkowe obroty - blokery mają mnożniki do 3x lub do 3 dodatkowych spin.

Trwałe transformację dzikiego i ognia - dziki pozostaje aktywny dla maksymalnie 5 zwycięstw, a symbole ognia zamieniają się w przykłady innego typu, aby pomóc w zakończeniu wygranych.

Łącznie - w dowolnym momencie może pojawić się każda z 4 specjalnych kafelków.

Spin jackpot może wywołać w dowolnym momencie gier podstawowych. Pojawiają się tylko blokery i symbole "DD", a jeśli 6 lub więcej DDS zatrzymuje się na rolkach, wpisujesz funkcję progresywnego jackpota Dream Drop. Rozgra się na starożytnym egipskim stylu 2-4-5-3-2 Symbku połączonym odpowiednio z MIDI, Major, Mega, Maxi i Szybkie Jackpots.

Płytki DD lub blokery opadają na te szpule, a blokery eksplodują. Wygrywasz jackpot podłączony do pierwszej kołowrotka, który wypełnia symbole DD, a od szybkiej nagrody, która nasi się na 1.00, do mega jackpot, który zaczyna się od 500 000.00. Każdy jackpot rośnie do momentu wygrania, chociaż jest 10 000 000.00 Cap On Mega Prize.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu

Temple Tumble 2 Dream Drop Slot Maszyna Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Możesz wygrać do 10 000 razy więcej niż główna gra, która wynosi 1 000 000.00 na maksymalnym stawce. Oczywiście istnieje szansa, aby wygrać znacznie więcej z funkcji progresywnej Dream Drop Drop.

Zmienność jest wysoka, więc przygotuj się na stosunkowo długie szczeliny między zwycięstwami, ale stosunkowo wysokie średnie wartości nagrody. Długoterminowy procent zwrotu 94.8% wydaje się niskie, ale nie obejmuje niewielkiego odsetka każdego zakładu, który zostanie odłożony na bok dla progresywnego jackpota.

Nasz werdykt na świątyni upadku 2 Dream Drop Slot

Ze wszystkimi emocjami oryginału, a także funkcją jackpota, maszyna do gniazda marzeń Temple Tumble 2 to gra przygodowa, której nie chcesz przegapić. Mechanizm upadku jest dobrym sposobem na zebranie kilku nagród w sekwencji i staje się łatwiejsze, gdy blokery eksplodują, a bardziej aktywne symbole zajmują swoje miejsca.

Darmowe gry z modyfikatorami są ekscytującym dodatkiem i poszliśmy na opcję kombinacji, chociaż średnie zwroty są takie same dla wszystkich trzech opcji. Zagraj w świątynia Tumble 2 Dream Drop Slot w najlepszych kasynach online w grze relaksowej, aby sam dołączyć do przygody.

Jaka jest funkcja upadku świątyni Tumble 2 Dream Drop Slot?

Zwycięskie symbole znikają z kołowrotków świątyni 2 -snowego seria. Pozwala to na upadki nowych symboli z góry, a to się powtarza, jeśli otrzymasz nową wygraną.

Czy świątynia upuszcza Dream Dream, ma progresywną funkcję jackpota?

Zagraj w świątynne snump 2 Dream Drop, a progresywna funkcja jackpota może wyzwolić w dowolnym momencie. Wypełnij kolumny symbolami jackpot, aby wygrać dowolną z 5 nagród, z najcenniejszą wartością do 10 000 000.00.

Czy mogę zagrać w gniazdo marzeń Temple Tumble 2 na telefonie komórkowym?

Tak, możesz. Temple Tumble 2 Dream Drop Slot działa na iPhone'ach, iPadach, Androidzie i telefonach Windows i komputery tabletach w taki sam sposób, jak gra komputerowa.

Jaki jest minimalny zakład w świątyni Tumble 2 Dream Drop Slot?

Minimalny udział w każdym obrotu świątyni Tumble 2 Dream Drop Slot to 0.20. Możesz grać maksymalnie 100.00 lub wybierz spośród kilku opcji między tymi poziomami.

To świątynia Tumble 2 Dream Drop Slot to dobra gra?

Jeśli podoba Ci się motyw przygodowy i gry wypełnione dodatkowymi funkcjami, prawdopodobnie zgodzisz się z nami, że świątynia Tumble 2 Dream Drop Slot to doskonała gra. Wypróbuj to dla najlepszych kasyn.

Gdzie powinienem grać w świątyni Tumble 2 Dream Drop Slot?

Wybrzeliśmy najlepsze kasyna stacjonarne i mobilne z świątynią Tumble 2 Dream Drop Slot w ich zakresie. Każda strona jest bezpieczna i ma duży wybór miejsc i więcej.

To Temple Tumble 2 Dream Drop Darmowe Gry Online jak każde inne gry?

Jeśli podoba Ci się wygląd świątyni Tumble 2 Dream Drop Slot, powinieneś wypróbować podobne gry, takie jak Cat Wilde i Lost Rapitu, z Play’n Go lub Lara Croft Temples amp; Grobowce z mikrogamingu w naszych zalecanych kasynach.

, Który sprawia, że świątynia upadła 2 slota marzeń?

The Temple Tumble 2 Dream Drop Slot to dzieło relaksu i dołącza do innych w ich zasięgu, takich jak gniazdo imprez jurajskich, wielkie megaways i oryginalny Temple Tumble.

Kiedy wydano świątynne snum?

The Temple Tumble 2 Dream Krople został uruchomiony 4 maja 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Cosa Nostra
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Temple Tumble Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gates of Olympus
RTP:
96.5%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Treasure Room
RTP:
94.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Ramesses Riches
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wilhelm Tell
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gong Xi Fa Cai
RTP:
96.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Fortunium Gold Mega Moolah
RTP:
92.67%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Hammerfall
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Vegas Night Life
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Yakuza
RTP:
95.98%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Triple Fortune Dragon
RTP:
94.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni