The Amazing Money Machine graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Sci-Fi, steampunk

Niesamowita recenzja automatu online

Zagraj w niesamowitą maszynę Money Online z Pragmatic Play, aby wejść do World Airships, Ray Guns i Rocket Packs. Ta 5-linowa, 10-liniowa gra została wspólnie opracowana z Gaming Wild Streak i jest dostępna do grania na platformach PCS, Android, iOS i Windows Mobile.

Maszyna dodaje symbole modyfikatora do rolki w dowolnym momencie. Skorzystasz z losowych nagród gotówkowych, jackpotów i dzikich substancji tutaj, a także rundy bonusowej respins, która może odtwarzać na rozszerzonej siatce symbolicznej.

Wygrane z gry Amazing Money Machine Slots może osiągnąć 5000 razy Twój zakład lub 1 000 000.00 na maksymalnym stawce. Jest to maszyna do gniazda o wysokiej zmienności, która spłaca średnio 96.42% zakładów jako nagrody pieniężne.

Jak grać w automatach Money Machine Online

Styl steampunk jest niezwykle popularny i daje projektantom swobodę wypełniania swoich gier różnymi dziwnymi i wspaniałymi ludźmi i urządzeniami. Niesamowita maszyna pieniężna nie jest inna i obok wspomnianych już symboli znajdziesz białego kapitana i jego efektownego drugiego pilota.

Dziwna maszyna wypełniona monetami i dodatkowymi symbolami znajduje się po lewej stronie kołowrotków, czekając na dodanie specjalnych funkcji do gry. Jest to atrakcyjny automat z dużą ilością szczegółowych obrazów i animacji, a także ścieżką dźwiękową science fiction towarzyszącą symboli retro.

Gra Amazing Money Machine Slots wykorzystuje standardowe pragmatyczne elementy sterowania, które pozwalają wybrać poziom zakładów za pomocą zakładek Plus i Minus. Możesz grać od 0.20 do 200.00 na spin, który jest doskonałym zasięgiem na najwyższych kasynach online.

Dostępne są opcje automatycznego i turbo i należy sprawdzić wypłatę, kliknij przycisk "I" przed graniem, aby zobaczyć, jak działają różne funkcje. Znajdziesz także pełną listę tego, ile wygrasz na wybranym stawce podczas dopasowania 3 lub więcej symboli z lewej strony Payline. Diamentowy dziki symbol w kształcie serca jest najlepiej wart, aby do 50x.

Respins i inne dodatkowe funkcje niesamowitego automatu

Symbole pieniędzy mogą pojawiać się losowo, przyznając nagrody pieniężne oprócz wszelkich wygranych z spinu. Jeśli co najmniej 5 symboli pieniężnych wyląduje w tym samym obrotu, uruchamiają one cechę pieniędzy, z liczbą respins równą liczbie symboli wyzwalających.

Jeśli 3 symbole pieniędzy znajdują się na średnich 3 rolkach, gra rozszerza się z podstawowych 3 wierszy do 4 lub 5. W trakcie rundy pojawiają się tylko symbole pieniędzy i puste przestrzenie, z symbolami wyzwalającymi i wszelkimi nowymi, wszystkie blokują się na miejscu, otrzymujesz 1 dodatkowy obrót dla każdego nowego symbolu pieniędzy, a runda trwa, aż wypełnisz wszystkie rolki lub ty zabraknie spin.

Bonus jackpot zaczyna się, gdy zbierasz monety jackpot podczas respins lub z 3 symboli bonusowych w bazie lub z pojedynczej monety jackpot w dowolnym momencie. Niezależnie od ścieżki zabierze Cię do tej rundy, rozgrywa się w ten sam sposób na siatce monet. Wybierz z nich, a kiedy ujawnisz 3 jackpoty o tej samej wartości, zgłaszasz odpowiednie nagrodę. Mini, Maxi, Major i Grand Jackpots płacą 25x, 50x, 500x i 5000x twój zakład w tej kolejności.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Kolosalne symbole
 • Losowe dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane automaty do automaty do automatycznych pieniędzy, RTP i zmienność

Jackpot 5000x to najwyższa nagroda dostępna z niesamowitego automatu. Dzięki bardzo wysokim maksymalnym poziomie zakładów można wygrać 1 milion na najwyższym pakiecie. To gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem do procentowego od graczy 96.42%.

Nasza ocena niesamowitej maszyny pieniężnej

To świetnie wyglądająca gra z wieloma szczegółowymi obrazami w stylu steampunk na kołowrotkach, chociaż mnóstwo gier emblematów kart nieco rozcieńcza temat. Jest wypełniony ekscytującymi funkcjami, które mogą wywołać w dowolnym momencie i nigdy nie wiesz, jakie nagrody wylatują z maszyny w następnym spinu.

Funkcja bonusu i jackpotu respin to miejsce, w którym zamierzasz zbierać największe wypłaty. Uważaj na wysoką zmienność, ponieważ może to zobaczyć, jak rolki obracają się kilkakrotnie między ostatecznymi zwycięzcami, chociaż wypłaty mogą mieć wysoką wartość, aby to nadrobić.

Wprowadź staroświecki widok przyszłości i zagraj w niesamowitym automatem do maszyny pieniężnej w naszych najlepszych pragmatycznych kasynach gry online, z największymi dostępnymi i najlepszymi ofertami bonusowymi.

To niesamowity gniazdo maszynowe dostępne w niezawodnych kasynach online?

Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, aby znaleźć najbardziej niezawodne, zaufane kasyna online. Witryny te zawierają niesamowitą maszynę pieniężną wraz z setkami innych gier, stół i gier karcianych.

Czy niesamowity automat do maszyny Money ma funkcję bonusu jackpot?

Możesz wygrać dowolną z 4 nagród jackpot z gry niesamowitej maszyny pieniężnej. Jeśli funkcja jackpot uruchamia się, wybierzesz monety, aby ujawnić mini, maxi, major lub wielkie jackpoty, a kiedy znajdziesz 3 tego samego rodzaju, wygrywasz powiązaną nagrodę. Grand jest warty ogromnej 5000 razy w całkowitym zakładach.

Ile mogę wygrać, grając w niesamowitą grę automatów do automatów pieniężnych?

Zagraj w najwyższym możliwym zakładach 200.00 w obrotu i zbierz wielką jackpot, aby zdobyć nagrodę w wysokości 1 000 000.00 z niesamowitego automatu. Jest to największa możliwa wygrana z tej gry, a nawet przy minimalnym założeniu nadal zbierasz nagrodę w wysokości 1000.

Jaki jest niesamowity gniazdo maszyny pieniężnej o tematyce?

Niesamowita maszyna pieniężna ma styl steampunk. Opiera się na popularnym gatunku z retro science fiction, po raz pierwszy popularną przez Julesa Verne'a w powieściach takich jak 20 000 ligi pod morzem. Symbole steampunk zawierają sterowiec, pakiet rakietowy i 2 dziwnie ubrane postacie.

Czy są jakieś inne gry podobne do niesamowitego automatu online?

Inne gry o podobnym stylu do niesamowitej maszyny Money to Noble Sky z mikrogamingu. Pojawiają się tutaj postacie sterowcze i steampunk, wraz z respinsem uruchomionym, gdy dziki symbol sterowca wypełnia całą rolkę. Statek przesuwa 1 kołowrotek po lewej stronie podczas serii respins.

Czy mogę zagrać w niesamowitą maszynę pieniężną na telefonie komórkowym?

Tak, na pewno możesz! Podobnie jak inne gry z pragmatycznej gamy, niesamowita maszyna Money została zaprojektowana od samego początku, aby była w pełni kompatybilna z telefonami komórkowymi. Możesz odtwarzać to na iPhone'ach, iPadach, Androidzie i Windows Mobiles w górnych pragmatycznych kasynach do zabawy.

Czy gra niesamowitych automatów pieniężnych ma dobry zakres zakładów?

Zakres zakładów niesamowitych automatów Money Machine działa od 0.20 do 200.00 na spin. To doskonały zasięg, który będzie pasował do zwykłych graczy i wysokich rollers. Oczywiście istnieje wiele opcji zakładów między tymi poziomami, więc bez względu na twój budżet, z pewnością będzie udział w dopasowaniu.

Jak niestabilny jest niesamowity gniazdo maszyny pieniężnej?

To jest gra o wysokiej zmienności, więc bądź przygotowany, aby rolek kilka razy obrócił. Aby to nadrobić, średnie wartości nagród mogą być dość wysokie i ogólnie, ma dobry powrót do procentowego.

Kiedy Pragmatic Play wypuściła niesamowity automat Money Machine?

Niesamowite miejsce na maszynę pieniędzy zostało uruchomione 6 maja 2021 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Buffalo Blitz Slot Review
RTP:
95.96%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Black Magic Fruits
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jewel of the Arts
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ogre Empire
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sakura Dragon
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crazy Mix
RTP:
96.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Break Da Bank Again Megaways
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mystery Museum
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Captain Silver
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Empress of Time Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bitten
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Riches
RTP:
95.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki