The Angler graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
130 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, sport, pod wodą

Recenzja automatów internetowych wędkarza

Gra oferuje 5-relowe i 20 aktywnych linii płacowych pełnych dziwacznych znaków rybnych i kart, które w odpowiedni sposób doprowadzi do prawdziwych nagród pieniężnych do 130 000 monet. I nie ma znaczenia, czy chcesz użyć tabletu lub laptopa do odtwarzania go, ponieważ to gniazdo zostało zaprojektowane do pracy na wszystkich urządzeniach.

Dostępny do gry nawet na grosze na spin, Angler oferuje szansę na cieszenie się niektórymi z najbardziej atrakcyjnych funkcji Betsoft, nawet przy ściślejszym budżecie. Bezpłatne gry spins, cechy bonusowe i wygrane, lepkie dzikie, a nawet funkcja podwójnego uporządkowania została włączona do gniazda, aby dać dowolnym graczowi wiele sposobów na pakowanie dodatkowych nagród bonusowych.

Jak grać w gniazdo wędkarza online

Pomimo ekranu z szeroką gamą elementów sterujących, gra wędkarza przez Betsoft tak naprawdę nie jest taka trudna. Dzięki aktywnym liniom wypłat otrzymujesz całkowitą kontrolę nad zakładem podczas gry w tej grze, z automatem umożliwiającym dezaktywowanie linii, wybierz wartość monet i wybierz liczbę monet, które chcesz postawić na każdą Payline. Korzystając z wszystkich tych intuicyjnych elementów sterujących, możesz wybierać spośród różnych rozmiarów zakładów, ze stolika tak małego jak 0.01 kredytów na spin do wysokiego maksymalnego zakładu w wysokości 100 punktów.

Aby zdecydować, czy chcesz dezaktywować niektóre z linii wygranych, możesz nacisnąć małe liczby obok rolki, aby podkreślić każdą linię płac. Możesz wygrać pieniądze na dowolnej z tych linii z maksymalnie dziewięcioma indywidualnymi symbolami, z których wszystkie z nich są pokazane w monetach i mnożą się, gdy zakładasz więcej. Grana za prawdziwą gotówkę, ten automat oferuje wypłaty 3-350 monet na sekwencję podczas zakładania pojedynczej monety na linię płac, ale 15-1750 monet podczas gry ze wszystkimi pięcioma monetami. A naprawdę interesujące jest to, że możesz wiele razy podwoić dowolną wypłatę, dzięki podwójnej funkcji wędkarza.

Do gier w podróży Betsoft oferuje bardziej kompaktową wersję gniazda, która może pasować do dowolnego rozmiaru ekranu. Możesz cieszyć się wędkarzem na witrynie internetowej na witrynie praktycznie na każdym tablecie lub smartfonie, który działa na iOS lub Androida, dzięki projektowi HTML5 w grze HTML5. Duża kontrola spinu pozwala od razu zacząć grać po telefonie, podczas gdy osobne menu w lewym górnym rogu zapewnia dostęp do elementów sterujących BET wrażliwych na dotyk i funkcję automatycznego odtwarzania.

Funkcje wędkarza i darmowe spiny

Możesz wygrać nagrody w Anglerze w zwykły sposób - zbierając trzy, cztery lub pięć dopasowanych symboli na aktywnej linii, zaczynając od pierwszego kołowrotka po lewej stronie. Symbole, które najwięcej płacą w grze, to Otis i rekin i oferują wypłaty odpowiednio do 1 750 i 1000 monet. Jednak nawet jeśli skończysz tylko z niskimi nagrodami, nadal możesz ich zrobić, używając"Podwójnić się" przycisk. Ten przycisk zabierze Cię do bocznej gry monety, w której możesz postawić swoje wygrane w wyniku 50/50, aby je pomnożyć.

Aby wygrać niektóre wypłaty bonusowe, musisz uważać na symbole rozproszenia morskiej, ponieważ aktywują premię za darmo spins, gdy lądują w dowolnym miejscu na bębnach, czterech i pięciu. Wolne obroty są odtwarzane specjalnymi dzikimi symbolami Octopus, które pozostają lepkie, gdy pojawiają się na kołowrotkach po pięciu pięciu lat, i można je odzyskać, zbierając więcej symboli rozproszenia. Jednak poza funkcją ośmiornice działają tylko jako zwykłe dziki, zastępując podstawowe symbole, aby ukończyć sekwencje.

Kolejną dodatkową funkcją, którą możesz cieszyć w tym miejscu online, jest"Czas na ryby" Gra bonusowa. Ta gra jest aktywowana przez trzy bonusowe symbole w dowolnym miejscu na kołowrotkach jeden, dwa i trzy, aw niej będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności połowowe. Otrzymasz dodatkową nagrodę do 100 monet, po prostu uruchamiając grę, a kolejne nagrody można wygrać, a także wyciągając ryby z jeziora na ekranie.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Werdykt wędkarza i podobne automaty online

Jeśli jesteś fanem zrównoważonych automatów, które oferują wciągającą rozgrywkę i może być grana tylko dla grosza na spin, wędkarz jest koniecznością. Jako jeden z wielu automatów ze studia, które oferują aktywne linie płacowe, rozgrywkę średniej wolności i zastrzeżone"Prawdziwa kinowa" bonusy, ten automat reprezentuje wszystko, co betsoft jest znane z. Z góry ustalona zmienność zapewni oba mniejsze nagrody, aby utrzymać budżet w ryzach, ale także o wiele większe wypłaty do 113 000 monet podczas gry za prawdziwą gotówkę, chociaż nadal nie powinieneś spodziewać się, że często zobaczysz duże wygrane od czasu trafienia gry w grze jest dość wysoki.

Z drugiej strony, jeśli bardziej interesuje Cię gry o dużej ilości wolności, Betsoft wykonuje również kilka automatów, które mogą wzbudzić zainteresowanie bardziej niż wędkarz. W grze z 1024 sposobami wygrania i nagrody do 769 500 monet, możesz wypróbować slot Stampede. A w przypadku automatu, który pozwala wybrać własną wariancję, masz unikalną maszynę do gry Betsoft, dobra dziewczyna. Znajdź jeszcze bardziej niestabilne gry automaty w wielu najlepszych kasynach online, w których można znaleźć dziesiątki innych najlepszych gier od wiodących dostawców oprogramowania w branży.

Powiązani partnerzy kasyna

Dragon Hot Hold and Spin
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sherlock Moriarty WowPot
RTP:
92.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
3 Devils Pinball
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Snow Leopard
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cats of the Caribbean
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Avalon
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Legacy of the Wild
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Action Bank
RTP:
95.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
13
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blinged
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Guns N' Roses
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky, Grace Charm
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki