The Border graj online za darmo

Oprogramowanie:
888
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
4 428 800 $.00
Motyw:
Gliniarze i rabusie, Meksyk

Recenzja automatu online granicznego

Granica to kolejna wyjątkowa gra z Nolimit City z wysoce nietypowym tematem i wieloma dodatkowymi funkcjami. Tym razem odwiedzamy granicę Stanów Zjednoczonych - Meksyku, gdzie żołnierze i uzbrojone strażnicy występują obok bandytów, władców narkotyków, sępów i migrantów.

Jest to gra, w której tworzą się klastry pasujących symboli i wyzwalają kaskady rolki, podczas gdy można rozszerzyć siatkę z podstawowego 6x6 z pojawieniem się różnych symboli bonusowych.

Inne cechy automatu granicznego obejmują transformacje symboli, mnożniki, szturchające dzikie i eksplodujące dzikie symbole. Istnieją dwa bezpłatne obroty, w których łatwiej jest rozszerzyć siatkę lub budować mnożniki dla największych zwycięstw.

Mówiąc o zwycięstwach, maksymalna wypłata tej pulpitu i gry mobilnej to ogromny 44 288x Twój zakład. Ale jest to niezwykle niestabilna gra w górnych miejscach, więc możesz spodziewać się wielu utraty spinów, zanim osiągniesz wielką wygraną. RTP 96.17% powinno pomóc ci w kierunku obfitej krainy, ale może również pozostawić utknięcie na pustyni.

Jak grać w automatach granicznych

Trump zatwierdziłby imponującą ścianę stali, zwieńczoną drutem brzytwowym, który opracowuje rolki graniczne. Symbole obejmują skorpiony, węże, meksykańską kobietę, władcy narkotyków i strażników patrolu granicznego, a także nie mniej niż 5 bonusowych symboli, które omówimy później.

To zwykle imponujący widok z Nolimit City i podobnie jak wszystkie ich gry, możesz zagrać na granicy na komputerach PC, iOS, Android i Windows w naszych najwyżej ocenianych kasynach.

Kliknij symbol "$" poniżej rolki, aby zobaczyć 15 opcji stakowania od 0.10 do 100.00 na każdym obrotu. Gracze mają również różne opcje kupna bonusowego, które odblokowują dodatkowe funkcje za cenę, a także automatyczne spiny i tryby szybkiej gry.

Stuknij 3 małe kropki na elementach sterujących, aby odsłonić wypłatę, w której zobaczysz, jak działa niesamowita różnorodność bonusów, a także wartości symboli na wybranym paliku. Granica używa mechanizmu klastra, a wygrasz z 5 lub więcej pasujących symboli połączonych ze sobą. Lord narkotyków jest najcenniejszy i płaci do 2214.4x twój zakład, chociaż mnożniki mogą zwiększyć tę kwotę.

Darmowe obroty i inne funkcje szczeliny granicznej

Zwyciężone symbole znikają, a te powyżej upadają. Te kaskady trwają tak długo, jak tworzą nowe zwycięskie klastry.

Symbole Xways przekształcają się w 2 lub 4 pasujące przykłady innego symbolu, a wiele lądowania XAudów jednocześnie ujawni ten sam typ.

Symbole xsplit zamieniają się w dziczy, gdy dzielą wszystkie symbole po lewej stronie. Wiele symboli xSplit na tym samym wierszu mnożników wygranych do 64x.

XBomb Wilds działają jak inni, aby pomóc w wygraniu i usunąć sąsiednie symbole podczas eksplozji. Wszelkie kaskady z wygranych XBomb zwiększają mnożnik o 1x lub więcej, jeśli symbol XBomb jest podzielony.

XNudge klaster dziki symbole szturchaj w górę lub w dół, jeśli część wygranej, zwiększając mnożnik o 1x dla każdego kroku. Wszelkie mnożniki xSplit łączą się z dziką wartością klastra XNudge.

Symbol $ rozproszony w 6 miejscach uruchomi funkcję darmowych spinów muła. Dostajesz 10 obrotów, a podczas nich Xways Symbole zarażają wszystkie inne w klastrach, aby rozszerzyć prędkość, zanim modyfikatory dzikich klastrów XSplit lub XNudge wejdą.

Jeśli 2 lub więcej zwycięskich klastrów jest widoczne w tym samym spinu bez muła, mechanizm Xcluster pomnoża wszystkie wypłaty podczas dowolnej serii kaskad przez liczbę zwycięskich kombinacji.

Land 7 lub więcej rozprasza się albo w grach podstawowych, albo jako ulepszenie z funkcji muła, aby wejść do kojotu obrotów. Dostajesz 12 obrotów plus 2 więcej za każde dodatkowe rozproszenie. Xways zaraża wszystkie dzikie klastry XNudge, podczas gdy XBomb Wilds dodają mnożniki do symboli oznaczonych xx i nie są usunięte przez XBombs. Mnożniki nie resetują się między spinami wolnymi od kojota, ale budują wartość w całym.

Funkcje gniazda

 • Kup bonus
 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Mnożnik dziczy
 • Podzielone symbole/dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja szturchania
 • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty

Możesz wygrać 44 288x swój udział tutaj, a jeśli osiągniesz tę nagrodę "Zakapana i zniszczona", każda funkcja bonusowa automatycznie kończy się. Warto ogromne 4428 800.00 na maksymalnym stawce, porównywalne z najlepszymi gniazdami jackpot. Nolimit City Fate Zmienność automatu granicznego jako ekstremalna, a procentowy procent zwrotu wynoszący 96.17%.

Nasze przemyślenia na granicy granicy

Podobnie jak większość automatów od tego dewelopera, granica to złożona gra o bardzo wysokim poziomie zmienności i tak naprawdę nie dla niedoświadczonych graczy. Ale z pewnością jest to ekscytująca maszyna do automatu z kontrowersyjnym motywem i fantastycznymi funkcjami bonusowymi.

Klaster wygrywa, XBomb Wilds, XNudge Cluster Wilds i 2 bezpłatne funkcje gry mogą prowadzić do dużych zwycięstw, ale podobnie jak temat, istnieje również duże ryzyko. Spróbuj szczęścia na granicy w najlepszych miejscach automatów do Nolimit City.

Jakie funkcje ma gniazdo graniczne?

Maszyna do gałęzi granicznej jest wyposażona w wiele funkcji bonusowych podczas gier podstawowych i przez 2 bezpłatne funkcje spinów. Podzielanie symboli, szturchanie dziczy, mnożniki i kaskadowe kołowrotki należą do dodatków, które sprawiają, że jest to tak ekscytująca gra.

Jak wygrać z gry na granicy?

To jest gra klastra, więc wygrywasz nagrody z gniazda granicznego, gdy co najmniej 5 przykładów tego samego symbolu jest połączonych ze sobą. Klaster może być pozioma, pionowa lub w blokach, ale nie w przekątnej.

To automat graniczny jest grą o wysokiej zmienności?

To jest niezwykle niestabilna gra. Zagraj w szczelinę graniczną, a obliczona częstotliwość trafienia wynosi zaledwie 29.58%, co oznacza wiele utraty spin.

Czy mogę zagrać w grę graniczną na telefonie komórkowym?

Na pewno możesz. Granica jest kompatybilna z telefonami komórkowymi z Androidem, iOS i systemem Windows, a także komputerami komputerowymi i innymi urządzeniami komputerowymi. Niezależnie od tego, jak masz dostęp do swoich gier, prawie na pewno będzie działać na twoim urządzeniu Favotite.

Jakie symbole zawierają na rolkach granicy online?

Granica jest tematyczna wokół granicy amerykańsko-meksykańskiej i ma szeroką gamę postaci na rolkach. Należą do nich szeryf, uzbrojona straż graniczna, meksykańska kobieta i bandyta, wraz ze skorpionami o niższej wartości, sępów i grzechotników.

Gdzie powinienem grać w grę na gronie granicznym?

Możesz odtwarzać gniazdo graniczne na recenzowanych i zatwierdzonych kasynach online na tej stronie. Każda strona oferuje świetną ofertę premiową powitalną oraz wiele najwyższej jakości gier oraz bezpieczeństwo zatwierdzonej licencji hazardowej.

Powinienem grać w gniazdo na maksymalnym paliku?

Maksymalny udział w każdym obrotu gniazda granicznego wynosi 100.00, ale nie trzeba się postawić tak wiele i należy pamiętać, że wysoka zmienność prawdopodobnie doprowadzi do kilku przegranych spin. Możesz grać za jedyne 0.10.

To gniazdo graniczne podobne do innych gier?

Gry z podobnym motywem przestępczym do gniazdku to Narcos, z Netent, Gangsters, z Habanero i El Cartel, autorstwa MGA Games. Zagraj w te i więcej w najlepszych kasynach online.

, Kto tworzy granicę online?

Granica pochodzi z miasta Nolimit. Możesz grać w nim wraz z innymi innowacyjnymi gierami tego dewelopera, takimi jak Das X-Boot, Fire in the Hole i podobny San Quentin.

Kiedy została wydana gra graniczna?

Nolimit City wypuściło gniazdo graniczne 13 września 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Deadwood
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jimi Hendrix
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Wolf Howl
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Punk Toilet
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Nitropolis
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Party
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Quest To The West
RTP:
97.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Masters of Valhalla
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Samba De Frutas
RTP:
93.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Stampede Slot Review
RTP:
94.85%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Gates of Olympus
RTP:
96.5%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Absolootly Mad Mega Moolah
RTP:
92.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni