The Dog House Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 230 500 $.00
Motyw:
Zwierząt

MEGAWAYS DOG HOUSE MEGAWAY ONLINE

Gracze, którzy lubią kolorowe gry w stylu kreskówek. 4 zabawne pooches w The Dog House Megaways Darmowe Gry Online zostały pięknie zaprojektowane przez pragmatyczną zabawę, a każdy ma własne postacie, od śliniącego się Rottweilera, po wesoły mops.

Siedzą na kołowrotkach ustawionych na drewnianej ramie domu dla psów, w słonecznym ogrodzie. Inne kreskówkowe symbole na 6 rolkach to kołnierze, kości i ikony kart do gry.

Dzięki mechanizmowi Megaways liczba symboli na kołowrotku waha się od zaledwie 2 do 7. Wraz z symbolem dzikiego multiplora zobaczysz druk łap, który odblokowuje główne gry bonusowe. Wybierz z bezpłatnych gier z lepkimi dzikimi symbolami zamkniętymi na bębnach lub obrotach bonusowych z deszczowymi dzikimi w każdym.

Jak grać w megawysie internetowe Dog House

Wykorzystuje standardowy zestaw elementów sterujących widocznych na pragmatycznym zakresie zabaw, co jest dobre, ponieważ są one bardzo łatwe w użyciu. Gracze korzystający z naszych najlepszych gniazd z prawdziwych pieniędzy mogą kliknąć plus i minus zakładki po obu stronach przycisku wirowania, aby zmieniać swój udział, i możesz postawić zaledwie 0.20 lub aż 100.00 na spin. Zdobądź wielokrotności wartości monety podczas dopasowywania symboli na co najmniej 3 rolkach z prawej strony.

Kliknij przycisk "I", aby otworzyć wypłatę wypłat, a zobaczysz, ile jest wart każdego symbolu. Na podstawowym 20-koinach wygrywasz do 10 monet z najniższych płatnych symboli karty i do 150 z najcenniejszego pocha.

Inne opcje sterowania obejmują automatyczne oddziaływanie, ale nie ma trybu szybkiego spinu. Możesz jednak zagrać w automat do automatów do psa na komputery PCS, iOS, Android i Windows Bez żadnych zmian w rozgrywce, funkcjach lub opcjach.

Megaways online w giełach gier online, bezpłatne spiny i bonusy

Gracze na najwyższych miejscach w automatach online zobaczą, że symbol domu dla psów jest dziki i może działać jak inni, aby wypełnić wszelkie luki w ciągłym biegu. Każda wygrana zakończona za pomocą dzikiego symbolu można pomnożyć losowo przez 2x lub 2x, a jeśli zaangażowany był więcej niż jeden dziki, ich mnożniki łączą się razem!

Trzy lub więcej wydruków PAW wprowadzają wybór bezpłatnych funkcji gier. Możesz wybrać grę Sticky Wilds, w której wszelkie dzikie i ich mnożniki pozostają na widoku przez resztę rundy, lub wybrać darmowe spiny z deszczowymi dzikimi. Do 6 dziczy spadł na szpule w każdym deszczowym dziczy spin. Liczba lepkich dzikich, deszczowych dziczy i bezpłatnych gier zależy od tego, ile wywołało je symbole drukowania łap.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Megaways
 • Rozszerzające się szpilki
 • Sticky Wilds
 • Losowe dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Kup bonus

MEGAWAYS DOG HOUSE MEGAWAY ONLINE Maksymalne wypłaty, zmienność i RTP

Jeśli chcesz grę o niskiej zmienności, szczekasz tutaj niewłaściwego drzewa. Slot megawysowy Dog House ma dużą zmienność, w której stosunkowo długie szczeliny między wygranymi spinami są dopasowane do stosunkowo wysokich wypłat. Ogólne zwroty mają 96.55%.

MEGAWAYS DOG HOUSE MEGAWAY ONLINE WERYDICT I ODPOWIEDNIE SLITA

Ten automat ma już udaną grę i dodaje zupełnie nowy mechanizm wypłaty. W ciągu ostatnich kilku lat system Megaways eksplodował popularność i łatwo zrozumieć, dlaczego. Szanse na wygranie wygrane dramatycznie wzrastają z większą liczbą symboli na rolkę, a jeśli zbliżysz się do 117 649 maksimum, możesz łatwo zobaczyć wiele zwycięstw z tego samego spinu.

Fajnie jest mieć wybór bezpłatnych funkcji spinów i naprzemieniliśmy rundy bonusowe, odkrywając niewielką różnicę w ich potencjałach płacenia nagród.

Śliczne psie postacie i tematyczne symbole średniej wartości dodają do uroku megawysów online Dog House. Jeśli chcesz innego motywu z tą samą liczbą potencjalnych linii płacowych, spróbuj megaways Medusa Megaways.

Będziesz mógł wyśledzić te gry w naszych ulubionych kasynach online, takich jak te przedstawione tutaj.

Space Wars 2 Powerpoints
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cat Wilde and the Doom of Dead
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Stallion Strike
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ghost Glyph
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
PiggyPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Day of Dead
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jazz
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cosmic Fruit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A Christmas Carol
RTP:
94.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Superman II
RTP:
95.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Garden Party
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Farm
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni