The Exterminator graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
12 500 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja

Recenzja automatu online eksterminatora

Spędź dzień na butach prostego Alvina Goodmana i dowiedz się, czego potrzeba, aby być dobrym specjalistą ds. Kontroli szkodników w nowym szczelinie eksterminatora Betsoft. Kolejny automat z studia z wyglądem 3D, bonusami filmowymi i zoptymalizowanym mobilnym projektem, eksterminator wnosi wiele rozrywki i dużych nagród pieniężnych do każdego odtwarzacza, bez względu na to, jakiego urządzenia chcą korzystać. Aktywuj odpowiednie funkcje bonusowe na ekranie 30-płatków, a ta dziwaczna gra w kasynie da ci szansę zebrania do 375 000 monet podczas gry za prawdziwą gotówką!

Opowiadając historię Alvina eksterminatora i jego szopów arcy-nemezis, maszyna do gniazda eksterminatora to zabawna gra z dużą ilością bonusów do zaoferowania. Funkcje filmowe podwójne, bezpłatne spiny z mnożnikami wypłat, gry gotówkowe Pick-Me i inne są włączone do tego automatu, aby dać graczom dreszczy i wypłaty, które chcą. Dowiedz się wszystkiego o każdej funkcji podczas czytania naszej recenzji.

Jak grać w gniazdo eksterminatora online

Żadne doświadczenie nie jest konieczne, aby cieszyć się eksterminatorem, ponieważ to miejsce zostało zbudowane dla łatwej gry. Podobnie jak w wielu automatach betsoft, masz tutaj cały zestaw łatwych w użyciu sterowania, które pozwalają dostosować zakłady w dowolny sposób. Wybierając rozmiar monety, liczbę aktywnych linii wypłat i liczbę monet na linię, możesz przełączyć się z minimalnego stawki zaledwie 0.01 Kredyty i aż do zakładu o wysokiej rolce w wysokości 150 punktów.

Główną korzyścią, jaką otrzymujesz w tej grze, której nie dostaniesz w wielu automatach online, jest to, że możesz dezaktywować wszystkie oprócz jednej linie wypłaty za grosza za rundę, tak jak w starych maszynach Vegas. Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie linie wypłaty, aby zdecydować, który z nich chcesz wyłączyć, po prostu zajrzyj do wypłaty gniazda, klikając"Widok płaci" przycisk. Wewnątrz znajdziesz także listę ośmiu symboli zdjęć, które są odpowiedzialne za wyzwalanie wypłat. Wszystkie symbole pokazują nagrody w monetach, a wszystkie nagrody można zwiększyć, zakładając więcej monet na linię płac (zakład na linię). Przy minimalnym zakładach możesz uzyskać nagrody od 2 do 500 monet na sekwencję. Z drugiej strony Max Bet zapewni Ci wypłaty 10-2 500 monet.

Mobilna wersja gry jest również dostępna dla graczy, którzy chcą korzystać ze swoich tabletów lub smartfonów do gry w kasynach online Real Money Online. Możesz użyć prawie dowolnego urządzenia z Androidem lub iOS, aby cieszyć się gniazdem w dowolnej orientacji ekranu. Graj ręcznie za pomocą przycisku spinu na ekranie lub użyj sterowania autoodplay do automatycznej sesji gier.

Funkcje eksterminatora i darmowe spiny

Możesz zebrać nagrodę w tym gnieździe za każdym razem, gdy trzy lub więcej pasujących symboli pojawiają się w sekwencji po lewej do prawej na aktywnej linii płacowej. Za każdą dopasowaną sekwencję eksterminator nie tylko zapłaci nagrodę powiązaną z tym symbolem, ale także zablokuje wszystkie zwycięskie symbole na ekranie i da ci premi. Respin można następnie uruchomić wiele razy, aż na ekranie nie zostaną zbierane więcej tych samych symboli.

Inne sposoby wygrania więcej podczas gry dla prawdziwej gotówki są z pomocą dodatkowych funkcji gry. Jedną z funkcji, którą zobaczysz wystarczająco dużo, jest ciężarówka Wild, która może pojawić się na czwartej kołowrotku i rozwinąć się, aby stworzyć całą kolumnę z dzikimi symbolami. Masz również funkcję podwójnego upływu, która daje opcję powielania każdej nagrody, którą zbierasz poza grą bonusową. Wprowadź tę funkcję, naciskając podwójną kontrolę po wygranej i wybierz czerwony lub czarny. Zgadnij, a możesz wygrać 2x swoją wypłatę!

I na koniec masz premię za darmo spins i grę gotówkową Pick-Me. Aby wyzwolić bezpłatne obroty, musisz zebrać pięć symboli rozrzuconych na ekranie. Gdy to zrobisz, automat przyznaje ci wiele darmowych rund, z których każda będzie miała do niego zastosowany losowy mnożnik do 5x. Jednak w przypadku gry gotówkowej będziesz musiał zebrać co najmniej pięć symboli planu na rolkach. Zgadnij, gdzie ukrywa się szop, a automat przyznaje ci losową wypłatę gotówkową.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Werdykt eksterminatora i podobne automaty online

Slot eksterminatorowy oferuje klasyczną wartość Betsoft Entertainment i rozgrywkę średniej wariancji, która może przyciągnąć zarówno nowych, jak i doświadczonych graczy. Dzięki szerokim limitom bukmacherskim, zakresowi bonusów filmowych i nagrodach do 375 000 monet za rundę, jest wiele do polubienia w tej automatach, bez względu na smak. Podczas grania możesz cieszyć się wyższym wskaźnikiem trafień, który gwarantuje, że często zapłaci ci pieniądze, chociaż większość zgromadzonych nagród będzie mniejsza rozmiar. Krótko mówiąc, jeśli lubisz wciągające i zabawne automaty z mnóstwem funkcji, dobrych nagród i zrównoważonej stawki wypłaty, pokochasz gniazdo eksterminatora.

Jeśli jednak preferujesz automaty do wysokiej wariancji, które oferują bardziej ryzykowne granie, ale także większe nagrody, możesz zamiast tego wypróbować kilka niestabilnych gier na automatach Betsoft. Weź udział w Blood Eternal Slot Maszyna do niektórych inspirowanych wampirami 6-relacji zabawy z jackpotem 965 620 monet lub wypróbuj Dr. Jekyll i Mr. Hyde za bardzo podobną grę do eksterminatora, ale jedna z nagrodami do 480 000 kredytów. W przypadku jeszcze większej liczby popularnych gier Betsoft odwiedź niektóre z naszych najlepszych miejsc w automatach online, w których można znaleźć dziesiątki świetnych automatów oraz ekscytujące bonusy powitalne!

Lucky Riches Hyperspins
RTP:
97.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jurassic Park
RTP:
96.67%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel of Riches
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Genie's Touch
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Carnaval Forever
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cabin Crashers
RTP:
Wysoki
Jackpots:
TAk
Zmienność:
CA 2 214 400 $.00
Cats of the Caribbean
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Beast Mode
RTP:
96.32%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Aztec Blaze
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mystery Museum
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Ultimate
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Vault of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni