The Falcon Huntress graj online za darmo

Oprogramowanie:
Thunderkick
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 005 200 USD.00
Motyw:
Zwierzęta, azjatyckie

Recenzja automatów online Falcon Huntress

Jeden z niewielu tradycyjnych automatów z Portfolio Thunderkicka, automat Falcon Huntress, różni się zupełnie od reszty gier wyprodukowanych przez to Creative Studio. Ta 9-płatkowa maszyna do gniazdów, osadzona w górach starożytnej Mongolii, opowiada historię odważnej łowczyni i sokoła, który ukrywa klucz do masowych nagród prawdziwych pieniędzy.

To, co sprawia, że Falcon Huntress jest dreszczyk emocji, to jego wysoko płatne symbole i kuszące funkcje bonusowe, które oferuje. Oprócz bezpłatnych rund spin i specjalnych nagród rozproszonych, ta gra jest również wyposażona w funkcję rozszerzania symboli, którą możesz cieszyć zarówno w grze podstawowej, jak i podczas głównego bonusu.

Jak grać w automatach online Falcon Huntress

Jeśli nie grałeś dużo w gry na automatach online, nie martw się. Falcon Huntress by Thunderkick ma tylko trzy podstawowe elementy sterowania ekranem, które sprawiają, że gra w grę. Zanim zaczniesz wirować w celu uzyskania prawdziwych nagród, musisz tylko użyć przycisku układu, aby wybrać udział. Gniazdo daje szeroką gamę zakładów do wyboru, od minimalnego udziału 0.10 punktów na maksymalny zakład 100 punktów na spin.

Po wybraniu zakładu użyj instrukcji lub automatycznego sterowania spinem, aby zacząć grać za prawdziwą gotówką. Gniazdo wyprodukuje do dziesięciu różnych symboli w każdej rundzie, które można zebrać na 9 stałych liniach wynagrodzeń, aby wygrać nagrodę. Wypłaty są zawsze wyświetlane w kredytach i można je wyświetlić, naciskając przycisk menu po prawej stronie, a następnie uzyskując dostęp do wypłaty. Oczywiście najmniejsze nagrody są oferowane przez ikony karty, które tutaj płacą 0.50-15x Twój zakład na sekwencję, podczas gdy symbole obrazów oferują znacznie większe wygrane, które mogą wynosić ogromny 500-krotny pakiet! Dzięki funkcji rozszerzania premii, otrzymasz specjalną szansę na zebranie więcej niż jednej wypłaty, nawet gdy skończysz tylko jedną zwycięską sekwencją na ekranie.

Jeśli chcesz zagrać w grę w najlepszych kasynach mobilnych na smartfonie lub tablecie, Falcon Huntress jest również dostępny w optymalnym pakiecie, który możesz bezproblemowo cieszyć się na każdym urządzeniu z Androidem i iOS. Podczas gry na telefonie otrzymujesz te same elementy sterujące, co podczas korzystania z komputera, w tym funkcji automatycznej odtwarzania, tylko przyciski znajdują się w różnych częściach ekranu.

Falcon Huntress Free Spins and Cechy

Wypłaty w slocie Falcon Huntress są podawane w dowolnym momencie, dwa, trzy lub bardziej identyczne symbole są zbierane w sekwencji na jednej lub więcej liniach wypłaty. Podobnie jak w przypadku większości automatów Thunderkicka, gra płaci od lewej do prawej, więc każda sekwencja będzie musiała rozpocząć się po pierwszej kołowrotku po lewej stronie, aby aktywować nagrodę. Jedynymi symbolami, które płacą za dwie pasujące ikony, są pióro, jajko, ozdoba i łowczynia i ukrywają największe nagrody, oferując wypłatę odpowiednio do 50x, 75x, 100x i 500x.

Symbol Falcon może być również dość satysfakcjonujący, ponieważ służy zarówno jako dziki symbol, jak i rozproszenie w grze. Ta specjalna ikona może zastąpić wszystkie symbole, ale także płacić do 200 -krotnie twoje zakłady bez względu na to, czy jest gromadzona na linii płac. Jeśli zbierzesz trzy lub więcej Falconów w dowolnej rundzie, wygrasz zarówno nagrodę pieniężną, jak i wejście do darmowej gry bonusowej. Zbierz jeszcze trzy sokoły po uruchomieniu bonus.

Oprócz bezpłatnych spinów, Falcon Huntress oferuje również rozwijającą się bonusową funkcję. Ta funkcja może raz rozszerzyć każdy zwycięski symbol na ekranie, aby pomóc Ci zebrać większą nagrodę. Podczas gdy jesteś w grze podstawowej, funkcja rozszerzenia jest losowo wyzwalana. Dostań się jednak do bonusu darmowych spinów, a będziesz mógł cieszyć się funkcją za każdym razem, gdy nagroda zostanie uruchomiona.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalna wypłata, RTP i stawka trafień w falcon Huntress

Z rozgrywką średniej wariancji, wyższym niż średniej wskaźnikiem trafień i bardzo solidnym wskaźnikiem RTP (96.1%), ten automat obiecuje zrównoważone i uczciwe sesje, które nie są zbyt ryzykowne lub wypełnione niczym innym jak małymi nagrodami. Granie na najwyższym poziomie zakładu na zalecanej stronie automatu online otwiera możliwość wygrania 7 figury z jednego spinu.

Podsumowanie i alternatywy Falcon Huntress

Slot Falcon Huntress może nie oferować tej samej kreatywnej prezentacji, jak inne gry z Thunderkick, ale nadal może być ekscytującym miejscem. Jeśli jesteś tradycyjnym graczem, który smakuje proste i satysfakcjonujące gry, chcesz sprawdzić Falcon Huntress. Dzięki rozszerzeniu symboli, darmowych gier spinsów i wysoko płatnych ikon, Falcon Huntress ma dokładnie to, czego potrzeba, aby zapłacić naprawdę dobre nagrody podczas gry za prawdziwe gotówkę w najlepszych kasynach online w New Jersey i najlepszych kasynach online Pennsylvania, Oferowanie jackpota wynoszącego 10 052 razy w swoim pakiecie.

Z drugiej strony, jeśli wolisz grać w automaty, które są bardziej niestabilne wraz z ich nagrodami, możesz również zakręcić w niektórych grach o wysokiej wolności Thunderkicka. Jedną z najciekawszych opcji do wypróbowania byłoby dziki napad w Peacock Manor Slot, który oferuje wiele rodzajów dzikich symboli, konfigurowalne darmowe gry z wielkimi mnożnikami wygranej i wypłaty do 8483x twoich zakładów. Ptaki na szczelinie drucianej to kolejny świetny wybór, oferujący kaskadowe bębny, mnożniki wypłat 20x i jackpot 9 000x. Jeśli chcesz odkryć jeszcze więcej automatów ze studia, możesz odwiedzić dowolną z naszych najlepiej ocenianych kasyn Thunderkick.

Powiązani partnerzy kasyna

Sushi Yum Yum Extra Wasabi
RTP:
93.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jewel of the Arts
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chicken Drop
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Stumpy McDoodles 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Assassin Moon
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
WildPops
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Armadillo Artie
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Playboy Fortunes
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arabian Spins
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hotline 2
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Narcos Mexico
RTP:
95.70%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
CA 104 860 USD.00
Captain Venture
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni