The Giant graj online za darmo

Oprogramowanie:
Fugaso
RTP:
94.59%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Akcja/przygoda, bajka

Gigantyczna recenzja automatów online

Jeden z najprostszych miejsc w kolekcji Fugaso, gigant przypomnie ci, o co powinien być maszyna do gniazda. Ta nowa gra na automatach, zawierająca tylko 10 aktywnych linii wypłat i proste bonusowe funkcje. Dzięki projektowi HTML5, gigant można grać za prawdziwą gotówką na dowolnym urządzeniu mobilnym, w każdym miejscu, aby wygrać nagrody do 50 000 monet i więcej w najlepszych kasynach online.

Jak grać w gigantyczne miejsce online

To, co jest świetne w tej automatach, to nie tylko to, że jest łatwa do gry, ale także, że można go grać nawet na grosza. Istnieją trzy elementy sterujące, których możesz użyć do dostosowania udziału, jeden dla wielkości monety, jeden dla liczby monet na linię płac, a jeden dla liczby linii wypłat, które chcesz aktywować. Korzystając z tych intuicyjnych przycisków, możesz wybierać spośród różnych zakładów, spośród niewielkiego palika tylko 0.01 kredytów do 100 punktów za spin.

Aby ustalić, które linie wypłat chcesz aktywować, możesz dotknąć lub kliknąć liczby, które widzisz po każdej stronie ekranu, a gniazdo pokaże, gdzie znajdują. Istnieje siedem symboli, które mogą płacić nagrody, gdy wylądują na linii płac, a każdy z nich ma wypłaty, które są wyświetlane w monetach. Kiedy grasz w grę przez prawdziwe kasyno pieniężne, możesz wygrać nagrody od 5-250 monet za sekwencję, używając tylko jednej monety na każdej linii. Wybór większej liczby monet proporcjonalnie zwiększy nagrody, więc dzięki 10 monet na linii możesz uzyskać zwroty, które są 10 razy większe. A dość niezwykłe jest to, że symbole mogą płacić w obu kierunkach, co daje lepszą stawkę trafienia i więcej możliwości zarabiania pieniędzy.

Olbrzym można również odtwarzać płynnie w najlepszych mobilnych kasynach na dowolnym urządzeniu mobilnym z Androidem lub iOS, które jest kompatybilne z HTML5. Przełącz się na tryb krajobrazu, aby załadować grę i dotknij ekranu raz, aby rozpocząć, aby rozpocząć. Po prawej stronie znajdziesz duży przycisk spinowy do ręcznego gry, ale także kontrolę autoodplay, gdy chcesz zrobić sobie przerwę. Jeśli jednak chcesz dostosować zakład lub wyłączyć dźwięk, musisz wprowadzić ukryte menu w prawym dolnym rogu.

Gigantyczne darmowe obroty i bonusy

Gdy zaczniesz grać, będziesz czekał na którykolwiek z płatnych symboli, aby utworzyć sekwencję trzech, czterech lub pięciu pasujących ikon na aktywnej linii płacowej, aby otrzymać zapłatę, tak jak w każdej grze w automatach. Ale różni się w gigantycznej maszynie do automatów, to to, że twoje zwycięskie kombinacje można zapłacić zarówno od lewej do prawej, jak i prawej do lewej. Najcenniejszymi ikonami, które możesz zebrać, są gadające drzewo i skrzynia skarbów, które dają maksymalne wypłaty odpowiednio 1200 i 2500 monet, podczas gdy najniższe rangą ikony są bronią giganta.

Kolejnym symbolem, który może mieć dla ciebie wielką wartość, jest gigantyczny dziki. Podobnie jak wszystkie dzikie, ta ikona może zastąpić wszystkie płatne symbole w automatach, aby pomóc Ci ukończyć zwycięską kombinację. Ale na gigancie dziki mogą również rozszerzyć pełną rolkę i wywołać bonus regula, aby dać ci szansę na zbieranie więcej pieniędzy bez dodatkowych kosztów. Maksymalna liczba respins, które możesz wygrać, to 3, ponieważ Wild może pojawić się tylko na kołowrotkach dwóch, trzech i czterech.

Oprócz tej dodatkowej funkcji, Giant by Fugaso ma również trzy nagrody Jackpot, które można wygrać na dowolnym obrot. Progresywna jackpot jest podzielona na nagrody Mini, MIDI i Maxi, z których wszystkie są połączone z zakładów umieszczonych w grze i są również dostępne w innych automatach z tego samego studia.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Gigantyczna zmienność automatów, maksymalne wypłaty i RTP

Wraz z wypłatami do 50 000 monet i mechaników obu drogi, ta gra może zdecydowanie zapłacić dobre pieniądze. Jednak jego wysoka wskaźnik trafienia sugeruje również, że wszelkie duże wypłaty będą wyjątkiem, więc jeśli chcesz bankować duże sumy gotówki, możesz zamiast tego rozważyć niektóre z wysokiej głosu Fugaso. RTP jest nieco niski w 94.64%, ale jest to całkiem normalne w przypadku gniazda jackpota. Jako gra o średniej zmienności powinna oferować mnóstwo spójnej rozgrywki.

Gigantyczny werdykt na automatach

Dzięki prostym bonusom, jackpotom i szerokim limitom zakładów, gigant może pasować do szerokiej gamy graczy. Jest to maszyna do gniazda zbudowana głównie dla graczy, którzy szukają rozgrywki o średniej wolności, która nie naraża ich na duże ryzyko, ale nie zapłaci tak małych nagród jako gry o niskiej zawartości.

Istnieje wiele automatów z fugaso, które oferują bardziej ryzykowną rozgrywkę, ale także lepszą rozrywkę. Na przykład Crazy Bot ma znacznie bardziej wciągającą prezentację, ale także mechanikę płac klastrowych, wielkie mnożniki wypłat i szereg innych bonusów. Mumia 2018 to kolejna świetna opcja, którą możesz sprawdzić, podobnie jak inspirowana przez ojciec chrzestę grę automatów COSA Nostra. Zapraszam do zapoznania się z naszymi zalecanymi stronami kasyn online, aby uzyskać szansę na zagranie w dowolnym z tych automatów za prawdziwe pieniądze, ale także wykorzystywać ekscytujące promocje graczy, jeśli zarejestrujesz się po raz pierwszy.

Powiązani partnerzy kasyna

Firebird Spirit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gorilla Mayhem
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
African Legends
RTP:
94.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
New Year Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gong Xi Fa Cai
RTP:
96.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Spirit of Adventure
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Maya
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Batman and the Batgirl Bonanza
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Chicken Chase
RTP:
96.48%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
The Hand of Midas
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Back In Time
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
10000 Wishes
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni