The Golden Owl of Athena graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
56 200 USD.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, starożytny Rzym

Golden Owl of Athena Darmowe Gry Online Review

Podczas grania zobaczysz legendarną sowę Atheny, która zjeżdża na rolki, aby odblokować mądrość darmowych gier, wyprodukowania dzikich i wypłat rozproszenia uprzęży. A jeśli jesteś zbyt niecierpliwy, aby czekać na ptaka, będziesz mógł również kupić swoją drogę do głównej funkcji bonusowej, tak jak w wielu ostatnich grach w automatach Betsoft. Nagrody w wysokości do 50 000 razy zakłada zakład, że podczas gry można zagrać w tę grę, a dzięki jej zoptymalizowanemu mobilnemu projektowi możesz uzyskać kawałek tych wypłat, bez względu.

Złota sowa z Athena Slot Controls i konfiguracja

Złota sowa Athena to bardzo proste miejsce, które byłoby doskonałym wyborem dla każdego gracza, który dopiero zaczyna grać w automaty online. Kiedy siedzisz, aby zagrać, gra zapewnia kilka podstawowych elementów sterujących na ekranie: jeden do kontroli spinów, jeden do skonfigurowania zakładu Payline oraz dodatkowych przycisków do włączenia trybu automatycznej, ulepszania ustawień lub zakupu drogi Gry bonusowe. Z zakładami Payline zmieniając się między 0.01 i 1 kredyty, możesz wydać od 0.10 do 10 punktów na spin podczas gry w tę grę.

Gniazdo ma tylko 10 stałych linii wypłat, których można użyć do wyzwalania nagród, które można zobaczyć, unosząc się nad liczbami na ekranie. Będziesz miał do 11 symboli, z którymi można wygrać wypłaty podczas gry za prawdziwą gotówkę, w tym sowa, która służy jako domyślny symbol bonusowy. Zbierz niektóre ikony kart na rolkach, a nagrody Bank Bank 5-150x swój zakład linii, ale zbierz pięć wysoko płatnych symboli, a możesz wygrać aż 5000 razy za jedną sekwencję. A dzięki podwójnej grze w automatach, będziesz mieć niezwykłą szansę na podwojenie każdej wypłaty, którą wygrasz kilka razy.

Jeśli chcesz zagrać w gniazdo w telefonie, będziesz mógł to zrobić bezpośrednio bez potrzeby pobrania. Większość nowych gier automatycznych Betsoft to gry HTML5, w które można grać natychmiast na różnych urządzeniach, w tym Android i iOS, a Golden Owl of Athena Darmowe Gry Online nie jest wyjątkiem. Odtwarzaj automatycznie, stukając ekran lub konfiguruj funkcję automatycznego odtwarzania, aby cofnąć.

Złota sowa z rozgrywki i bonusowej Athena

Po rozpoczęciu dążenia do świątyni Atheny, będziesz czekać głównie, aż dwa lub więcej pasujących symboli spadnie na linię wypłaty, od lewej do prawej i wywołać wypłatę. Najlepsze symbole, które możesz zebrać podczas gry za prawdziwe pieniądze, są symbole drzewa, świątyni i Atheny, ponieważ płacą największe nagrody odpowiednio 2000 razy, 3000x i 5000 razy. Te symbole, wraz z innymi ikonami obrazu, są również jedynymi symbolami, które płacą za sekwencję dwóch z.

Kolejnym symbolem, który może być całkiem wart twojej uwagi, jest sowa, która działa zarówno jako symbol rozproszenia, jak i dziki symbol. Kiedy pojawi się sowa, może albo zastąpić inne symbole z wypłaty lub wywołać wypłatę 20-2 000 razy zakład, w zależności od tego, co jest bardziej prawdopodobne. I za każdym razem, gdy zbierasz trzy lub więcej symboli na ekranie w dowolnym miejscu, gniazdo da ci również bonus do 20 darmowych spin. Jedną zaletą, którą otrzymujesz z bonusem bezpłatnych spin.

I wreszcie, jeśli bonusy gry nie okazują się tak opłacalne, co nie jest bardzo prawdopodobne, nadal masz grę podwójną. Możesz zagrać w tę grę po każdej wypłaty, naciskając przycisk "Double Up", który znajduje się obok sterowania Auto Play. W nim będziesz mógł postawić swoje pełne wygrane lub połowę ich prostej monety na tyle razy, ile chcesz.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wniosek

Krótko mówiąc, Złota Sowa z Ateny to bardzo proste miejsce z niedrogim limitami zakładów, rozgrywką o średniej wolności i solidnym potencjałem wypłaty. Jako taka, ta gra nadaje się głównie dla początkujących graczy lub doświadczonych graczy z upodobaniem do bardziej tradycyjnych automatów. Grana za prawdziwą gotówkę, Golden Owl of Athena Online może zaoferować zrównoważone wypłaty do 50 000 razy więcej zakładu bez narażania budżetu na długie suche zaklęcia. Oczywiście wyższy wskaźnik trafień w szczelinie oznacza również, że prawdopodobnie zobaczysz małe wygrane znacznie częściej niż jakiekolwiek ogromne wypłaty.

Jeśli bardziej interesują się automatem, które oferują proste funkcje, ale są również bardziej niestabilne z ich płatności. Ta 10-płatkowa automat jest popularną grą o wysokiej wariancji, która również oferuje darmowe bonusy spinów, ale oferuje również lepsze wypłaty do 250 000 monet. Netent's Dead or Alive to kolejna świetna alternatywa, którą możesz chcieć zbadać, jeśli chcesz prostego 9-płatkowego szczelin z darmowymi bonusami spinami i bardzo wysoką zmiennością.

Powiązani partnerzy kasyna

Multiplier Odyssey
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tycoons
RTP:
95.16%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Giovanni's Gems
RTP:
94.94%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Smooth Sailing
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Riddle of the Sphinx
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Exterminator
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Millionaires Club III
RTP:
94.55%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Golden Farm
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rich Wilde and the Shield of Athena
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Atlantis Megaways
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Quick Hit Platinum
RTP:
94.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Starmania
RTP:
97.87%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni