The Goonies Jackpot King graj online za darmo

Oprogramowanie:
Blueprint
RTP:
96.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Filmy, złote/złote monety, pieniądze/miliony

The Goonies Jackpot King Darmowe Gry Online Recenzja

Gier online Gaming The Goonies Jackpot King, oferuje progresywną nagrodę Jackpot, która powinna narysować wysokie rolki. Gra jednocześnie przemawia do szerokiej publiczności w najlepszych miejscach automatów online, ponieważ zapewnia rozgrywkę o średnim wariancji i szeroki wybór rozmiarów zakładów. Temat oparty jest na popularnym hicie z lat 80. i zawiera 3D grafikę czaszek, skrzyń skarbów, map i statków.

EPIC Layout zawiera 5-z-3-rzędową siatkę i istnieje 20 linii płacowych do wygenerowania zwycięskich kombinacji. Z progresywnym jackpotem do zdobycia, możliwe jest wygranie ponad miliona monet w nagrodach na tym wysoce satysfakcjonującym automatem. Gra ma ogromne 12 dodatkowych funkcji, w tym dobrą pomoc w darmowych spinach.

Jak zagrać w gole jackpot król online

Nie pozwól, aby potencjał 1-milionowej nagrody jackpot monety. Gotowe gniazdo Króla Jackpot jest łatwe do gry i nawigacji. Możesz grać na urządzeniach komputerowych, tabletu lub mobilnych zgodnie z osobistymi preferencjami. Jeśli używasz telefonu komórkowego do gry, możesz uzyskać dostęp do gry na dowolnym urządzeniu z Androidem lub iOS. Możesz wyświetlić wypłatę, jeśli klikniesz ikonę "I" po lewej stronie. Aby zagrać w tę grę prawdziwych automatów pieniężnych, po prostu wybierz zakład, a następnie naciśnij kartę "Spin" po prawej stronie. Użyj sterowania "BET" na dole ekranu, aby wybrać zakład. Zakłady zaczynają się co najmniej 0.10 monet i może osiągnąć do 100 monet. Zobaczysz różne wartości jackpot u góry ekranu gry.

The Goonies Jackpot King Free Spins i bonusowe funkcje

Możesz zdobyć 100 razy swój udział w pierwszym spinu po przybyciu z jednej z naszych najlepszych internetowych stron kasynowych. Ikony karty gry w grze podstawowej oferują do 100 -krotnie Twój udział w kombinacji 3 do 5 pasujących ikon. Istnieją również wyższe symbole płacących, które mogą wypłacić do 300 -krotnie Twój udział. Symbol krzyżowy może wydawać się super ułożony i oferuje do 500-krotnie Twój udział. W sumie gra ma ogromne 12 dodatkowych funkcji.

Jednookna funkcja Bonus Boost zaoferuje dodatkowe symbole rozproszenia, które pomogą aktywować różne bezpłatne funkcje spinu. Funkcja ukrytych bogactw Mickeya może przekształcić dowolną rolkę w ułożoną dziką rolkę. Funkcja kolosalnych symboli danych przekształci 3 sąsiadujące rolki w kolosalny mega symbol. Funkcja Truffle Shuffle Wilds doda więcej dzikich bębnów, które mogą pojawić się w dowolnej pozycji. Jednookna funkcja skarbów Willy'ego doprowadzi cię do koła bonusowego, aby wygrać natychmiastową nagrodę warta do 500-krotnego swojego pakietu.

Istnieją również różne bezpłatne funkcje spinowe, takie jak Inferno Free Spins, Super Len -Free Spins i Goonies Go Wild Free Spins. Funkcja bonusu narządów szkieletowych oferuje również natychmiastowe nagrody.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Kolosalne symbole
 • Losowe dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Przenoszenie dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu

The Goonies Jackpot King Progressive Jackpot, RTP i zmienność

Ten epicki automat do gier online oferuje świetne nagrody w grze podstawowej, a także ogromny progresywny jackpot. Ten średnia wariancja ma RTP 96.06%. Nagrody mogą szybko eskalować do 500 -krotności Twój udział w grze podstawowej. Ogromny wybór 12 bonusowych funkcji otwiera możliwość wygrania ponad 1 miliona monet w progresywnym jackpotu. Po zebraniu 15 lub więcej symboli Jackpot King Deluxe, będziesz mieć szansę na progresywne jackpot.

The Goonies Jackpot King Wnioski i zalecenia dotyczące gry

Ta gra gwarantuje wysokie wypłaty, akcję, rozrywkę i dynamiczną różnorodność. The Goonieies Jackpot King może uczynić cię bogatym w ogromną 1-milionową wygraną jackpot progresywną monety. Istnieją obfite funkcje bonusowe, a także sporo bezpłatnych spinów w ofercie. Co więcej, zarówno gracze o wysokiej walce, jak i mniej doświadczeni gracze mogą cieszyć się grą. Nawet jeśli nie widziałeś filmu, nadal pokochasz tę spektakularną grę.

Jeśli szukasz większej różnorodności, po prostu przejdź do naszej listy najlepszych kasyn z prawdziwymi pieniędzmi. Zebraliśmy listę jednych z najlepszych witryn z dużym wyborem miejsc do gier. Te gry obejmują tytuły takie jak Anioł Księżniczka, w której można postawić na masywne 400 monet na spin. Lub udaj się na wschód, gdzie możesz wygrać do 20 000 monet w gnieździe smoka imperialnego. Odwiedź nasz przewodnik po automatach, aby uzyskać więcej automatów do gier i dowiedz się również o naszych bonusach kasyna online.

Sugar Rush
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
9 Pots of Gold HyperSpins
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Book
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Tipsy Tourist
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Money Train 2
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Miss Midas
RTP:
95.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pinocchio's Fortune
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mr. Vegas
RTP:
92.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Cops 'n' Robbers
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Red Mansions
RTP:
93.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
King’s Crown
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jackpot Ultra
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni