The Grand Galore graj online za darmo

Oprogramowanie:
ELK Studios
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, złote/złote monety, klejnoty

Recenzja automatów online Grand Galore

Blichtz, blask, iskry… załaduj wielką mnóstwo i poczuj wielki klimat Gatsby. Elk Studios udało się zaprojektować gniazdo, aby wyglądać spektakularnie, z wyraźną czystą grafiką i wielką dbałością o szczegóły. Ale stworzył również miejsce na wyjątkowo hojne wśród graczy.

Ze względu na wygraną z 4096 do 1 000 000, ten bardzo niestabilny automat może dostarczyć wypłaty do 10 000 razy. Z 96.00% RTP i wielki wskaźnik hitów, z wygraną co pięć obrotów i jego pełną akcji rozgrywką, Grand Galore zapewni Ci wszelkiego rodzaju emocje. Darmowe obroty, respins, ułożone kołowrotki, zsynchronizowane rolki, nazywasz to! Szanse na zdobycie dużego punktacji są nieograniczone. Przygotowany, aby poczuć mnóstwo?

Jak grać w Grand Galore Slot

Playlable w najlepszych kasynach mobilnych na wszystkich urządzeniach iOS i Android, Grand Galore Glot. Deweloper zapewnił, że możesz go odtwarzać, gdy tylko pasuje do dowolnego urządzenia, projektując go w HTML5, aby dopasować dowolny ekran urządzenia.

Niezależnie od tego, na którym urządzeniu wybierzesz go, gdy ładujesz grę, zobaczysz rolki na środku ekranu i ustawienia na lewym rogu. Kliknij ikonę Three-Bar, a automatycznie wprowadzisz wypłatę. Zobaczysz, że karta gra Royals to nisko płatne symbole, a następnie zielone, niebieskie, fioletowe i czerwone klejnoty. Złoty tygrys jest najlepiej płatny, co daje 5x stawka dla kombinacji 6-z. Symbol ze złotą literą "W" jest dziki, zastępujący wszystkie symbole na rolkach i daje wypłaty własnych kombinacji wartych, podobnie jak te ze złotym tygrysem.

W lewym dolnym rogu zobaczysz ikonę zakładu. Kliknij na to, a zobaczysz, że możesz umieścić zakład od 0.20 do 100 kredytów. W prawym górnym rogu znajduje się przycisk Autospin, a na dole przycisk wirowania.

Grand Mnóstwo funkcji i darmowe spiny

Kiedy tworzysz zwycięską kombinację trzech lub więcej symboli, dodajesz dodatkowy wiersz w losowej pozycji do rolki. Nowo dodane symbole na tych rzędach i zwycięskie symbole tworzą respond, aby dać ci kolejny strzał w tworzeniu zwycięskiej kombinacji. Tak długo, jak wygrane trwają, rozszerzenie kołowrotka i respins. Jeśli rolki osiągną 10 rzędów wysokości, aktywujesz 1 000 000 sposobów wygrania!

Kiedy lub więcej odpowiednich rzędów połącz się na tym samym kołowrotku, dostajesz ułożony w stos. To wtedy kołowrotek jest wypełniony tym samym symbolem. Gdy losowo wybierane są od dwóch do pięciu sąsiednich rower.

Kiedy wylądujesz 3, 4, 5 lub 6 rozproszeń, aktywujesz odpowiednio 10, 15, 20 lub 25 wolnych spin. Wykonaj pięć kolejnych zwycięstw podczas bezpłatnych spin. To wtedy, gdy kołowrotki rozszerzają się i dostarczają 10-rzędową sieć, z 1 000 000 sposobów wygrania w najlepszych kasynach online.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Grand Galore Max Win, RTP i zmienność

Krótko mówiąc i słodkie, szczeliny blisko 23% uderzyło w częstotliwość, wszystkie respins i stosy, 8 na 10 zmienności i 96.00% RTP może oznaczać tylko jedno: ogromne wypłaty. Dodaj do tego fakt, że do 1 000 000 sposobów na wygraną można aktywować, a masz miejsce, które może zapewnić częste duże wygrane.

Maksymalny potencjał wypłaty wynoszący 10 000 razy udział jest w grze, więc jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać, upewnij się, że zagrasz w automatach maksymalnego zakładu 100 punktów. Wypłata 1 000 000 punktów może być w mgnieniu oka!

Grand Mnóstwo wniosków i podobne automaty online

Być może wielka mnóstwo nie ma mnożników, takich jak Strefa Dream, aby przyczynić się do ogromnych wypłat, ale nadal może dostarczyć lepsze wypłaty niż ona. Gracze szukający zmieniających gry wygrane mają szansę zagrać i wygrać wypłatę w wysokości 10 000 razy na stos, co oznacza, że z łatwością mogą stać się milionerami grającymi w tym miejscu. Dzięki częstotliwości hitów maksymalna wypłata automatów nie jest trudna do uruchomienia. Dlatego powinieneś rozważyć uzyskanie premii Grand Galore w naszych najlepszych automatach online i zacząć grać w automatach, aby wygrać 1 000 000 kredytów!

Powiązani partnerzy kasyna

Pink Elephants
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Octobeer Fortunes
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Ghouls
RTP:
94.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
In Bloom
RTP:
94.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stacked
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Joker Jester
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dream Destiny
RTP:
95.88%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Piggy Bank Bills
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragon Wins
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Vikings Go Berzerk
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky, Grace Charm
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Noble Sky
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni