The Hive graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
30 240 USD.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, jedzenie, magia

Recenzja automatów do ula

Najnowsza gra online Betsoft to dobry film z dużą ilością funkcji, które utrzymują przyklejenie do ekranu. Sloty z uroczymi zwierzętami mają tendencję do pożegnania, a my spodziewamy się, że ula nie będzie tutaj wyjątkiem, biorąc pod uwagę jego kolorowe obrazy, z malowniczym polem i drzewami w tle i mnóstwem brzęczących pszczół, aby ucztować oczy.

Hive to wszystko oprócz tradycyjnej gry na automatach, grając dziwaczną sześciokątną sieć 3-4-5-4-3. Może to być dość mylące dla nowych graczy, więc chociaż ula z pewnością powinna znajdować się na liście gry, być może najpierw sprawdź prostszą grę w automatach, aby poczuć, o co chodzi. Lub, jeśli chcesz zanurzyć się prosto z królową pszczołą, po prostu kliknij ikonę "ja" w lewym dolnym rogu i zapoznaj się z dziwaczną siatką.

Podobnie jak w przypadku wielu tytułów Betsoft, Hive jest przeznaczony dla różnych rozmiarów Bankroll. Minimalny zakład rozpoczyna się od 0.10c i idzie aż do 90 $, więc wysokie obroty mogą mieć tutaj lepkie ręce. RTP 96.97% jest dość wysokie, ale ten gniazdo odgrywa się przy niskiej zmienności, a twoja maksymalna wygrana wynosi 378x udział. Oznacza to, że chociaż będziesz widzieć więcej zwycięstw, ogromne sumy będą niewiele i daleko między.

Jak grać w gniazdo Hive Online

Po zarejestrowaniu się na jednej z wiodących miejsc do gniazd po prostu otworzył ula, w którym możesz wybrać rozmiar zakładu, a stamtąd jesteś prawie gotowy. Betsoft zawarł nawet poręczną funkcję Autospin, którą możesz zaimplementować, klikając przycisk po prawej stronie przycisku wirowania w dolnym rogu ekranu. Tutaj wybierzesz liczbę spinów, rozmiar zakładu, który pokaże ci całkowity koszt.

Jak sama nazwa wskazuje, pszczoły są w centrum uwagi gry w grze Hive Online. Lądowanie lukratywnego symbolu pszczół w wypłaty jest najlepszą szansą na sukces, z biedronką i trzema kwiatami w czerwonym, fioletowym i białym reprezentowaniu innych wyższych symboli płacących. Wszyscy gracze pokerowymi rozpoznają niższe opłacające symbole, które pojawiają się w formie A, K, Q i J - podobnie jak tradycyjna pokerowa poker.

Miej oko na brzęczące pszczoły ula, które mogą się odrodzić z każdym obrotem! Należą do nich królowa pszczoła, pszczoła dronów i pszczoła robotnicza. Ula zawiera również dzikie, w postaci wybuchów miodowych. Te pysznie wyglądające smakołyki pojawiają się podczas darmowych spinów i rozprzestrzeniły.

Oczywiście Betsoft zoptymalizował ten gniazdo na wielu platformach, w tym na urządzenia stacjonarne, tabletu i mobilne (iOS i Android).

Bonusy ula, funkcje i darmowe spiny

Istnieje wiele bonusów i dodatkowych funkcji z Hive, które na pewno sprawi, że brzęknie podczas biegu kołowrotków. Z każdym obrotem możesz przywołać jedną z trzech pszczół wokół siatki o strukturze plastra miodu. Te poruszają się zgodnie z ruchem wskazówek zegara o jedną pozycję z każdym spinem i mają różne efekty, które opisamy poniżej.

Królowa pszczół

 • Królowa pszczoła jest najbardziej wystawna, jak sugeruje nazwa. Kiedy ten machający brzęczyk pojawia się, przywołuje rój innych pszczół, aby otaczać ula, poprawiając szanse na zabranie złota!

Drone Bee

 • Drone pszczoły wypełnią miernik miodu, który po pełnym uruchomie. Im więcej dronów na patrol.

Pszczółka robotnica

 • Pszczoły pracownicze przyznają mnożnik stosu, który wzrasta wraz z liczbą innych pszczół roboczych otaczających ula. Jego wartość jest równa liczbie pszczół pracowniczych +1. Mnożnik dotyczy tylko zwycięskich liniów wypłat wyrównanych z pszczołą robotniczą.

Lepkie słodkie wolne spiny to kolejny aspekt, który sprawi, że będziesz przykleić się do ekranu podczas gry w ula. Tutaj przydają się pszczoły dronów, gdy latają wokół ula, wypełnią licznik miodu o jeden poziom. Kiedy jest pełne, otrzymasz pięć darmowych spinów, które pomogą zwiększyć bankroll.

Podczas bezpłatnych spinów na twojej siatce pojawią. Wilds rozprzestrzenią się z początkowego miejsca na siatce do sąsiedniej komórki plastra miodu po każdym spinu i nadal to robią, aż wolne spiny. Pyszny!

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Walking Wilds
 • Przenoszenie dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu

Hive RTP i Max Win

Ula gra z imponującym RTP 96.97% - co jest na wyższym poziomie, jeśli chodzi o automaty online. Istnieje jednak kompromis. Ten gniazdo odgrywa się przy niskiej zmienności, więc chociaż zwycięstwa będą częstsze, nie mają okazji być tak dużym. Max wygrana zaledwie 376x Twoja stawka świadczy o tym, co naprawdę nie wystarcza, aby serce ścigało się, biorąc pod uwagę inne ogromne liczby.

Podsumowanie ula i podobne szczeliny

Ogólnie rzecz biorąc, Hive jest imponującym miejscem i jest zgodne z innymi szczelinami premium Betsoft, jeśli chodzi o grafikę, rozgrywkę, funkcje i darmowe spiny.

Jeśli lubisz sloty zwierząt lub owadów lub dowolne gry online, które mają naturę jako główny motyw, Hive będzie na twojej drodze. Jak płynie stary slang rymujący Cockney, pszczoły i miód to pieniądze i z oczekiwanym RTP wynoszącym 96.97%, dostaniesz huk za swoją pozycję w tym epickim tytule natury.

Jeśli podoba Ci się dźwięk ula, to dlaczego nie sprawdzić innych gniazd online Betsoft, z podobnym motywem, takim jak wiecznie imponujący czas lub łowca żaby, które z pewnością zapewnią ci rozrywkę, dopóki wielkie dzień!

Powiązani partnerzy kasyna

Vikings Go Berzerk
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Scarab
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
It Came From Venus Slot Sites
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Thunderstruck Wild Lightning
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
88 Frenzy Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Attraction
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Ra Magic
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Fire Blaze Jackpots - Legacy of the Tiger
RTP:
96.59%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Mask
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Circus of Cash
RTP:
94.84%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Dreamzone
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pink Elephants 2
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki