The Hot Offer graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
603 800 $.00
Motyw:
Klejnoty, siódowce, luksusowy styl życia

Hot Oferta online recenzja automatów online

Yggdrasil wydał nowy klasyk klasyczny, który przypomina ofertę gier lub brak oferty, w której chipsy gotówkowe lądują na rolkach, oferując inną nagrodę lub wyzwalając specjalną funkcję. Hot Oferta została zaprojektowana przez Bang Bang Games we współpracy z Yggdrasil.

Zaprojektowany na siatce 5x3, z 20 liniami wypłat, automat oferuje specjalną funkcję gorącej oferty, bezpłatne spiny i ogromne wygrane, gdy lądujesz mega chips. Można go odtwarzać na wszystkich urządzeniach, z zadziwiającym projektem, aby zapewnić Ci wrażenia VIP, gdziekolwiek go grasz. Z RTP 96.57%, maksymalny potencjał wypłaty wynoszący 6 038x stawkę, średnią do dużej zmienności, jest to miejsce, które musisz wypróbować. Zostań z nami, gdy przechodzimy przez tę recenzję Hot Ofert, aby dowiedzieć się więcej o tym.

Jak grać w gorąco oferty online

Jak wspomniano, gorąca oferta online można odtwarzać zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i iOS w najlepszych kasynach online, więc to, co zrobiłbyś. Kiedy go załadujesz, zobaczysz, że tak łatwo jest skonfigurować i użyć, ponieważ kołowrotki znajdują się na środku ekranu, a wszystkie elementy sterujące są po prawej stronie.

Najpierw masz przycisk trzech barów, w którym są zasady gry. Ale tutaj jest również przycisk głośnika, gdzie można włączyć lub wyłączyć dźwięki gry. I właśnie tam jest wypłata. Zobaczysz, że zwykłe symbole obejmują garnitury kart, szklanki martini, kostkę, walizka wypełniona rachunkami za dolary, diament i Lucky 7. Istnieje również dziki i bonusowy symbol, a także frytki z różnymi kolorami, które odgrywają specjalną rolę.

Poniżej przycisku trzech barów zobaczysz przyciski odtwarzania i autoodplay, poniżej rolki, zobaczysz wyświetlacz równowagi i pole konfiguracji zakładu, w którym możesz umieścić zakład od 0.20 do 100 punktów, a po lewej stronie rolki znajduje się miernik chipowy, który zostanie wyjaśniony później.

Hot Oferta i bezpłatne obroty

Podobnie jak większość najlepszych gier na automatach, gorąca oferta jest pełna funkcji. Dziki, jak zawsze, zastępują symbole, aby tworzyć zwycięskie kombinacje. Podczas gry podstawowej zobaczysz żetony i mega frytki pojawiające się na kołowrotkach, na każdym obrotu, które są dostępne z wartością nagrody. Okrągłe frytki dają ci nagrodę od 0.75x do 100x stawki, a mega chipsy od 50x do 2500 x stawka! Ale te układy mogą również pojawić się ze znakiem zapytania, znanym jako tajemnicze układy, które mogą zapewnić dowolną wartość chipów.

Możesz zbierać układy w mierniku układu, funkcję progresywną, która zapewnia lepsze nagrody. Zaczynasz na poziomie 1, ale z każdym lądem, który otrzymujesz 1 punkt w mierniku. Na każde 25 punktów zebranych, jesteś promowany o 1 poziom.

Zdobądź dowolną kombinację 5 lub więcej symbol. Jeśli żaden chip wylądował ze znakiem zapytania, wygrywasz wartość wszystkich pokazanych układów. Ale jeśli jest co najmniej jeden chip ze znakiem zapytania, otrzymasz gorącą ofertę, co oznacza, że albo zdecyduj się zaakceptować ofertę na panelu Hot Ofert, albo weź wiórki i wygrać wartość wszystkich pokazanych układów.

Kiedy wylądujesz na trzy bonusowe rozproszenia na środkowych rolkach, wygrywasz 7 podwójnych darmowych spinów. Podczas tej rundy bonusowej gorącej oferty wszystkie wygrane są podwojone, wszystkie nagrody chipowe są podwojone, a nawet kolekcja chipów jest podwojona! Oznacza to, że możesz wygrać 5000 razy udział w Mega Chips tutaj! Miernik nie resetuje się, nawet po uruchomieniu funkcji Hot Ofert, z wyjątkiem tego, że został uruchomiony na ostatnim darmowym spinu. Co więcej, możesz również odzyskać 7 darmowych spin!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Gorąca oferta Max Win, RTP i zmienność

Hot Oferta oferuje RTP 96.57%, a jak zauważa Yggdrasil, jest to średnia do wysokiego lotu, zdolna do dostarczania dużych zwycięstw, gdy najmniej się tego spodziewasz.

W rzeczywistości automat może dostarczyć maksymalną wypłatę 6038x stawkę, co oznacza, że jeśli odważysz się zagrać w max w wysokości 100 punktów, możesz wygrać do 603 800 kredytów z niebieskiego!

Hot Oferta werdykt i podobne automaty

Wprowadziliśmy we wstępie, że gorąca oferta jest miejscem, które przypomina ofertę gier lub brak oferty, dlatego ma silne powiązania z ofertą Blueprint Gaming lub bez megawajów z zaprojektowaną, zaprojektowaną we współpracy z Banijay Brands. Yggdrasil i Bang Bang Games wykonały naprawdę dobrą robotę, uchwycając koncepcję "gorącej oferty" i to sprawia, że ta gra jest niesamowita. Dodaj do tego fakt, że ma oszałamiający potencjał wypłaty 603 800 punktów i masz ekscytujące miejsce, które warto grać. Dzięki faktowi, że ma tak wiele funkcji i jest średnia lub wysoka, możesz wygrać ogromną wygraną, gdy się nie spodziewałeś. Dlatego sprawdź gorącą ofertę na jednej z naszych najlepszych miejsc w automatach i ciesz się pierwszą szansą!

Czy mogę zagrać na gorącym gnieździe oferty na moim urządzeniu mobilnym?

Pewnie! Możesz odtwarzać gniazdo oferty Hot na dowolnym masz urządzenie mobilne, czy to na iOS, czy z Androidem, bez pobierania oprogramowania.

Czy gorąca oferta automat online oferuje bezpłatne spiny?

TAk. Możesz wyzwolić 7 darmowych spin.

Ile razy możesz odzyskać bezpłatne spiny w gorącym gnieździe oferty?

Tak długo, jak lądujesz trzy rozprasza.

Powinienem zawsze postawić zakład maksymalny w gorącym miejscu w ofercie?

Niekoniecznie. Wszystkie wspomniane nagrody zależą od twojego zakładu, więc jeśli chcesz wyznaczyć ogromne zwycięstwa, powinieneś zakładać MAX. Ale jeśli jesteś gotowy na przyzwoite zwycięstwa, każdy zakład by to zrobił.

To gorąca oferta automatów megaways?

Nie. Hot Oferta to zwykłe miejsce, które oferuje 20 stałych linii wypłat.

Jakie jest najlepsze kasyno, do którego można dołączyć online i grać w gorącym miejscu w ofercie?

AT, możesz znaleźć wiele legalnych, bezpiecznych kasyn online do dołączenia, które są zasilane przez yggdrasil. Po prostu wybierz dowolną z naszej listy, a nie popełnisz błędu. Ale musi zostać podjęta ostateczna decyzja, ponieważ tylko ty wiesz, który z kasyna byłby dla Ciebie najbardziej odpowiednim wyborem.

To gorąca oferta dobrego miejsca do gry?

Absolutnie tak! Jest to klasyczny automat z akcentem, dając wiele funkcji, które możesz zagrać, aby dostać się do maksymalnej wypłaty 6038x w stosunku!

, Kto tworzy gorącą ofertę?

Slot został stworzony przez Bang Bang Games we współpracy z Yggdrasil, korzystając z technologii GATI YGGDRASIL, która pomaga rozdzielić automaty mniejszych studiów na całym świecie, we wszystkich kasynach online napędzanych Yggdrasil.

To gorąca oferta wysoce niestabilna gniazdo?

Gorące miejsce na ofertę, jak wskazano przez Yggdrasil, jest średnim do wysokiego lotu.

Kiedy wydano gorącą ofertę?

Yggdrasil wydał gniazdo na wszystkich swoich kasynach partnerskich 10 maja 2021 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Deep Descent
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cluster Slide
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Football Glory
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Fish Tank
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Millionaires Club III
RTP:
94.55%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Reel Outlaws
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Twin Spin Megaways
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Roasty McFry and the Flame Busters
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Timelines
RTP:
96.17%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Bee Hive Bonanza
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bells on Fire
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ramesses Riches
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni