The Invisible Man graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Filmy, science fiction, tajemnica

Recenzja automatu online Invisible Man

Naukowiec Dr. Eksperyment Jacka Griffina w końcu zadziałał - teraz jest niewidzialnym człowiekiem. Ale za jakie koszty? Dołącz do szalonego naukowca, gdy unika policji w tym napiętym sercu wideo od Netent. Biorąc swoje stylowe wskazówki z filmu o tej samej nazwie z 1933 roku, w tym przerażającą filmową muzykę w tle, Niewidzialny mężczyzna Slot kontynuuje epicką serię Netent Universal Movies.

O niewidzialnym grę automatów online

Ten automat wideo ma trzy rzędy, pięć rolki i fantastyczne 20 wypłat, umożliwiając obstawianie od 20 do 100 funtów za spin. Nominacje monet i poziomy zakładów można dostosować na podstawie budżetu i preferencji. Dla Twojej wygody jest również przydatny przycisk MAX BET i opcja automatycznego odtwarzania. Podobnie jak w większości gier automatycznych, celem jest wylądowanie trzech lub więcej pasujących symboli. Symbole składają się ze standardowych symboli A, J, Q, K i 10, ale zawierają także charakterystyczne postacie filmowe, takie jak pana halla, Arthur Kemp i dr Cranley. Wyrafinowana narzeczona Griffin Flora Cranley jest najwyższym symbolem rankingowym - dopasowanie pięciu z nich wygra imponujące 500 monet.

Gra obejmuje dwa oddzielne dzikie symbole - policja Wild i Griffin Wild. Obie dziczy przechodzą przez kołki, co oznacza, że często grają przez więcej niż jeden obrot i zastępują wszystkie inne symbole. Lądowanie jednego z dziczy na kołowrotku aktywuje również ponowne spin. Jeśli policja i Griffin Wilds łączą się na rolkach podczas głównej gry, dziesięć bezpłatnych spinów zostanie aktywowanych, a jeśli dwa dzikie połączą się podczas bezpłatnego spinu, otrzymasz cztery kolejne darmowe spiny.

Funkcje, specjały i symbole

Na szczęście nie są to jedyne oferowane funkcje. Gry bonusowe są aktywowane podczas bezpłatnych spinów i zaczynają się, jeśli ośmiu dzikich wydaje się wypełniać jeden z liczników nad rolkami. Podczas policji obraca się, detektyw obiecuje: "Położę pułapki, których nawet niewidzialny człowiek nie może przejść!"Strzela do kołowrotków, aby przekształcić pięć symboli w płonących dzikich, podczas gdy ty grasz w dodatkowe trzy darmowe spiny.

Zbieranie ośmiu dzikich dzikich podczas bezpłatnych spinów aktywuje grę premiową Griffina. Szalony naukowiec ogłasza "Niech terror rozpocznie się!"Zanim pozwoli ci odwiedzić trzy lokalizacje i obserwować, jak spustoszał. Przez całą podróż będziesz musiał kliknąć, aby ujawnić nagrody. Nagrody dodadzą do twojej bieżącej monety w grze premiowej.

Kolejną świetną cechą tego miejsca jest to, że możesz wygrać w obie strony. Oznacza to po prostu, że wygrywające linie wypłaty można aktywować od prawej do lewej, a także standardowe od lewej do prawej. To skutecznie podwaja linie wynagrodzeń i zwiększa szanse na wygraną.

Jak każdy dobry horror, ta gra sprawi, że będziesz chwycić wraz ze wzrostem napięcia.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Walking Wilds
  • Losowe dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Powiązani partnerzy kasyna

Mega Moolah The Witch's Moon
RTP:
88.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Wild Link Zeus
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky, Grace Charm
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Street Racer
RTP:
97.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Moon Princess
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crystal Prince
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Elevator
RTP:
96.64%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joker Jester
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fantastic Fireworks
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Charms and Clovers
RTP:
96.31%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Cherry Blossoms
RTP:
95.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni