The Keystone Kops graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
95.25%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 000 000 $.00
Motyw:
Filmy, złote/złote monety, gliny i rabusie

Recenzja automatu online Keystone Kops

Sprawdź grę aresztującą z IGT i ciesz się Krazy Kapers z Keystone Kops Online. To jest 5-linowa, 30-płatna gra, która wykorzystuje wysokiej klasy grafikę komputerową, aby ożywić przygodę z kreskówek.

Keystone Kops Online automat nie opiera się bezpośrednio na klasycznych czarno -białych komediach slapstick wykonanych w latach 1912–1917. Zamiast tego IGT aktualizował przygody i w chwalebnym technik. Eksperta konstrukcja zawiera symbole kilku nieszczęsnych policjantów wraz z gwizdkami, kajdankami i innymi obiektami o tematyce Keystone Kop.

Losowo nagradzane mini funkcje mogą zmienić dowolny obrót w grę bonusową, podczas gdy odkryjesz 2 osobne bezpłatne rundy spinów, aktualizacje symboli, a nawet progresywne jackpoty. Wiele bonusów i zabawny styl przekształciły gniazdo online Keystone Kops w jedną z najlepszych gier w zakresie IGT.

Możesz dołączyć do zabawy na komputerze stacjonarnym, iOS lub telefonach z Androidem w niektórych z najlepszych kasyn online. Czy automat do gniazda Keystone Kops doprowadzi cię do ukrytych łupów? Przeczytaj naszą recenzję, aby się dowiedzieć.

Keystone KOPS SLOT Sterowanie i konfiguracja

Możesz postawić tylko 0.30 na obrot rolki lub przejdź do maksymalnie 120.00 Jeśli na to pozwala budżet. Podobnie jak wszystkie gry IGT, gniazdo Keystone Kops jest w pełni gwarantowane dla fair play i ma wysoki powrót do odsetka graczy.

Gniazda IGT należą również do najłatwiejszych do skonfigurowania. Musisz tylko kliknąć przycisk, aby dostosować stawki i możesz zmienić zakłady między spinami, aby pasować do każdej strategii hazardu, z której chcesz korzystać. Możesz obrócić rolki na autopilocie przez maksymalnie 100x, chociaż zatrzymują się za każdym razem, gdy uruchamiana jest funkcja, co może być dość często.

Keystone Kops Machine ma te same opcje, symbole i rundy bonusowe na komputerach stacjonarnych i mobilnych. Obejmuje to unikalne losowe funkcje w grze i grafika 3D, która sprawia, że gra jest taka wyjątkowa.

Przycisk powyżej rolki otwiera wypłatę, która wymienia, ile wypłaca każdy symbol i jak działają rundy bonusowe. Gra gier Keystone Kops wykorzystuje standardowy system, który nagroda nagrody, gdy wylądujesz 3 lub więcej tego samego symbolu na dowolnej z 30 linii płacowych, zaczynając od lewej strony.

Gniazdo Keystone KOPS z IGT ma średnią zmienność, co uderza w dobry kompromis między średnią częstotliwością wygranych spin. Ma również średni powrót do procentowego procentowego graczy 95.25%.

Keystone Kops rozgrywka i dodatkowe funkcje

Wszystkie symbole są powiązane z motywem, co powoduje niezłą zmianę od szczelin, które używają ikon karty do gry, aby wypełnić rolki. Zdobywasz mniejsze nagrody z gwizdka, kajdanki, kajdanki, staromodne symbole hełmu i policjanta.

4 Keystone KOPS płacą więcej podczas przekraczania linii wypłat. Te komiczne postacie wyglądają na komórce starego filmu filmowego, nadając maszynie do gniazda Keystone Kops cienki link do oryginalnych komedii. Najcenniejszy Kop wypłaca 10x, 50x lub 125x ilość postawiona na linię, gdy zatrzymuje się na 3, 4 lub wszystkich 5cach.

Wielokolorowy dziki symbol działa jak któryś z tych wymienionych powyżej, jeśli może następnie wypełnić kombinacje, chociaż nie płaci nic samego.

Losowe funkcje bonusowe mogą być przyznane w każdym spinku. Funkcja Shuffle Up występuje, jeśli otrzymasz zwycięską kombinację na pierwszych 3 rolkach z lewej strony. Symbole na pozostałych 2 rolkach mogą się ponownie ukarać, jeśli mogą następnie rozszerzyć zwycięską sekwencję dalej w całej grze.

Mnożnik tajemniczy może zwiększyć nagrodę o wszystko od 2x do 10x. Jeśli cecha aktualizacji symbolu jest przyznawana, wygrywające symbole można zmienić w przypadku osób o wyższej wartości lub dziczy.

Dwa symbole rozproszenia Keystone Kop zabiorą cię do rundy bezpłatnych gier poch. Podczas 8 spinów Keystone Kops może poruszać się po kołowrotkach, zamieniając symbole w dodatkowe dziczy. Keystone Kops Maszyna jest niezwykła w posiadaniu 2 bezpłatnych funkcji spinów. Druga to gra patrolowa, wywołana przez symbole rozproszenia i pojawiający się symbol ciasta. W tej rundzie kapelusz wodza zmienia całe rolki dzikie, co znacznie ułatwia zdobycie nagród.

Jeśli zobaczysz Keystone Kops na Reels 2 i 3, z sejfem na Reel 4, rozpoczyna się progresywna runda jackpot. Twoim zadaniem jest wybierać z linii sejfów, odsłanianie złota lub monet. Jeśli znajdziesz 3 identyczne stosy barów, wygrywasz progresywną nagrodę Jackpot.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Walking Wilds
 • Losowe dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Wniosek

Nic dziwnego, że automat do gry na Keystone Kops stał się tak bardzo udaną grą. Grafika sprawia, że wygląda jak film animowany, a humor, który działa w całej grze, z pewnością wzbudzi kilka śmiech.

Niezwykle szeroka gama bonusowych rund z pewnością przyniosła grę Keystone Kops Game wielu graczy, nawet tych, którzy nigdy nie słyszeli o filmach vintage.

Mówiąc o starych filmach, jeśli lubisz czarno -białe klasyki, koniecznie odtwarzaj automat do filmu, który pochodzi również ze studiów IGT. Zdjęcia z wczesnych dni kina w tej grze, wraz z bonusowymi rundami opartymi na takich filmach jak dr Jekyll i Mr Hyde, od Ziemi do Księżyca, a nawet oryginalne Keystone Kops.

Dołącz do Keystone KOPS i pomóż im z ich nieszczęściami w kasynach internetowych i mobilnych, które zawierają zakres IGT i oferują świetne bonusy kasynowe. Nie będziesz musiał wykonywać żadnej pracy detektywistycznej, aby znaleźć witrynę, ponieważ znaleźliśmy kilka najlepszych serwisów internetowych, takich jak te przedstawione na tej stronie.

Powiązani partnerzy kasyna

Gorilla Go Wilder
RTP:
97.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
House of Fun
RTP:
94.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Ultimate 5
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Taco Brothers
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wolf Moon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fa Fa Twins
RTP:
95.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Deal Or No Deal - The Banker's Riches
RTP:
95.21%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Ice Ice Yeti
RTP:
96.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Moolah The Witch's Moon
RTP:
88.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Nitropolis
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Drop
RTP:
95.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Nauticus
RTP:
92.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni