The Legend of Big Foot graj online za darmo

Oprogramowanie:
Barcrest
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
135 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, dżungla, mity i legendy

Przejrzyj, aby uzyskać automat do Legend of Big Foot

Wejdź do głębokości dzikiej przyrody, gdzie mieszka legendarna wielka stopa, od czasu do czasu pokazując twarz. W The Legend of Big Foot Slot, spotkasz Sasquatch twarzą w Sasquatch, gdy eksplorujesz las w poszukiwaniu dzikich stworzeń, progresywnych darmowych gier, bonusów pobocznych i nagród pieniężnych, które mogą wzrosnąć do 250 000 punktów za zakład.

Zoptymalizowane do gry na wszystkich urządzeniach i wyposażone w różnorodne bonusy, Legend of Big Foot by Barcrest oferuje dobre nagrody, bez względu na to, jak wybierzesz grać. Przeczytaj wszystko w naszej recenzji The Legend of Big Foot.

The Legend of Big Foot: How to Gra

Podobnie jak w przypadku innych produktów do gniazda internetowego Barcrest, gniazdo Legend of Big Foot jest zarówno łatwe do gry, jak i wyposażone w więcej niż kilka opcji zakładów.

Niezwykła rzecz w grze jest jej opłacalna. Wciśnij"?"Przycisk, a zobaczysz dwie wypłaty: jedna dla zwykłej gry, a druga dla wielkich gier. Regularne wypłata oferuje podstawowe nagrody od 10 do 150 razy zakład payline na sekwencję, ale także większe zwroty do 300 razy, które mogą być duże lub małe w zależności od udziału, którego używasz podczas gry z prawdziwą gotówką. Big Bet Paytable daje jednak tylko stałe nagrody, które zawsze wahają się od 0.50 i 30 punktów na sekwencję, bez względu na to, która z trzech gier grasz.

Oczywiście gracze mobilni mogą również cieszyć się tym unikalnym automatem na dowolnym urządzeniu opartym na Androidzie lub ich modele iPhone i iPad. Doświadczenie gry mobilne jest prawie identyczne z grę komputerową, z tym wyjątkiem, że elementy sterujące BET i Paytable są ukryte w menu wyciągniętym po prawej stronie.

Funkcje i bezpłatne obroty na legendzie Big Foot

Ten automat płaci nagrodę za zwykły sposób, ja.mi. Kiedy dopasujesz co najmniej trzy symbole na linii płac, od lewej do prawej, ale ma także inne funkcje, których nie widać w wielu automatach online. Jak wskazuje nazwa, Big Foot jest tutaj bardzo ważną postacią, służąc nie tylko jako zastępujący dziki symbol, ale także jako wyzwalacz dla różnych dodatkowych funkcji. Jeśli Big Foot pojawia się losowo na ekranie podczas spinu, może przyznać jedną z pięciu bazowych bonusów gier, w tym funkcje ze sobą, rolki pełne dzikich i respins wszystkich pięciu rolki.

Oprócz tych bonusów, szczelin. Każda gra bonusowa daje 8 bezpłatnych spin.

Zbierz symbole rozproszenia podczas bonusu, aby ukończyć szlak, a będziesz wywołać więcej darmowych nagród spin. Za każdą nagrodę za darmo spins wygrasz, w tym oryginalny bonus, gra da ci również inną liczbę dzikich symboli podczas każdego spinu. Zaczynasz od dwóch dzikich, ale możesz również aktywować do siedmiu na spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Losowe dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

RTP, wariancja i maksymalna wygrana w legendzie Big Foot

Dając ci średnią rozgrywkę, która jest pełna dodatków, ale także szansa na wybranie liniów płac (10-20) i stawki RTP (do 98%), ta wyjątkowa maszyna do gniazda może być zdecydowanie ekscytującą grą do zagrania dla nich którzy lubią grać w automaty online za prawdziwe pieniądze.

Dla minimalnego zakładu 0.10 punktów (0.01 za linię płac), gniazdo daje 94% RTP i 10 stałych linii płacowych, a zakłady między 2 a 500 punktami aktywują wszystkie 20 liniów wypłat i daje RTP 96%. Istnieją również trzy duże gry po stronie BET, które można kupić za 20-50 punktów za pomocą przycisku BB, każda daje 5 spinów z 98% RTP i ulepszonymi bonusami.

W przypadku wysokich walców automat oferuje również trzy duże gry BET, które można kupić odpowiednio za 20, 30 i 50 punktów. Wszystkie gry pozwalają grać w 5 obrotach za cenę, ale z RTP 98% i ulepszonymi funkcjami bonusowymi. Pierwsza gra daje więcej wyzwalaczy Feature Big Foot, druga dodaje rozproszenia podwójne podczas gry podstawowej, a trzecia zawiera również 2x1 rozproszenia w bezpłatnych spinach, co daje lepsze strzał w ukończeniu bonusowego szlaku.

Jest legendą o dużej stopie dobrego miejsca do gry?

Legenda o Big Foot to zabawna i satysfakcjonująca gra, bez wątpienia, ale nie jest to automat, który spodoba się każdemu fanowi najlepszych miejsc w automatach online. Mimo że ma wysoki wskaźnik trafień i zrównoważoną rozgrywkę, to miejsce nie jest tak naprawdę dobrym wyborem dla graczy budżetowych, którzy otrzymają tylko 10 linii płacowych i 94% RTP z minimalnym zakładem.

Ale dla tych, którzy mogą wydać więcej, gra oferuje atrakcyjne korzyści, w tym lepszą wskaźnik zwrotu i wygrywa do 250 000 kredytów. Zagraj w wielkie gry BET, a możesz także cieszyć się lepszymi bonusami i nagrodami bankowymi częściej niż zwykle.

W przypadku osób, które nie boją się większego ryzyka, aby dostać się do większych wypłat, kasyna online Barcrest oferują kilka maszyn o wysokiej wariancji. Rainbow Riches Groch of Gold oferuje podwójne ekrany, jeden z 12 rzędami symboli, ale także 100 wypłat, dużych gier BET i cała kolekcja dodatkowych funkcji. Jeśli masz ochotę na coś prostszego, sprawdź Hercules High amp; Mighty Slot Machine, w której czekają podobne gry poboczne, w tym te ze specjalnymi dzikimi, które mogą podwoić ekran i liczbę linii wypłat.

Powiązani partnerzy kasyna

Cluster Slide
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Ghouls
RTP:
94.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Fire Steel
RTP:
95.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chicago Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jackpot Jester Wild Nudge
RTP:
95.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Bells
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Everybody's Jackpot
RTP:
94.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Big Bad Wolf Megaways
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Moolah The Witch's Moon
RTP:
88.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Heist
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Collector
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Thunder Slot Review
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni