The Monkey Prince graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
96.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
180 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, złote/złote monety, klejnoty

Recenzja automatów online Monkey Prince

Monkey Prince Darmowe Gry Online to kolorowe, wypełnione funkcjami miejsce z IGT, które oparte jest na jednej z najpopularniejszych opowieści w chińskiej kulturze. Odkąd został napisany w XVI wieku, Journey to the West fascynuje pokolenia, opowieścią o małpach, smokach, lwach i bohaterach.

Sloty tematyczne wokół tradycji azjatyckich są jednymi z najbardziej odnoszących sukcesy ze wszystkich, więc tworzenie gry wokół takiej jak słynna historia jest trochę bez zastanowienia. W rzeczywistości istnieje kilka gier, od różnych programistów, którzy podążają dokładnie tym samym tematem podróży na zachód, ale na razie patrzymy na wersję z międzynarodowej technologii gry lub IGT.

To fantastyczna gra i uważamy, że automat do gry w małpie z IGT jest najlepszy z grupy. Jest to 5-lin-liniowe gniazdo, które wyróżnia symbole na 4 wiersze. Występujące są ekscytujące rundy bonusowe, takie jak Random Wilds, Stacked Wild Reels i Giant Wilds. Istnieje również lukratywne bezpłatne obroty, w których można wybrać, które z tych dzikich funkcji chcesz aktywować w całości.

Możesz zebrać zwycięstwa do 1000x swój zakład lub 180 000.00 na maksymalnych stawkach i ciesz się gniazdem Monkey Prince na komputerach stacjonarnych, iOS i Android Mobiles w niektórych z najlepszych kasyna online.

Małp

Podobnie jak wszystkie automaty z IGT, nie znajdziesz nic skomplikowanego w kontroli księcia małp. Po prostu wybierasz swoje stawki, co może wynosić od 0.60 do 180.00 na spin i jesteś gotowy do gry, ale jeśli chcesz nieco dostosować rozgrywkę, istnieją tryby Autospin i Fastplay, które oszczędzają czas i wysiłek.

Możesz oczywiście również wybrać grę na automatach Monkey Prince na iPhone'ach, iPadzie, smartfonach i tabletach z Androidem. Jest to gra o średniej zmienności, która wykorzystuje konwencjonalną mechanikę rozgrywki i wypłaca się, gdy wylądujesz 3 lub więcej identycznych symboli na linii, zaczynając od lewej strony.

Monkey Prince Darmowe Gry Online jest jednym z najbardziej atrakcyjnych automatów IGT, jakie widzieliśmy, i to jest duży komplement, ponieważ ten programista stoi za niektórymi z najbardziej atrakcyjnych gier online. Wygenerowane komputerowo efekty nadają mu lekki wygląd 3D, a animowana małpa stoi na boku rolki, tańcząc, aby świętować zwycięstwa. Górne tło ustawia scenę i uważaj na 3 rzędy 5 pustych przestrzeni nad małpą, ponieważ są to klucze do odblokowania niesamowitych bonusów.

Otwórz wypłatę, aby zobaczyć, ile jest wart każdego symbolu. Każda pięknie zaprojektowana ikona reprezentuje kawałek biżuterii lub złotego posągu. Lwy i smoki są najcenniejszymi symbolami, z których każdy spłaca 200x stawek linii podczas wypełniania linii płac.

Nawet te hojne wypłaty są przyćmione przez twierdzone, gdy bogaty złoty dziki symbol przecina rolki. Główna nagroda 1000 razy Twój zakład linii jest twój, gdy wypełnia linię płac, i oczywiście, że jest dzikim symbolem, może również zastąpić innych, aby wypełnić kombinacje.

Funkcje rozgrywki i bonusowej gry Monkey Prince

Gdy kołowrotki obracają się, mogą pojawiać się niebieskie, czerwone i złotą maskę małpy. Każdy wypełnia puste przestrzenie nad znakiem małpy. Gdy licznik jest wypełniony 5 rodzajów, wywołują specjalne dzikie rysy.

Niebieskie maski dodają 3 lub 4 dzikie symbole do następnego spinu, co znacznie ułatwia ukończenie wygranych linii. Jedna kołowrotek staje się w pełni dzika na spin po zebraniu 5 czerwonych masek, a 5 złotych masek otacza losowy symbol z dzikimi, w ogromnym bloku 3x3.

Jeśli masz naprawdę szczęście i ukończysz wszystkie mierniki maski małp w tym samym spinu, wszystkie 3 dzikie funkcje zostaną aktywowane, potencjalnie prowadząc do ogromnych wypłat.

Zastrzeć symbol rozproszenia czerwonych drzwi w dowolnych 3 lub więcej miejscach, a podróżujesz do Królestwa Sky, gdy automat do gry w małpce oferuje 3 różne bezpłatne opcje spinów. 25, 30 lub 50 rozproszonych spinów można wybrać, gdy ląduje 3, 4 lub 5. W tym czasie do 4 dzikich symboli pojawią się w losowych pozycjach z każdym spinem.

Możesz wybrać 10, 15 lub 25 losowych dzikich obrotów, w zależności od tego, ile rozproszenia wywołało gry. Między 1 a wszystkimi 5 rolkami będą wypełnione dzikimi symbolami, co może prowadzić do maksymalnej wygranej na 1000 razy w całkowitym stawce.

Inną opcją jest zagranie 5, 10 lub 15 otaczających dzikich spinów, w których za każdym razem pojawi się blok 3x3 otaczający losowy symbol.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Slot małpy księcia z IGT to wybitna gra, która przemawia do wielkiej publiczności. To znaczący sukces dzięki idealnej mieszance popularnego tematu, oszałamiającego projektu i niesamowitych funkcji. Uwielbiamy fakt, że dzikie funkcje mają być wywołane podczas wypełnienia liczników i że możesz wybrać swoje bezpłatne obroty.

Jest to średnia zmienność, w której ogólne średnie zwroty wynoszą prawie 95%. Ten sam motyw jest opisany w podróży do zachodniego miejsca z Pragmatic Play. To bardziej konwencjonalna gra, w której odkryjesz dzikie symbole, a także wybór ułożonych symboli i mnożników w rundzie darmowych obrotów.

Pamiętaj, aby sprawdzić te szczeliny w zalecanej stronie kasyna. Odfiltrowaliśmy najlepsze, które zawierają gry IGT i Pragmatic, więc dołącz do nich i zacznij odtwarzać ich za pomocą hojnych bonusów powitalnych.

Powiązani partnerzy kasyna

Jungle Stripes
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Narcos Mexico
RTP:
95.70%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
CA 104 860 USD.00
Knight Rider
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
San Quentin xWays
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Millionaires Club Diamond Edition
RTP:
94.51%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
What the Fox Megaways
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Chase The Cheese
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lost Island
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Medusa II
RTP:
97.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Millionaires Club III
RTP:
94.55%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Manic Millions
RTP:
95.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Shamrockers
RTP:
92.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni