The Rift graj online za darmo

Oprogramowanie:
Thunderkick
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
81 500 $.00
Motyw:
Fantazja, magia

Recenzja automatów online RIFT

Spaceruj po ponurych ulicach starego miasta, gdzie pojawiła się tajemnicza szczelina, która żywi się wszystkimi magicznymi artefakcjami na świecie. To historia, której będziesz doświadczyć, gdy grasz w Thunderkick's The Rift Slot.

Dostępne zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach, szczelin. Z bonusami takimi jak respins i bezpłatne obroty z lepkimi dzikimi czekającymi na Ciebie, ta gra online da ci szansę zebrania kuszących nagród.

Jak grać w grę na automatach RIFT

Podobnie jak wszystkie inne automaty od dostawcy oprogramowania, Rift oferuje prosty zestaw trzech elementów sterujących, które sprawiają, że gra jest naprawdę łatwa. Aby skonfigurować udział przed rozpoczęciem, wystarczy nacisnąć przycisk układu na ekranie, a gra zaoferuje wybór między 14 rozmiarami zakładów, z których najmniejszy to 0.10 punktów na spin, a zakład Max ma 100 punktów. Wybierz zakład, a następnie naciśnij kontrolę wirowania, aby zacząć zarabiać prawdziwe nagrody pieniężne.

W gnieździe jest 17 linii płacowych, których można użyć do wyzwalania nagród, z których wszystkie są ustalone i nie można ich dezaktywować. Aby zobaczyć każdą linię, użyj przycisku na dolnej prawej, aby uzyskać dostęp do wypłat. Wewnątrz wypłaty znajduje się również wszystkie wymienione funkcje bonusowe, ale także symbole i wypłaty. Gniazdo ma dziewięć symboli, które oferują nagrody pieniężne, a wszystkie ich wypłaty są pokazane w kredytach. Niższa grupa symboli monet płaci między 0.30x i 6x twój zakład na sekwencję, podczas gdy najwyższe ikony rangą płacą do 30-krotnie twoje udziały. Ta sama główna nagroda jest również oferowana przez dziki symbol, który da ci specjalną szansę na zebranie więcej niż jednej nagrody na ekranie po aktywacji funkcji bonusowych.

Jeśli chcesz, możesz również odtwarzać Rift by Thunderkick na telefonie komórkowym lub tablecie w najlepszych kasynach mobilnych. Ta maszyna do gniazda została zbudowana w HTML5 i jest dostępna do gry na dowolnym urządzeniu iOS lub Android. Doświadczenie w grze jest takie samo, bez względu na to, jakiego urządzenia używasz, tylko przyciski są przełożone podczas gry na telefonie z powodu bardziej ograniczonej nieruchomości ekranu.

Wolne od szczeliny spiny i funkcje

Zwycięskie nagrody w gnieździe Rift jest naprawdę proste, a gra oferuje wypłatę za każdym razem, gdy zbierasz trzy, cztery lub pięć identycznych symboli w sekwencji na dowolnej dostępnej linii Payline. Jednak gdy automat płaci od lewej do prawej, twoje pasujące sekwencje będą musiały zacząć po pierwszej kołowrotku po lewej stronie, aby uzyskać zapłatę. Aby uzyskać najlepsze nagrody podczas gry za prawdziwe pieniądze, poszukaj symboli cthulu, obserwuj i zarezerwuj, ponieważ mogą one zapłacić do 12x, 17x i 30x twojego zakładu na kombinację.

Aby dać ci większe szanse na wygraną, Rift oferuje również dziki symbol, który może pojawić się w dwóch formach. Podczas gry podstawowej ta ikona może wydawać się zwykłym dzikim zastąpieniem wszystkich symboli rozproszenia i nagród wyzwalających do 30x. Z drugiej strony uruchom niektóre z dodatkowych funkcji, a dziki mogą również stać się lepkie, pozostając zamknięte w pozycji dla jednego lub więcej bonusowych obrotów. Istnieją dwa rodzaje obrotów bonusowych, które można aktywować i można je uruchomić, zbierając dwa specjalne symbole rozproszenia w dowolnym miejscu na ekranie lub przez zbieranie więcej.

Zbierz dwa rozproszenia, a gniazdo aktywuje funkcję spinu RIFT, która zamieni dowolny nie wygrany dziki symbol w lepki dziki i dodaj 1-3 więcej lepkich dziczy na szpach. Zbierz jednak trzy, cztery lub pięć rozpraszaczy, a zostaniesz nagrodzony odpowiednio 10, 15 lub 20 wolnymi spinami. Po uruchomieniu bezpłatnych obrotów gniazdo użyje również każdego dodatkowego symbolu rozproszenia, który zbierasz, aby wypełnić specjalny miernik uszczelniający, który może udzielić ci do 6 dodatkowych obrotów i do 3 dodatkowych lepkich dzikich symboli.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Maksymalna wygrana, RTP i zmienność szczelinowa

Jeden z pierwszych automatów, który pokazał światu gier, do czego jest zdolny Thunderkick, Rift to bardzo zabawna gra średnia/wysoka, która może utrzymać zanurzenie godzin w najlepszych kasynach online. Jeśli lubisz nowoczesne i uczciwe (96.3% RTP) Sloty z dobrymi bonusami i szerokimi limitami zakładów, ten gniazdo będzie miało wszystko, czego potrzebujesz. Z lepkimi dzikimi, bonusowymi obrotami i satysfakcjonującymi symbolami, Rift jest w stanie zapłacić do 81 500 punktów za spin (815x twój zakład na maxa), co jest więcej niż wystarczające, aby zainteresować każdego gracza zainteresowanego. A kolejnym plusem jest to, że wskaźnik trafień jest dobrze wyważony (26.9%), dając ci mnóstwo wyzwalaczy nagród, gdy grasz za prawdziwą gotówką.

Werdykt szczelin i podobne automaty online

W przypadku graczy, którzy szukają gry o innej zmienności, możesz zamiast tego sprawdzić niektóre z naszych zaufanych kasyn online Thunderkick, aby znaleźć inne alternatywy z tego wyjątkowego studia gier. Aby uzyskać kreatywną zabawę w niskiej zawartości, wypróbuj 1429 Uncharted Seas Slot lub hit Esqueleto Explosivo w studio. A w przypadku niektórych naprawdę niestabilnych sesji możesz zwrócić się do ptaków na gniazda osnów drutowych i owocowych, z których te ostatnie oferuje rozgrywkę o wysokiej wariancji bez żadnych linii płacowych i nagród do 11 000 razy w twoim pakiecie!

Goldilocks and the Wild Bears
RTP:
96.84%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
At The Copa
RTP:
97.44%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Wolf Moon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pyramidion
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Excalibur's Choice
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel of Riches
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wolf Run Mega Jackpots
RTP:
92.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Danger High Voltage
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash‘N Riches WowPot Megaways
RTP:
92.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Vikings Go Berzerk
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gemscapades
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Battle of the Gods
RTP:
94.04%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni