The Three Musketeers and the Queen's Diamond graj online za darmo

Oprogramowanie:
Playtech
RTP:
92.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Fantazja, klejnoty, bajka

Trzej muszkieterowie i recenzja automatów online królowej

Klasyczna powieść Alexander Dumas o trzech muszkieterach, tych niesławnych strażnikach francuskiego dworu, wyrzuciła liczne filmy i programy telewizyjne, ale co z grą w automatach? Fani mają szczęście, ponieważ twórca oprogramowania Playtech spojrzał na trio z miecza i ich debiutanta d’Artagnan, aby uzyskać inspirację dla tego diabelskiego automatu.

O trzech muszkieterów i gry w gamie online królowej

Trzej muszkieterowie i diament królowej Slot Online to pięknie animowana gra z ogromną liczbą 50 pensji ponad 5 rolki, z udziałem tytułowych bohaterów, którzy walczą ze złym kardynałem Richelieu, aby odkryć skradziony skarb królowej.

Gra jest renderowana w oszałamiającej grafice 3D. Czaszki zostały ozdobione jako prowizoryczny teatr we francuskiej wsi z widokiem na zamek. Tego pięknego widoku towarzyszy odpowiednia, królewska ścieżka dźwiękowa. Symbole gry są również reliktami epoki - od pergaminów dekretów królewskich po korony i klejnoty, a także broń jak pojedynek pistoletów i kustę.

Jeśli chodzi o zakłady, gracze mogą zakładać między 0.01 i 100 na linię. Linie płac są regulowane, co oznacza, że możesz zacząć wirować od 0.01 do aż 5000. Jak zwykle gniazdo ma przydatne skróty do obstawiania maksymalnej i automatycznej gry. Co więcej, możesz przyspieszyć spiny za pomocą trybu turbo. To idealny sposób na jak najlepiej wykorzystać czas gry.

Funkcje, specjały i symbole

Jak można się spodziewać, trzech automatów muszkieterów ma ekscytujące sztuczki. Uważaj na Wild, który pojawia się tylko na środkowych trzech rolkach. Ten symbol może zastąpić dowolny inny symbol, aby ukończyć linię płac, z wyjątkiem rozproszenia. Trzej muszkieterowie, Porthos, Athos i Aramis, pojawiają się jako symbole rozproszenia. Jeśli pojawią się na niektórych rolkach, któremu towarzyszy wybrana broń po prawej stronie, uruchamia to bonusową rundę. Premia zależy od muszkietera, który wylądowałeś i może być odpowiada z losowym dzikim na rolce 2, 3 lub 4; Nagroda pieniężna lub respin z całą kołowrotką pokrytą dziką. To znacznie zwiększa twoje szanse na wygraną. Jeśli masz szczęście, istnieje również szansa na uderzenie go bogactwa, uderzając wszystkich trzech muszkieterów.

Nie można pominąć, jeśli gracz wyląduje stażystę powiernika muszkieterów D’Artagnan na kołowrotkach dwa i cztery, odblokowuje to rundę bonusu królowej. Gracze mają dwa życie na początku swojej misji, które są rozłożone na pięć etapów. Na każdym etapie mogą zdobyć więcej serc. Jeśli uda im się dojść do ostatniego etapu, mają szansę na odkrycie diamentu królowej, co może pomnożyć całkowitą wygraną bonus.

Jak widać, ta ekscytująca gra w automatach nie tylko wygląda dobrze, ale także oferuje wiele rozrywki i szanse na wygranie dużych.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Ułożone dziczy
 • Losowe dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Powiązani partnerzy kasyna

Cat Clans
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ice Joker
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Starmania
RTP:
97.87%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gates Of Hell
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Queen of Alexandria
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
She's a Rich Girl
RTP:
94.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ned and His Friends
RTP:
92.15%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Fat Banker
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Stallion Strike
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Firebird Spirit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
9 Masks of Fire HyperSpins
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasure Mine Power Reels
RTP:
95.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni