The Ultimate 5 graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, Afryka

Ultimate 5 Darmowe Gry Online Review

Pragmatyczna gra zabierze Cię na równiny Afryki, w Ultimate 5 Slot Machine, gdzie napotykasz lwy, Buffalo i inne przyrodę. To 5-linowa, 20-liniowa gra ze wspaniałą grafiką i niektóre równie atrakcyjne funkcje bonusowe.

Należą do nich duże wygrane, gdy wszystkie zwierzęta ustawiają się w rolecie, a darmowe obroty. Symbole niższej wartości stopniowo znikają podczas gier bonusowych, ponieważ w miksie pojawia się więcej dzikich symboli. Wywołaj funkcję respins, aby zbierać nagrody i jackpoty, z możliwością osiągnięcia całkowitej wygranej 5000x.

Ultimate 5 to gra o wysokiej zmienności z RTP 96.5%. Możesz udać się na to wirtualne safari na komputerach lub telefony komórkowe w najlepszych miejscach online.

Jak grać w najlepszym 5 szczelinie 5

Szczegółowe obrazy 5 afrykańskich zwierząt pojawiają się na siatce symbolicznej. Wraz z lwami, nosorożcem i bawołem, znajdziesz także słonie i lamparty, a także symbole karty niższej wartości. Gniazda dzikiej przyrody często używają drzewa i ustawiającego symbolu słońca jako dzikiego, a najlepsza maszyna do gniazda 5 trzyma się tej tradycji.

Inne bonusowe symbole obejmują słońce i diament, a wszystko jest osadzone przeciwko użytkom zielonymi wypełnionymi animowanymi zwierzętami. Załaduj grę na komputer, iOS, Windows lub Android Mobil.

Zakres zakładów 0.20 do 100.00 jest dość standardem dla pragmatycznych gniazd i łatwo jest wybrać poziom za pośrednictwem zakładek plus lub minus i przyciski suwakowe. Opcje automatycznego i turbo są równie łatwe do włączania lub wyłączenia, a przycisk "ja" przenosi cię do wypłaty, gdzie możesz zobaczyć, jak działa Ultimate 5 Glot.

To gra z 20 liniami wypłat, w której 3 lub więcej pasujących symboli biegających po linii od lewej są wystarczające do wygranej. Lew jest królem tej dżungli i płaci 2.5x, 5x i 20x twój zakład dla 3, 4 lub 5 na linii płac. Dziki symbol płaci to samo, ale także robi to, z czego są znane, i stoi za innymi, jeśli może zakończyć wygraną.

Darmowe obroty i inne dodatkowe dodatki do automatów

Istnieje specjalna wypłata bonusowa w wysokości 100 -krotnej zakładu, jeśli wszystkie 5 zwierząt wyląduje na linii, a Ultimate 5 Slot ma 2 samodzielne cechy bonusowe. Wyląduj diament w 3, 4 lub 5+ miejscach, a wygrasz odpowiednio 5x, 25x lub 50x. Następnie otrzymujesz 8, 10 lub 12 darmowych spin.

Dziki jest gwarantowane na każdym poziomie, a diamenty krwi mogą nakładać losowe symbole. Dodają one dodatkowe swobodne spin do rundy, dzięki czemu coraz łatwiej jest wyczyścić rolki kart do gry.

Drugą funkcją jest gra respins, która zaczyna się, gdy 3 lub więcej symboli słońca zatrzymują się na środkowych 3cach. Każdy z tych symboli pieniężnych ma losową wartość od 1x do 10x twojego zakładu lub mini, minime, major, Maxi lub mega jackpots, wartość 25x, 50x, 75x, 100x lub 500x w tej kolejności.

Symbole wyzwalające zamykają się w środkowym rzędzie przez co najmniej 3 respimy, gdzie pojawiają się tylko więcej symboli lub pustych pieniędzy. Liczba respinów sięga 3, gdy pojawia się nowy symbol, a wszelkie połączone symbole łączą się. Jeśli nowy symbol dołącza do powiązanej grupy, zwiększa ich wartości pieniężne. Funkcja działa, dopóki nie wypełnisz siatki lub zobaczysz 3 respins tylko pustymi pustymi. Następnie ubiegasz się o wszystkie wartości z powiązanych symboli lub 5000 razy w swoim zakładce z pełnego zestawu 15.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Najwyższe 5 maksymalnych wygranych w szczelinie, średnie zwroty i zmienność

Że 5000x to maksymalna wygrana i równa się 500 000.00 Jeśli grasz na najwyższym stawce. Pragmatyczna szybkość gry Ultimate 5 automatów na 5/5 dla zmienności, więc możesz spodziewać się huśtawek w swoim bankrollu, ponieważ stosunkowo długie straty są kompensowane wysokimi średnimi nagrodami. Istnieje długoterminowy procent zwrotu 96.5%.

Nasze przemyślenia na temat najwyższego poziomu 5

Motyw Safari jest tutaj wykorzystywany do doskonałego efektu, z wysokim standardem grafiki. Z pewnością byliśmy pod wrażeniem funkcji, z respinami i darmowymi gierami, a także dzikimi substytucjami oraz specjalnymi wypłatami od linii zwierząt.

Usunięcie symbolu i dodatkowe dziczy mogą znacznie ułatwić lądowanie wysoko płatnych kombinacji zwierząt w miarę postępu wolnych obrotów, a po rozpoczęciu odpowiedzi nagroda jest gwarantowana nagroda. Poznaj zwierzęta Afryki i uwolnij Ultimate 5 Slot w najlepszych kasynach online.

Jak wygrać pieniądze z Ultimate 5 Darmowe Gry Online?

Wygrasz nagrody z Ultimate 5 Slot na kilka różnych sposobów. W grach podstawowych i podczas funkcji bonusowej zgłaszasz nagrodę z dopasowanymi symbolami na linie wypłaty. W rundzie rentowności wygrywasz z połączonych symboli pieniężnych.

Ile linii wypłat ma Ultimate 5 Slot Maszyna?

Ultimate 5 Slot to gra z 20 liniami wypłat. Oznacza to, że masz 20 różnych sposobów lądowania symboli w sąsiednich bębnach z lewej strony.

Czy mogę zagrać w Ultimate 5 Glot na telefonie komórkowym?

Możesz cieszyć się najlepszym 5 automatem na telefony i tablety z Android. Jest to identyczne z grę stacjonarną, więc nie musisz się martwić o brakującą cokolwiek, gdy grasz w wersję mobilną.

Jaki jest minimalny zakład na każdym spinu Ultimate 5 Glot?

Minimalny udział w każdym obrotu najlepszych 5 -krotek wynosi 0.20 lub 0.01 na każdej linii płatnej. Korzystając z prostych elementów sterujących, możesz podnieść to do maksymalnie 100.00, czyli 5.00 za linię.

Jaki jest powrót do procentowego procentowego graczy w grze najwyższej klasy 5?

W dłuższej perspektywie Ultimate 5 Slot Machine zwraca 96.5% postawionych pieniędzy w nagrodach, co jest dobrą stawką i sprawia, że ta gra jest doskonały stosunek jakości do ceny. Jest jednak bardzo niestabilny, więc odpowiednio ustaw poziom zakładów.

Czy Ultimate 5 Gloth ma bezpłatną funkcję bonusu spinów?

To robi! Diamentowe symbole rozproszenia wystrzeliwują do 12 bezpłatnych obrotów najlepszych 5 -gołębi. W tej rundzie symbole o niższej wartości mogą stopniowo znikać, z dodatkowymi dzikimi dodanymi do gry, co ułatwia wygranie większych wygranych.

Co robi dziki symbol w Ultimate 5 Glot?

Dziki symbol drzewa i zachodu słońca mają moc działania jak inne w razie potrzeby. Jeśli lądujesz pasującymi symbolami w linii Pay of the Ultimate 5, ale w sekwencji jest luka, jeśli dziki wypełni lukę, którą nadal otrzymujesz za wygraną.

Jakie gry są podobne do Ultimate 5 Glot> {

Ultimate 5 Slot to jedna z wielu gier tematycznych wokół afrykańskiej przyrody. Inne popularne przykłady to The Win a Beest Darmowe Gry Online autorstwa Play’n Go, Serengeti Gold by Justforthe Win oraz oryginalny mega moolah gniazda Microgaming, która ma wielomilionową funkcję progresywnego jackpota.

Który deweloper tworzy najlepsze 5 miejsce online?

Ultimate 5 Slot pochodzi z pragmatycznej gry. Możesz cieszyć się tym wraz z innymi w ich zasięgu, takimi jak Gates of Valhalla, Colossal Cash Streone i John Hunter i grobowiec Scarab Queen w naszych zalecanych miejscach.

, Kiedy został wydany Ultimate 5 Glot?

Dzień uruchomienia dla Ultimate 5 Glot był 7 lutego 2022 r.
Jammin Jars
RTP:
96.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wonder Hounds
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Goals
RTP:
92.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Space Wars 2 Powerpoints
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bonus Bunnies
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lost Island
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Kingdom - Eyes of Fire
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Gold
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Starmania
RTP:
97.87%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Beverly Hillbillies
RTP:
96.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Goldilocks and the Wild Bears
RTP:
96.84%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Hen
RTP:
97.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski