The Vault graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, klejnoty, science fiction

Recenzja automatu online Vault online

Jak wspomniano powyżej, skarbca jest ustawiona wokół napadu diamentowego i odbywa się w komorach ciemnego, starożytnego muzeum, stąd nazwa. Celem gry jest odzyskanie bardzo pożądanych różowych diamentów, z których 5 przyniesie ci prawdziwą nagrodę pieniężną w wysokości 100 razy. Po drodze nie tylko napotkasz wiązki laserowe, próbując Cię potknąć, ale użytkownicy poczują korzyści z szeregu imponujących funkcji, w tym bezpłatnych spinów, ponownych spinów, mnożników i gier premiowych.

Jak grać w gniazdo online Vault

Krypta jest pięknie zaprojektowana, co sprawia, że rozgrywka jest trochę prosta, niezależnie od tego, czy planujesz grać na Androidzie, iOS czy komputerach stacjonarnych, a wszystkie najlepsze nowe kasyna online będą mogły ułatwić Twoje potrzeby z imponującymi ofertami rejestracji i najwyższej klasy doświadczenia użytkowników.

Z minimalnym zakładem 0.20 i maksymalnie 40.0, Patrzysz na maksymalną wygraną 200 000 rzeczywistych pieniędzy, co może być nieprzyjemne dla poważnych wysokich rolek, ale niskie do średniego rolek będą zadowolone z tego, co jest na stole tutaj.

Ten gniazdo ma 5 bębnów, 3 rzędy i 20 linii płacowych, a symbole pojawiające się na rolkach są karty od 10 do asa, które są niską wartością. Natkniesz się również na bary złota, dziczy, diamentowe obudowy, klejnoty i oczywiście święty Graal, który jest różowym diamentem.

Funkcje sklepienia i darmowe spiny

To, co sprawia, że skarbca jest wartościowym wrażenia z gry, to tom funkcji, na które spotkasz. Ma symbole rozproszone, dzikie symbole, bonusową grę, darmowe spiny, ponowne spiny i mnożniki.

Rzeczywiście, istnieją dwa rodzaje dzikich, które pomogą ci zdobyć więcej zwycięstw. Dzika w grze premiowej-wywołana przez 5 symboli rozproszenia-rozszerza się w środkowej kołowrotku, a dwa lub więcej symboli rozproszenia aktywuje funkcję ponownego spina.

Jeśli uda ci się aktywować grę bonusową, automatycznie otrzymasz 10 darmowych spin. Biorąc wszystko pod uwagę, naprawdę istnieje wiele sposobów na uszczelnienie prawdziwych nagród pieniężnych. Oprócz funkcji i darmowych spinów, fabuła jest również dość urzekająca.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalna wygrana, RTP i zmienność sklepienia

W sklepieniu nie ma progresywnego jackpota, ale jest to tylko niewielki niedobór, biorąc pod uwagę obfitość innych funkcji i znaczną maksymalną wypłatę. Mówiąc o tym, maksymalna wygrana wynosi 5000x Twój udział, a poziom BET wynosił od 0.20-40.0, co oznacza maksymalną wygraną 200k.

Pamiętaj jednak, że zmienność tej gry jest wysoka. Wysokie rolki mogą nie być zbyt zadowolone z maksymalnego potencjału wygranej, ale większość graczy o niskiej i środkowej powinna być zadowolona z tego, co jest dostępne. Jak już wspomniano, procent powrotu do gracza (RTP) jest solidnym 96% - nie spektakularny, ale powinien wystarczyć dla większości graczy online.

Werdykt sklepienia i podobne automaty online

Po pewnym rozważeniu skarbca odpowiada wizualnie imponującej grze w automatach z wciągającą historią i napiętą narracją. Lepiej jest dopasowany do średnich rolków, chociaż wysoka wariancja spodoba się niektórym wysokim wałkom.

Szeroka gama funkcji jest niewątpliwie tam, gdzie ta gra się wyróżnia, więc jeśli możesz przeoczyć zmienność gry, możesz znaleźć wiele różnych sposobów wygrania. W pewnym sensie przypomina nam kultowy klasyk Gonzo, chociaż prawdopodobnie brakuje jej charakteru, aby pewnego dnia zdobyć status kultu.

Dzięki ponownym spinom i mnożnikom użytkownicy mogą oczekiwać stymulującego doświadczenia. Znajdziesz sklepienie za pośrednictwem dowolnego z najlepszych kasyn online, które oceniliśmy i sprawdziliśmy, lub jeśli szukasz nowej bonusu, możesz sprawdzić najlepsze nowe kasyna online na rynku.

Powiązani partnerzy kasyna

Absolootly Mad Mega Moolah
RTP:
92.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Major Millions
RTP:
96.88%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Castle Builder
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hades - Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Firebird Spirit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ice Joker
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Merry Xmas
RTP:
95.79%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ramesses Riches
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Game Of Thrones
RTP:
94.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Even the Score
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Barbary Coast
RTP:
93.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lovely Lady
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni