Theatre of Night graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
187 500 USD.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, klejnoty

Teatr Nocnej Recenzji automatów online

Biorąc pod uwagę, że NextGen jest jednym z najbardziej udanych programistów w branży hazardowej, nic dziwnego. Jakby to było mało, każdy z tych automatów oferuje inny motyw, więc naturalne jest tylko, że programista może użyć tego samego motywu raz lub dwa razy dla różnych automatów. Oczywiście te tematy nie zostaną po prostu skopiowane, ale zostaną znacznie ulepszone w nowych wydaniach. Teatr Nocy By NextGen to jedna z takich gier na automatach, która zawiera motyw podobny do tej używanej w Owl Eyes, starsze wydanie.

Oba szczeliny są ustawione w zaczarowanym lesie, gdzie świetliki dodają do całego magicznego klimatu. Jedyną różnicą jest to, że świetliki w teatrze Nocnego Slotu są głównymi bohaterami, grając rolę dzikich, podczas gdy w oczach sowy byli po prostu obecni w tle, aby dodać efekty specjalne ze swoim światłem.

Teatr Nocnego Szelek nie tylko jest dostarczany z hipnotyzującą grafiką, nienagannym projektem symbolu i niezrównanym efektami wizualnymi, ale także przynosi świetny RTP 96.13%. Jako średni lotny gniazdo, zapewni wiele przyzwoitych nagród, zaraz po uruchomieniu specjalnych funkcji. Weź każde urządzenie, które masz wokół siebie i załaduj go, a gra będzie działać płynnie, ponieważ jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami. Ale zanim to zrobisz, kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat gry.

Teatr Nocnych Slotów i konfiguracja

Bez względu na to, na którym urządzeniu ładujesz grę, zobaczysz, że grafika i efekty w teatrze nocnych automatów są po prostu idealne. Gniazdo opracowywane w formacie HTML5 daje przewagę, aby cieszyć się nim i jego wizualizacji w dowolnym rozmiarze ekranu, czy to telefon komórkowy, tablet, czy urządzenie komputerowe. Tak długo, jak urządzenie mobilne działa na iOS lub Android, możesz zabrać grę w podróży. A jeśli jesteś bardziej na kanapie, zawsze możesz wypróbować go na swoim laptopie.

c

Teraz, gdy załadujesz grę, najpierw zauważysz, że kołowrotki są przezroczyste, dzięki czemu możesz lepiej spojrzeć gałęzie. Fireflies migoczą i tańczą w całym miejscu, a nawet można je zauważyć na niektórych symboli na rolkach.

Po prawej stronie rolki zobaczysz przycisk Ustawienia. Naciśnij go, a okno z dwoma suwakami otworzy się. Pierwszy suwak dotyczy 10 linii płacowych, które są ustalone, dlatego nie można tego zmienić. Drugi dotyczy wartości monety. Zobaczysz to 0.01 to minimum i 10 punktów maksymalna wartość monet 25 monet, których musisz użyć na spin. To sprawia, że minimalny łączny zakład 0.25 i maksymalnie 250 punktów, odpowiednie dla każdego odtwarzacza automatów na dowolnej witrynie automatów online.

Zostaw okno konfiguracji BET, a wpiszesz do wypłaty, klikając lub stukając przycisk "I". W nim zobaczysz Wild, co da ci maksymalną wypłatę palika za kombinację pięciu z. Zauważysz, że teatrze Nocnego Slotu online nie oferuje rozproszenia, ale nie poczujesz, że jako dziczy będzie równie przydatny. Phoenix jest drugim najlepiej płatnym symbolem, dającym 400x palika, a następnie kwiat i motyl z 150x palikiem. Garnitury karty gry są najniższymi symbolami. Serce i Diamond dają ci 50 -krotną część, podczas gdy klub i sztuk dają 35x udział.

Po lewej stronie przycisku "I" zobaczysz przycisk Autooduplay. Tutaj możesz uruchomić do 100 autospinów. Ostatnim przyciskiem, który zobaczysz, jest głośnik, dający szansę wyłączenia dźwięków gry, jeśli chcesz lub włączyć, jeśli nie.

Funkcje bonusowe teatru i darmowe obroty

Dziki, poza byciem najlepiej płatnym symbolem, zastępuje również wszystkie inne symbole w tworzeniu zwycięskich kombinacji. Ale jest sztuczka. Dziki pojawia się na wszystkich rolkach tylko podczas bonusowych gier Firefly, w przeciwnym razie pojawia się na środkowych rolkach. Aby uruchomić ponownie spiny Firefly, potrzebujesz go, aby wylądować na wszystkich trzech środkowych rolkach.

To wtedy otrzymasz sześć ponownych spinów Firefly, a trzecia kołowrotek stała. Ponadto gra losowo wybierze niektóre symbole na rolkach i zamieni je w dziczy na czas trwania ponownych spinów. Nie możesz jednak ponownie uruchomić ponownych spinów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Teatr nocny

Choć może ci się wydawać, że teatralne miejsce online nie jest tak naprawdę satysfakcjonujące, sądząc po dość prostej rozgrywce, jak się okazuje, może dostarczyć 187 500 punktów w jednym kombinacji z Wilds. Biorąc pod uwagę, że ta kombinacja może często pojawiać się na rolkach ze względu. Dzięki RTP, średniej zmienności i prostej rozgrywce, Theatre of Night jest idealną opcją dla każdego gracza w automatach.

Jeśli szukasz automatu, który daje tę samą wypłatę, ale w przypadku znacznie mniejszego maksymalnego zakładu, zdecydowanie powinieneś wypróbować kwiaty wiśniowe. Jest to gniazdo o tematyce chińskiej, w której maksymalny zakład wynosi 100 punktów, a dzięki 60 000 punktów Max Win na spin, który otrzymuje mnożnik 3x podczas bezpłatnych spinów, może również dostarczyć ponad 180 000 punktów w jednym spinu.

Ale jeśli czeka Cię ogromne nagrody, powinieneś wypróbować maskę. Slot jest inspirowany tym samym nazwiskiem z udziałem Jima Carreya i Camerona Diaza, i może zapewnić maksymalną wypłatę 37 500x na pakiet. To wygrana, która jest blisko 2 milionów kredytów. Bawiłbyś się dobrze, grając w nią, ponieważ jego rozgrywka jest pełna funkcji i na pewno cieszy się Max Win!

Możesz odwiedzić Theatre of the Night w jednej z naszych najlepszych internetowych stron kasynowych i sprawdzić inne tytuły najlepszych automatów z NextGen.

Powiązani partnerzy kasyna

Suncatcher Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Goblin Heist Powernudge
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Solar Temple
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spirit of Adventure
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Chilli Picante Megaways
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Carnival Queen
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Leprechaun Hills
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ancient Fortunes Poseidon WOWPOT Megaways
RTP:
92.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
LolliPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ingots of Cai Shen
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pink Elephants
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
WildPops
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni