The Slotfather Part II graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 693 500 $.00
Motyw:
Filmy, pieniądze/miliony, mafia

Recenzja automatów Darmowe Gry Onlinefather Part II

Zaprojektowany do pracy na dowolnym telefonie komórkowym, tablecie lub komputerze, slotfather Part II może być korzystny. Z 243 sposobami na wygraną, ten automat może zapłacić poważne kwoty pieniędzy, gdy gra się w prawdziwym kasynie pieniężnym, aż do 1 210 500 monet na spin!

Podobnie jak w pierwszej grze, Slotfather Part II używa wielu głównych bohaterów, takich jak Fat Tony i Frankie Knuckles, aby stworzyć jedną pełną dodatkową maszynę do automatów z bardzo interesującą historią. Dołącz do ich załogi, a będziesz miał okazję cieszyć się szeregiem dodatków, od filmowych rund bonusowych i natychmiastowych nagród po darmowe gry spinów, mnożniki wygrania, respins i nie tylko.

Slotfather Part II SLOL i konfiguracja

Twój pierwszy krok w kierunku wewnętrznego kręgu rodziny mafii zaczyna się od ustanowienia swojego udziału. Gniazdo daje dwa łatwe w użyciu elementy sterujące po lewej stronie ekranu, aby dostosować zakład, jeden do zmiany rozmiaru monety i jeden do zmiany mnożnika poziomu BET. Istnieje naprawdę szeroki zakres zakładów, które możesz umieścić w tej grze, od palika tak niskiego jak 0.25 punktów na spin do wysokiego zakładu w wysokości 125 punktów i gdziekolwiek pomiędzy.

Po naciśnięciu przycisku spinu, aby zacząć grać, będzie to do dziesięciu różnych symboli, aby przynieść ci wygraną, z których wszystkie wypłaty w monetach rosną proporcjonalnie z mnożnikiem poziomu BET. Jeśli grasz o prawdziwe pieniądze z pierwszym poziomem zakładu, nagrody rozpoczną się od 2 monet i przejdą do 300 monet na sekwencję. Grając na piątym poziomie zakładu, z drugiej strony, będziesz mógł uzyskać wypłaty, które wahają się od 10 monet do 1500 monet. A niezwykłe jest to, że nie będziesz musiał martwić się o żadne linie wypłaty podczas gry, ponieważ automat oferuje 243-drożdże mechaników.

Podobnie jak pierwsza gra, Slotfather Part II można również cieszyć się na tabletach i smartfonach przez graczy, którzy lubią grać w podróży. Możesz grać w automatach na różnych urządzeniach iOS i Android, w tym starszych telefonach. Naciśnij sterowanie spinem, aby natychmiast zacząć podczas korzystania z telefonu lub wprowadź najpierw menu lewicowe, aby wybrać zakład i aktywuj tryb automatycznego odtwarzania.

Slotfather Part II i funkcje bonusowe

Jeśli wcześniej nie grałeś 243-dróg automat. Ale ponieważ gra płaci tylko od lewej do prawej, twoje sekwencje będą musiały rozpocząć od pierwszego kołowrotka po lewej stronie, aby móc uruchomić nagrodę. Wszelkie zbierane wygrane można również podwoić od razu, używając funkcji podwójnej pozycji miejsca. Możesz aktywować tę funkcję, naciskając przycisk "Double Up / 2x" po wygranej, aby uprawiać całą wypłatę lub 50% z jej prostego rzutów monetowych.

Niektóre z najbardziej dochodowych symboli, które możesz zebrać podczas gry za prawdziwe pieniądze, to trzej gangsterzy: Tony, Frankie i Sammy. Te symbole pojawiają się jako symbole 3x1 i nie tylko płacą nagrody do 175 monet, ale także wywołują dwie różne cechy. Jeśli dwa z tych samych symboli gangsterów pojawią się w pełni, uruchomią one swobodny respin z symbolami gangsterskimi pozostającymi lepkimi. A jeśli dostaniesz trzech tych samych gangsterów na ekranie, zamiast tego wygrasz dostęp do jednej z trzech gier bonusowych. We wszystkich trzech grach będziesz mógł zebrać swoje cięcie od firm mafii w mieście, z różnicą, że każdy gangster wyzwala grę o różnej zmienności (niska, średnia i wysoka).

A końcowy bonus, który można uzyskać w Slotfather Part II, jest darmowa gra bonusowa Spins. Ta funkcja jest wyzwalana przez trzy lub więcej symboli rozproszenia ciężarówki w dowolnej pozycji na ekranie. Zbierając ciężarówki, możesz wygrać do 20 darmowych spin. A najlepsze jest to, że automat przyznaje ci również natychmiastową wypłatę gotówkową na końcu darmowych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Sticky Wilds
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Jeśli lubisz kreatywne automaty ze świetną historią i świetnymi nagrodami, część II Slotfather to Twoja gra. Oferując cały wybór bonusów plus urzekająca prezentacja, ten automat może być ekscytującym wyborem dla każdego fana gier 243-drożnych, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę, że są nagrody do 1 210 500 monet, które zostaną wygrane podczas gry dla prawdziwej gotówki. Średnia zmienność automatu sugeruje, że wypłaty są wystarczająco często, aby nie narazić Cię na duże ryzyko, chociaż wysoki wskaźnik trafień sugeruje, że zobaczysz mniejsze wypłaty znacznie częściej niż duże wygrane.

Alternatywnie, jeśli chcesz bardziej ryzykownych gier, które są znane z lepszych płac, możesz znaleźć wiele niestabilnych automatów online z podobnym motywem inspirowanym mafią. Netent's Kings of Chicago to jeden interesujący hybryda poker/slot z grą o wysokiej czwartej rozgrywce i darmowymi gierami bonusowymi, a Fugaso's COUGASO COSA Nostra oferuje bardziej standardowe wrażenia z rozszerzającym dziczy, podwójną grę i trzypoziomową progresywną pula. Znajdź jeszcze więcej najlepszych automatów do mafii, odwiedzając niektóre z naszych wymienionych kasyna i zdobyć niezły bonus po zapisaniu się na konto gracza.

Powiązani partnerzy kasyna

Smooth Sailing
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Emerald King
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Thunderstruck II
RTP:
96.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Giant
RTP:
94.59%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Diablo Reels
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Balloonies
RTP:
92.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Karen Maneater
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Water
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Saxon
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Monopoly Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Midas Coins
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Io
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni